Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 28.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Картите на BOL.BG - вече и в Русенови  
АвторДимитър Ганчев (Нерегистриран)
Публикувано06.11.00 19:56



Интернет картите на BOL.BG вече покриват страната с 14 локални входни точки в градовете София, Бургас, Варна, Димитровград, Добрич, Елин Пелин, Перник, Плевен, Пловдив, Русе, Силистра, Хасково, Шумен и Ямбол, както и с два национални номера - "цифров" (0134100) и "аналогов" (0133).

За повече подробности -



Mitko



Тема Отг: Картите на BOL.BG - вече и в Русенови [re: Димитър Ганчев]  
Авторtokata (Нерегистриран)
Публикувано06.11.00 20:09




виж сега г-не Ганчев, не че имам нещо против
теб и БОЛ.БГ (за разлика от много други в този
форум), но не мислиш ли, че целта на форума е
доста далече от това да си правят ISP-тата реклама в него?

Хайде дай сега всяко ISP (че и тези от провинцията) да почне да се хвали колко им порасъл в този форум. Един си ъпгрейднал POP3 сървъра, други си инсталирал IMAP такъв, нам кой си си ъпдейтнал DNS базата, четвърти пък се сдобил с 5 нови юзера, пети пуснал още 10 входни точки, 6ти си затворил FTP-то, 7ми минава от Redhat на Mandrake, 8ми си сменя модема че изгорял, на 9ти му се напил сисадмина...

е па, а стига...

аз нямам причини да съм анонимен, мога и да се подпиша ако искате.

Бъдете здрав! ... и малко по-скромен.






Тема Malei, gorkite rusenci!!!нови [re: Димитър Ганчев]  
Авторusera (Нерегистриран)
Публикувано06.11.00 21:10



Lele, 6tom i tam stupihte, zna4i suvsem 6te se oburka durjavata



Тема Отг: Картите на BOL.BG - вече и в Русенови [re: Димитър Ганчев]  
Авторнякой (Нерегистриран)
Публикувано06.11.00 22:28



Добре де , рекламирайте си се в БОЛ. Аман от вас както казва tokata. Защо си мислите, че всички тук умират от желание да чуват news от вас?




Тема Отг: Картите на BOL.BG - вече и в Русенови [re: tokata]  
АвторДимитър Ганчев (Нерегистриран)
Публикувано06.11.00 22:33



Какво искате да кажете с това?!
Кога нашия администратор се е напикавал?!



Тема Отг: Malei, gorkite rusenci!!!нови [re: usera]  
АвторДимитър Ганчев (Нерегистриран)
Публикувано06.11.00 22:38



Не ги мислете русенци!
Те толкова лор издишаха и не им стана нищо, та и BOL.BG ще издържат!



Тема Отг: Картите на BOL.BG - вече и в Русенови [re: някой]  
АвторДимитър Ганчев (Нерегистриран)
Публикувано06.11.00 22:44



Млади господине,
Вие сте един безкрайно объркан човек! За какво живеете, ако не за да бъдете осведомяван за великите дела на BOL.BG?!
Какъв е смисълът на живота Ви, ако не да славославяте ежедневно и ежечасно най-старата и най-голямата интернет компания на балканите?!
Съгласно Конституцията на РБ всеки има право да бъде осведомяван! Ние уважаваме това Ваше право и Ви осведомяваме!



Тема Отг: Картите на BOL.BG - вече и в Русенови [re: Димитър Ганчев]  
АвторВени Марковски (Нерегистриран)
Публикувано07.11.00 03:24



Браво Митко, браво Ганчев.
Връщаш форума към старото му състояние - рекламно поле на БОЛ.



Тема Информация или реклама?нови [re: tokata]  
АвторДимитър Ганчев (Нерегистриран)
Публикувано07.11.00 09:22



Правите ли разлика между информация и реклама? Рекламата, за разлика от информацията съдържа описание на полезни свойства на продукта с цел той да бъде предпочетен пред останалите. В моята статия няма описани никакви свойства на предлаганата услуга, следователно тя не е реклама, а информация. При това със стойност на новина, защото включването на нов град касае хиляди негови жители, докато цитираните от вас "новини" в стил "смених си Redhat с Mandrake" действително не интересуват никого.

Митко




Тема Идиоти!нови [re: Димитър Ганчев]  
АвторДимитър Ганчев (Нерегистриран)
Публикувано07.11.00 09:45



След като искате някой да се отанся сериозно с вас и да ви дава сериозни отговори, дръжте се и вие като възрастни хора. За мен е ужасно обидно да ми използвате името по този побертетски начин. Поради тази причина си самозабранявам във firewall-а достъпа до clubs.dir.bg, с което окончателно и безвъзвратно ви се махам от главата. Вероятно за някой от вас това е прекрасна новина, пожелавам му да си живее с нея и му стискам палци, дано постигне нещо в нещастния си живот.

Митко




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.