Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 27.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какво е SMS-Internet?нови  
Автор Ивo (ентусиаст)
Публикувано17.12.00 09:51



Моля някой да ме светне, какво е това SMS-Internet.? Видях, че се споменава във връзка със СпектърНет, като кой знае защо има като че ли някакъв упрек в думите на човека, който го пише. Това определено не ми е ясно защо се прави - упрекът имам предвид, освен ако не е от конкурент, защото с риск да ви омръзна вече пак ще кажа, че съм много доволен от СпектърНет, и нямам нищо против, да ги рекламирам безплатно, защото наистина, ама наистина ми писна от доставчици-кокошкари! И пак бих повторил, защото разбирам, че хората от СпектърНет надникват тука - момчета (и момичета), тия пари, които ще ви капнат, не ги давайте за скъпи коли, разходки до Хаваите, луксозни курви и т.н., ами преди всичко си увеличавайте капацитета и няма да сгрешите:).


Beware! Big Browser is watching you!


Тема Отг: Какво е SMS-Internet? [re: Ивo]  
АвторПриятел_anon (Нерегистриран)
Публикувано17.12.00 16:25



SMS - Satelite Media Services - Английска фирма, който предлага интернет трафик на няколко големи доставчици в Б-я. които се славят с най-евтиния трафик.
За момента е определено по-добър от Loral Cyberstar, Taide i drugi takiva vyshliovci koito prodavat Виртуално интернет услугите си, да не говорим за поддръжката им.
Та твоя приятел не е особено светнат , освен ако не завижда или има по-дълъг договор с изброените по-горе Виртуални доставчици и завижда;))



Тема Отг: Какво е SMS-Internet?нови [re: Приятел_anon]  
Автор Ивo (ентусиаст)
Публикувано17.12.00 19:07



Яснооооо, мерси, аз си мислех да няма нещо общо случайно с SMS на GSM-ите.

Beware! Big Browser is watching you!


Тема Отг: Какво е SMS-Internet?нови [re: Ивo]  
АвторKelesh_anon (Нерегистриран)
Публикувано18.12.00 09:11



Da te svetna oshte malko - ta survisa na SMS e malko po-kalpav i nekachestven ot SMS-te na GSM-te. Te i te imat packet lost ama ne tolkoz mnogo. Inache - service-to im moze da go poluchi vseki, shte go ima ja godina ja po-malko - trjabva ti samo klatushkashta se antenka i rabotata zaspiva. Ne e mnogo za zavizdane situaziata, tja si e napravo za oplakvane, zashtoto objasnenijata za skapanata vruzka sled tova sa - BTK, modema na user-a, browser-a i t.n. Abe shto takava velika i mogushta companija katu Spectrum polzva SMS Internet. Nali idejata e da se goni kachestvo, a ne niska zena? Ili burkam?



Тема Отг: Какво е SMS-Internet?нови [re: Kelesh_anon]  
Автор Димитъp Гaнчeв (непознат )
Публикувано18.12.00 09:25



бъркаш



Тема Отг: Какво е SMS-Internet?нови [re: Kelesh_anon]  
Автор Ивo (ентусиаст)
Публикувано18.12.00 09:58



Нещо не ти се връзват обясненията с реалността - в момента, докато ти отговарям, СпектърНет бачка като пушка, ти ми говориш за загубени пакети и не знам кво си - просто не усещам такова нещо.






Beware! Big Browser is watching you!


Тема Отг: Какво е SMS-Internet?нови [re: Ивo]  
Автор ^] (непознат )
Публикувано18.12.00 10:04



Sushtnost ne e po-kachestveno ot loral-orion po prostata prichina che sms-interneta e baziran na padashti sputnici... mdam... padashti.. takiva koito sa poeli onaia orbita kum zemiata ot koiato niama vrushtane.. :)

inache si e sateliten internet kato seki drug obshto vzeto ... samo da ne se stiga do momenta kogato poradi ostrata treaktoria na satelita chiniata zagubi vruzka ... i togava nito auto-correction nishto ne uspiava da zahape .. kakto i da e.. tova si e bezmislen spor... shtom kazvate.. zavijdam :)

/* [#!$%^@&*] me gently with a chainsaw */


Тема Отг: Какво е SMS-Internet?нови [re: Приятел_anon]  
Автор altair4 (непознат )
Публикувано18.12.00 10:48



Не мога да разбера как изобщо можеш да сравняваш Orion с Taide. Това е все едно да сравняваш мерцедес с трабант . А този SMS ще мине и замине, както стана с разни DVB, DirecPC и не знам още кви глупости.



Тема всички провайдери ползват SMSнови [re: altair4]  
Автор Beни Mapkoвckи (непознат )
Публикувано18.12.00 10:52



Не че обичам, Спектърнет, но и останалите ползват SMS.



Тема Отг: всички провайдери ползват SMSнови [re: Beни Mapkoвckи]  
Авторнякой_anon (Нерегистриран)
Публикувано18.12.00 10:57



Как ще ги обичаш рожбо като сте през тях? :)
Я си врекнал я си ти резнали връзката.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.