Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:35 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Отг: Ау....нови [re: Вили Мухлевски_anon]  
Автор altair4 (непознат )
Публикувано20.12.00 09:32



представяте ли си - някой тук им правил кал по света и инвеститорите от Занзибар се отказали...Каква трагедия :=(



Тема Отг: Типичнонови [re: Пак някой_anon]  
Автор Димитъp Гaнчeв (непознат )
Публикувано20.12.00 12:01



Аз съм наясно какво искам - нищо. Вие искате от мен обяснения, а аз ви обяснявам защо няма да ги получите. `Щото вие може и да сте наясно какво искате, но не сте наясно имате ли право да го искате или нямате.

Митко



Тема Отг: Типичнонови [re: Пак някой_anon]  
Автор Димитъp Гaнчeв (непознат )
Публикувано20.12.00 12:01



Аз съм наясно какво искам - нищо. Вие искате от мен обяснения, а аз ви обяснявам защо няма да ги получите. `Щото вие може и да сте наясно какво искате, но не сте наясно имате ли право да го искате или нямате.

Митко



Тема Отг: Типичнонови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Авторискащ_anon (Нерегистриран)
Публикувано20.12.00 13:00



Съвсем типично искане е да не ви виждам повече тук другарю Началник.
Ходете си в вашия форум и хванете мухъл там.
Вие сте типичния пример за злоупотреба със свободата на мнението за лични цели. Не ви знам какви хора сте в живота но от образа ви тук ми се повръща само като ви видя. такава наглост и простащина могат да влязат като пример какви не трябва да бъдем.

И няма да сте вие, който да решавате какво могат да знаят хората или не. Може би ще решите кой има право да използва интернет и кой не?

Далеч съм от мисълта, че у вас съществува срам или отговорност пред някого.



Тема Отг: Типичнонови [re: Димитъp Гaнчeв]  
АвторВихрен Мурковски_anon (Нерегистриран)
Публикувано20.12.00 13:05



А какво бе, Димитре, правиш на тоя форум след като не искаш да си говориш с хората?
Значи някои имат "правото" да ги спамваш с великите си откровения колко ви е ценен интернета, без да са те питали нещо, а други дето питат - не били заслужили?
А ония дето ги спамна с какво заслужиха вниманието ви?



Тема Отг: Типичнонови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор Potencialen emigrant (новак)
Публикувано20.12.00 13:14



Y? Edno vreme syuchenichkite mi pisheha dalech po-smisleni eseta po literatura. Ti naistina si dobyr!



Тема защо предлагате интернет за 12.50?нови [re: Вихрен Мурковски_ano]  
АвторВихър Майноловски_anon (Нерегистриран)
Публикувано20.12.00 15:41



Да, бе, Ганчев, защо спамвате хората с информация, че Интернетът е на цена 12.50 лева за 1 месец? Скапвате пазара ли??



Тема Отг: Типичнонови [re: искащ_anon]  
Автор Димитъp Гaнчeв (непознат )
Публикувано20.12.00 15:47



1. Никого не карам да ме вижда. Аз пиша със собственото си име и след като сте кликнали на постинг, подписан от мен, значи сте искали да го прочетете. Няма значение поради каква причина, важното е, че е било по собствено желание.

2. Хората нека си знаят каквото си искат. Но мое право е да решавам кое могат да узнават от мен като източник на информация и кое - не, нали?

Митко



Тема И все пак 12 и 50, а?нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
АвторВенете Минковска_anon (Нерегистриран)
Публикувано20.12.00 16:04



В това мнение вече се виждат повторения - някъде другаде съм чела същите неща.

А и темата не беше ли, че Интернетът от бол е за 12 лева мна час?

Или пак я отклонихте в другата посока, в която нищо не казвате?



Тема Отг: защо предлагате интернет за 12.50?нови [re: Вихър Майноловски_an]  
Автор Димитъp Гaнчeв (непознат )
Публикувано20.12.00 17:11



Не разбрах въпросът ви. Това, че предлагаме евтин достъп за 12.50 лв / месец лошо ли е или е добро? И за кого?

Митко




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.