Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:51 27.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема speedbg.netнови  
АвторWWW (Нерегистриран)
Публикувано07.10.00 10:02



Niakoi polzval li e www.speedbg.net ?
Kak sa?



Тема Отг: speedbg.netнови [re: WWW]  
АвторSomeOne (Нерегистриран)
Публикувано07.10.00 11:42



Na stranicata im pishe "SpeedBG е услуга на ProLink Ltd.". I ako ne e po bawna samo za da e po-ewtina, to bi trabwalo da e dobra.



Тема Отг: speedbg.netнови [re: WWW]  
Авторshaman (Нерегистриран)
Публикувано07.10.00 13:59



Имам чувството, че това нещо (поне по името и оскъдната информация на страницата) е предназначено единствено за BG мрежата... т.е. по този начин ще имаш достъп единствено до български сайтове.



Тема Отг: speedbg.netнови [re: shaman]  
Автор:))) (Нерегистриран)
Публикувано07.10.00 20:29



Ne e. Az ia izpolzvam v momenta. 15$ mesechno. Kazvat che ne ti garantirat svoboden telefon no dosega ne mi e davalo zaeto. Skorosta si e kato na drugite im dostupi.



Тема Отг: speedbg.netнови [re: :)))]  
АвторSertys (Нерегистриран)
Публикувано15.10.00 01:34



Koeto 6te re4e?



Тема Отг: уловката...!нови [re: Sertys]  
АвторAlexII (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 09:38



Малката(хехе, не е много малка ама карай) уловка е че те дропват на всеки 2 часа....




Тема Отг: уловката...!нови [re: AlexII]  
Автор:-) (Нерегистриран)
Публикувано24.10.00 21:12



Добър двупосочен трафик, никога заето, никакви проблеми с прокси сървърите. За 15$ с ДДС никак не е зле. Единствения недостатък е дропенето на всеки 2 часа и половина, ако разбира се, БТК не се е погрижила за това.



Тема Отг: уловката...! [re: :-)]  
Авторuser1 (Нерегистриран)
Публикувано25.10.00 09:22



Men lichno tova me ustroiva. neogranichenite mi kum Digsys i Internet Bulgaria dropeha na po-chesto. A za download GetRight vurshi rabota.
Ne stava hen tui v onui hem dushata v raia:) Apuk kato se zamislish realno tova dava i vuzmozhnost na poveche hora da se vkliuchvat.

Sega da ne kazhete che im pravia reklama ei:)
Polzvami e-card ama tama osven kum Spectrum, Orbitel i ProLink navsiakude mi vurvi bavno ta zatova reshih i tova da probvam i ne sum razocharovan:)

Da vidim kolko vreme shte mine predi da go opleskat:) Dano sum losh prorok:)



Тема Отг: speedbg.netнови [re: WWW]  
Авторnema (Нерегистриран)
Публикувано25.10.00 09:39



ooobicham gi tezi Andreshkovci... :) syshtia WWW (izmisli neshto novo be bradched) predi vreme obiasniavashe kolko bili veliki tezi speed-neshto-si (po definiciata na Markovski- garajna firma, agree) :)) sha ma skysat ot hilej prosto :) Alou, kriticite, eto vi i drugi providers, razlichni ot mtel.net i bol.bg
e, verno, ne sa ... kak gi beshe kazal edin sladur, "istinskite" providers, ma za tolkoz pari- tolkoz ISP :>
Voila madame, le jour du Spas (Te ti bulke Spasov den!)





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.