Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 09.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема статистиканови [re: Asen Mutafov_anon_an]  
Автор Beни Mapkoвckи (новак)
Публикувано28.12.00 16:20



Здрасти.
Ставаше дума да се публикуват не само броя на входните точки, но и моментната статистика.

Въпросът е принципен, а не за заяждане.
Ние смятаме, че клиентите лесно могат да се ориентират в статистиката, още повече че тя е по-надеждна от голото уверение "всичко е ОК".

За националния доставчик не знам - питай Орбител, или по-скоро Ройтерс - те го измислиха:-)



Тема Впрочем,нови [re: аз_anon]  
Автор Димитъp Гaнчeв (новак)
Публикувано28.12.00 16:22



extreme pokazwa ne zamo broia na posetitelite, no i ot kyde sa. Az mnogo chesto gledam i tazi tablica, a ti?

Mitko



Тема Отг: Наистина сериознонови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор BoGa (непознат )
Публикувано28.12.00 16:36



1. Lewski i CSKA нямат един ръководител, макар че В. Боцков е върл левскарин, а притежател на контролния пакет...
2. Посочил съм ви като доста добре развиваща се фирма в доклада и си потвърждавам мнението, че метода ви на работа в правилен - просто двамата с Митко имате един интересен поглед върху света и най-вече за себе си.. но знам ли - може би вие сте "Героите на нашето време"
3. Да спрем дискусията, или поне да я продължаваме тук - стана сериозна (интересно, като говориш серизоно си по нормален) а тука само ще се разводнява с УУУУУУУУУ, долу, на Кол и тнт.
П.П.П. Както ти каза в тая страна има съдилища - кой бит бит, кой... имаш опит нататък



Тема Още по-сериознонови [re: BoGa]  
Автор Beни Mapkoвckи (новак)
Публикувано28.12.00 17:05



Най-накрая тук се заформя творческа атмосфера, без обичайните подозрения, че сами си пишем с Ганчев. Теб те познават, няма да се усъмнят:-)))

Това, че аз съм шеф на БОЛ и председател на УС на "Интернет общество - България" е нормално. Ето още данни от моите позиции (без да съм изчерпателен):

- вице-президент на Европейските Интернет общества
- член на борда на ISTF (Internet Societal Task Force)
- член на MITF (Membership Implementation Task Force) към ICANN (www.icann.org), председател на Източно-Европейската секция
- член на УС на БАП
- член на работната група за писане на новите правила за работа на регистъра на имена в .bg.

Това прави ли според теб тези организации зависими от БОЛ? Или може би ги прави на "заиграли се" с правителството??

Нека говорим сериозно за сериозните неща.

Естествено е, че имаме интересн поглед за света и за себе си - в България винаги се е гледало с подозрение на хора като нас, които не крият познанията, контактите, мнението си.
Ще ти дам още 2 повода за размисъл:
1. вестникът, който аз съм издавал през 1985-1987 г. (18 броя за 3 години) е в секцията "Дисидентска литература" от България в Берлинския "Свободен университет" (според свидетелство на уважавания д-р Красен Станчев, шеф на Института за пазарна икономика.

2. Един от първите членове на ФНСД (Федерация на независимите студентски дружества) е Митко Ганчев.

Вярваш ли, че ако не съм крил мнението си преди 15 години, когато съм бил на 17 (sic!), ще почна да го правя днес??



Тема трафик 1:4 или 1:1?нови [re: Sky_anon]  
Автор Beни Mapkoвckи (новак)
Публикувано28.12.00 17:15



Много се радвам, че повдигнахте въпроса за стандартния трафик, който бил 1:4 (изходящ:входящ), а пък защо в БОЛ.БГ бил 1:1.

Вярно е, нашият трафик е почти еднакъв - входящият е равен на изходящия.
Тенденцията се задълбочи с пускането на

, защото хората просто посещават много нашите сайтове.

В допълнение, в момента в около 10-12 % от всички сайтове се хостват къде - в БОЛ.БГ. Около 10-15% от всички домейни, собственост на българи в .com, .net, .org, .bg, .tv се оказват регистрирани от нас.

Всичко това води до изравняване на трафиците...





Тема инвестициинови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор Beни Mapkoвckи (новак)
Публикувано28.12.00 17:17



Няма да казваме нищо. Достатъчно е да се види с кои хора ще се срещаме довечера, например.
Ако някой от вас попадне на същото място, нека той го напише, че иначе ще излезе като хвалба.



Тема Отг: Наистина сериознонови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор Potencialen emigrant (минаващ)
Публикувано28.12.00 18:17



Markofski, yasno e, che veche si se raztroil. Chakam s netyrpenie momenta, kogato shte se razchetvorish. Togava shte gledame delo Veni Markofski s/u Veni Markovski. Na Veni Markofski advokat shte e Veni Markofski, a na Veni Markofski - Veni Markofski.
Znaesh li, omrazata mi kym teb nikoga ne e prehvyrlyala lichnostnite granici. Mda. Jestoka, bezmerna, anonimna omraza. No lichnostna. BOL i ISOC samo gi preziram. Jestoko, bezmerno i anonimno, razbira se.

Anonimen i bezraboten kandidat-emigrant. Ot Plovdiv.



Тема Отг: Още по-сериознонови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор Potencialen emigrant (минаващ)
Публикувано28.12.00 18:22



Zabravi da spomenesh chlenstvoto si v edna NAISTINA uvajavana i priznata ot vsichki instituciya: Sofiyskiyat Universitet. Ama poziciyata ti tam mnogo ne ti iznasya, a?



Тема Отг: Malko seriozno za smeshnotoнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор Potencialen emigrant (минаващ)
Публикувано28.12.00 18:27



Jorj, pojelavam ti da ti se naloji da zapochnesh treti pyt. Tozi pyt ne ot nulata, a ot 10 godini poznay-kyde.
A sega malko po-seriozno. Ne smyatash li, che prostotiite ti syshto ne biva da se poyavyavat v publichnoto prostranstvo?



Тема Не си изпускай нервитенови [re: Potencialen emigrant]  
Автор Димитъp Гaнчeв (новак)
Публикувано28.12.00 19:02



Достатъчно е един път да го направиш и никой повече няма да те взема насериозно. Няма да има никакво значение какво си завършил, колко много знаеш или какво мислиш за смисъла на Живота, Вселената и Всичко останало. Изпуснеш ли си нервите в една дискусия, това е равносилно на самоубийство - теб повече те няма в съответното пространство.

Казвам ти го просто като съвет, иначе изстрадалата ти душа не ме интересува особено.

Митко

P.S. Съветите или се приемат, или не - въпрос на личен избор. Така че не си прави труда да коментираш горните редове, не очаквам да се съгласиш с мен дори ако кажа, че в момента е 19 часа, а навън е тъмно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.