Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:15 14.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Отг: какво е спамнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
АвторВеселин Мисловски_anon (Нерегистриран)
Публикувано21.12.00 16:53



Ех, Димитре, дотам ли стигнахте че да питате на форума на дира на кого сте пращали спам? Имате си логове на мейл-сървъра, имате си логове на спам-робота. Ние ли да те учим как да ги четеш?
И като сте едва ли не най-стария интернет-доставчик в България, не е ли редно да си малко по-компетентен и да знаеш какво е спам?
И да вземеш ти да ни обясниш на нас, вместо да ни питаш за просветление?



Тема Отг: какво е спамнови [re: Веселин Мисловски_an]  
Автор Beни Mapkoвckи (новак)
Публикувано21.12.00 17:01



Хехе.

Нали ВИЕ задавате въпросите?

Хайде да зададете въпрос, на който може да получите отговор, а не само да подсмърчате тук като слаби ученици.



Тема Отг: какво е спамнови [re: Веселин Мисловски_an]  
Автор Димитъp Гaнчeв (непознат )
Публикувано21.12.00 17:03



Не знам какво е спам, следователно не мога да го открия в логовете. Продължавам да не съм получил отговор. Също и на въпроса кой го е получил и получил ли го е изобщо.

Митко



Тема Отг: как е с градуса на злобата?нови [re: Вили Михлюзки_anon]  
Автор Beни Mapkoвckи (новак)
Публикувано21.12.00 17:29



Напротив - има.
Аз, за разлика от много от тук "пишещите" не лъжа по принцип, а пък като пиша нещо толкова убедено, при това го и повтарям - тогава може да си сигурен, че съм прав.

Както и (пак по принцип) НЕ споря, АКО НЕ СЪМ прав.

Добре е преди да напишеш нещо, да помислиш малко. Вярно е, че скрит зад безличната си анонимност, не рискуваш всичките ти приятели и колеги да разберат колко си тъп, но все пак е хубаво да прегледаш

, за да си сигурен, че грешиш.




Тема Отг: какво е спамнови [re: Beни Mapkoвckи]  
АвторFan-ka_anon (Нерегистриран)
Публикувано21.12.00 17:47



Venko vaprosite sme ti gi zadali ne kade da e a na VASHIYA forum, ako vse oshte mojesh da chetesh vzemi da otgovorish, ta da znam kade da ti izpratya kartichkata. I mejdu drugoto tarsya YURIST /nali za takav se pishesh/ kojto da iska po-malyk procent ot BOL, vse nyakoj shte se navie vapreki che 50% ot 100 leva ne sa mnogo nali.
Chakam otgovor...



Тема Отг: какво е спамнови [re: Fan-ka_anon]  
Автор Beни Mapkoвckи (новак)
Публикувано21.12.00 18:00



Миче,
Обърни се към адвокат (юрист няма да ти свърши работа) и го попитай как да намери адреса ми.

Задай ми въпроси, които да съдържат в себе си някакъв въпрос и ще получиш отговор.
Разбира се, ако са зададени в неподходяща форма, аз си запазвам правото да ги игнорирам.

Надявам се, че се чувстваш достатъчно добре, макар и да не можеш да ползваш името ми в клубовете на дир.бг.

Весела Коледа и недей да препиваш много, че срамът остава за дълго.




Тема Отг: какво е спамнови [re: Beни Mapkoвckи]  
АвторFan-ka_anon (Нерегистриран)
Публикувано21.12.00 18:14



Bate znaeh che ne mojesh da svarshih nikakva rabota, no sega vsichki go znayat. Drugata zagatka za srama sashto e interesno priznanie. I vzemi da se nauchish kade se slagat zapetajkite, che nali znaesh kakvo stanalo zaradi edna takava. A vaprosite nyama da ti gi zadavam az i ne tuk.
I si pijni povechko, che sled praznicite ti si znaeh.
Chao bate. She se vidim mnogo skoro.



Тема Отг: какво е спамнови [re: Fan-ka_anon]  
Авторpedagog_anon (Нерегистриран)
Публикувано21.12.00 18:25



Г-да,
добре е е да знаете, че пред "че" винаги има запетая.
FAN-ka пише:
Bate znaeh che ne mojesh da svarshih nikakva rabota, no sega vsichki go znayat. Drugata zagatka za srama sashto e interesno priznanie. I vzemi da se nauchish kade se slagat zapetajkite

В 2 изречения има следните грешки:
пред "че" няма запетая.
Загадка се пише с "д", а не с "т".
Има и още, но нямам време да ви уча - нито вас, нито който и да е друг; вече съм пред пенсия.

п.п.: защо не изнесете личните си спорове в електронна поща???



Тема Така ли, другарю председател?нови [re: Beни Mapkoвckи]  
АвторВени Мрънковски_anon (Нерегистриран)
Публикувано21.12.00 18:56



Ам'че на тия форуми има много мнения бе! Поне 300 са се натрупали! За няма и две години! Много пишат тия 10 000 клиента дето ги имате!
За колегата по-горе не знам, ама аз прочетох само, че все още продавате gyuvetch.com и че имате едни форуми за поддръжка на клиентите ви, на които някои техни въпроси си стоят без отговор от октомври.
Та някъде из плявата може и да ги има мъдрите ви мисли, ама що не дадете линк, а?
Или що не си ги кажете пак тия мисли? Или ги забравихте, а не ви се ще да минавате пак през тежкия процес на измисляне на нова мисъл и изразяването й с писмено слово?



Тема Отг: какво е спамнови [re: Beни Mapkoвckи]  
АвторВеселин Мирчески_anon (Нерегистриран)
Публикувано21.12.00 19:13



Разбира се, ако са зададени в *подходяща* форма, ти пак ще ги игнорираш.
Отдавна знаем, другарю Марковски, че ако въпросът излезе извън сферата на заучените ти десетина реплики, мозъкът ти блокира и започваш да се въртиш в кръг.
"Отговорих", "отговорих", "няма да отговоря", "вече съм отговорил" - това ти е другия набор от реплики, към който прибягваш когато се въртиш в кръг.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.