Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:56 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема До г-н Милко Георгиевнови  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано17.10.00 11:11



Прочетох най-търпеливо цялата тема за картите на М-Тел Нет с надеждата да си спестя задаването на вече задавани въпроси, но уви.

Купила съм си карта за 50 часа, ползвам я от близо месец и непрекъснато имам проблеми с нея. Съжалявам, че не съм от най-разбиращите, но предполагам, че ще разберете какво имам предвид.

1. Свързвам се лесно с телефона, от там се чува сигнал, но изобщо не стига до проверка на username и парола. Това се повтаря няколко пъти и когато най-накрая стигне до проверката ми дава съобщение, че паролата е грешна. Това също се повтаря няколко пъти, докато най-накрая успея да се включа. Това означава, че моят телефон отчита поне 10 разговора за едно мое влизане в интернет! Та въпроса ми е - има ли шанс тези неща да се оправят или да се откажа да си купувам такива карти. Може би грешката е моя, че още първия път съм си купила карта за 50 часа, при положение, че не съм наясно какво купувам....

2. Има ли начин да проверя колко часа ми остават от картата, тъй като поради гореописаните проблеми, дори и да имах желание, би било доста трудно да засичам колко време съм ползвала.

Благодаря предварително за отговора.

Приятен ден.



Тема Отг: До г-н Милко Георгиевнови [re: Лили]  
АвторAnonimen (Нерегистриран)
Публикувано17.10.00 13:58



Mozhe i da ti otgovori:)

Ne se iadosvai mai vsichki sme popadali v podobna situacia. Prosto nikoga ne se predoveriavai na ISP kolkoto i hubava da mu e reklamata.

Puk osobenno ako ima i samo GSM za vruzka:)



Тема :))нови [re: Anonimen]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано17.10.00 14:07



Е, ако не ми отговори ще се наложи да /не/ се предоверявам на друг доставчик.
Проблемът е, че нямам опит и не знам на кого да /не/ се предоверя, а нямам нито време, нито желание да опитвам всички наред....



Тема Отг: :))нови [re: Лили]  
АвторИван (Нерегистриран)
Публикувано17.10.00 19:37



Виж, e-card са именно за това - там можеш с една карта да си избереш доставчик по вкуса и вече след това, като ти свърши тази карта, можеш да се насочиш към него и с по-нормален достъп, закупувайки часове колкото ти е нужно.
При всички случаи трябва сама да опиташ.
Или питай човек, твой близък познат, който да сподели опит.
Но не се доверявай на писаниците във този клуб тук. Това е личният форум на шефа на интернет в България и едва ли ще получиш сериозна информация.
Сещаш се, че е несериозно да рекламираш фирмата си във такъв анонимен клуб... Виж кои доставчици се саморекламират тук и ги избягвай :-)



Тема Отг: До г-н Милко Георгиевнови [re: Лили]  
Авторbk (Нерегистриран)
Публикувано17.10.00 20:11



Аз ИМАХ проблеми с m-tel картата преди 1 седмица. Вече нямам, като изключим това че често се случва да не им дава свободно на първите 1-2 пъти. Поносимо е.

За проверка пробвай



Милко, дай си ми хонорара за поддръжка :-))



Тема Отг: До г-н Милко Георгиев [re: bk]  
АвторPotencialen emigrant (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 10:36



Iskay si go ot Grashnov :-)))



Тема За Лилинови [re: Лили]  
АвторЛейф Червенокосия (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 14:32



Лили....Прати ми мейл на ruben@dir.bg за да ми разкажеш по-подробно за тези Мтелски карти,ако искаш да споделяш тези свои несполуки с човек който може да им даде гласност и извън форумите



Тема Отг: До г-н Милко Георгиевнови [re: Лили]  
АвторМилко Георгиев (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 14:39



Ще си позволя още веднъж да се извиня на клиентите и лично на Вас за трудностите при влизане в нашата мрежа през последния месец, при който бяха засегнати определени телефонни централи в София. Проблемът от техническо естество беше локализиран и решен в рамките на 6-8 дни от регистрирането на първите оплаквания.
Текущото сътояние на картата си, както и смяна на потребителско име и парола, можете да осъществите на адрес http://card.mtel.net. Ако въпреки това продължавате да имате проблеми, моля Ви да ми изпратите някакви координати на office@mtel.net, за да мога да съм Ви максимално полезен.
Благодаря още веднъж за проявеното разбиране и търпение




Тема Отг: До г-н Милко Георгиевнови [re: Милко Георгиев]  
АвторAnonimen (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 15:42



No koeto estestveno ne vrushta parite navurtiani za support na GSM?

Pone kazhete che imate namerenie da pusnete obiknoven telefon.



Тема Отг: До г-н Милко Георгиевнови [re: Милко Георгиев]  
АвторМеги (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 22:58



много благодаря за отговора
посетих страницата ви, оказа се, че настройките ми не са съвсем точни, но дори след като ги оправих имам проблема с неразпознаването на паролата

надявам се и този проблем да изчезне, ако не - ще Ви тормозя отново :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.