Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Отг: До г-н Милко Георгиевнови [re: Меги]  
АвторМилко Георгиев (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 23:04



Благодаря ти, Лили!
Целувам те и ще се оженя за теб!




Тема Отг: До г-н Милко Георгиевнови [re: Меги]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 23:07



оопс, някой ми е сядал на компютъра... това Меги съм си аз... както и да е, до скоро



Тема уааааау....нови [re: Милко Георгиев]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 23:23



не така, моляяяя.... :))

много си импулсивен, браво, но аз съм стара, грозна, досадна и задавам глупави въпроси (непрекъснато)

/само последното е вярно/

приятна вечер :)



Тема Отг: До г-н Милко Георгиевнови [re: Potencialen emigrant]  
Авторgrashnovica (Нерегистриран)
Публикувано19.10.00 01:19





osven 50kg ciment ili 200gr olovo drugo ot
Grashnov zor ste poluchi ;)




Тема Отг: уааааау....нови [re: Лили]  
АвторМилко Георгиев (Нерегистриран)
Публикувано19.10.00 09:38



Като изключа благодарностите, всичко останало горе не ми принадлежи :)
Колеги, не бъдете толкова злостни в този форум. Дето се казва, пак ще се засечем на някоя изложба, как ще се гледаме в очите- аз че съм ви взел хляба, вие, че злобеете :)?





Тема Отг: До г-н Милко Георгиевнови [re: Anonimen]  
АвторМилко Георгиев (Нерегистриран)
Публикувано19.10.00 10:00



Г-н Анонимен, четете. Знам че сте писател а не читател, но направете си този труд, моля Ви.
1. Г-цата не е въртяла на телефона на поддръжката 0881010, или поне не казва нищо подобно в своя пост
2. Не, М-Тел Нет като компания на Мобилтел няма да пусне телефон на БТК за връзка с клиенти. Причините за това Ви бяха обяснени в най- малкото 3 поста в този форум.



Тема Отг: До г-н Милко Георгиевнови [re: Милко Георгиев]  
АвторAnonimen (Нерегистриран)
Публикувано19.10.00 10:19



G-n Georgiev,

Interesno na koi telefon da vi se obadi choveka ako ima problemi?

Ne sum pisatel za suzhalenie, lipsva mi dar slovo kato na naikoi rukovoditeli na ISP tuk mezhdu koito se haredihte i vie.

Az sum si nai-obiknoven dreben chastnik koito se opitva da prezhivee niakak si i osnovnia mu kapital e che nikoga ne luzhe tia s koito raboti. Ne moga ustavno da zabluzhdavam horata s koito rabotia che vsichko si e nared kogato ne e zashtoto shte ostana bez rabota a zad gurba mi niama da e Mobiltel da naliva pari :) I zakusnialoto mi izvinenie niama da mi vurne razvalenite dogovori.

Taka che vseki si kara kakto mozhe :)))





Тема Отг: До г-н Милко Георгиевнови [re: Anonimen]  
АвторМилко Георгиев (Нерегистриран)
Публикувано19.10.00 15:47



Г-н Анонимен.
Дълго се колебах дали да Ви отговоря, за да не изпадна в ролята на г-н Марковски, който откровенно е нарочен в този форум. Тъй като нямам нито мейла Ви, нито името, съм принуден да потърся правото на отговор тук.
Първо: Обвиненията в лъжа трябва да бъдат подкрепени с доказателства. Иначе се наричат клевета.
Второ: Разбирам отношението Ви към М-Тел Нет от позицията на наш конкурент. Или по скоро от позицията, че ние сме Ваш конкурент. Това, обаче, не ви дава правото да формулирате мнения, които се базират на Вашето a priori отрицателно мнение. Вашия последен пост открито доказва вашата субективност, поради интересите (лични), които защитавате.
Трето: Ако желаете да продължите този разговор, бих Ви помолил той да се измести извън този форум. Пишете ми на office@mtel.net и обещавам да Ви отговоря. Продължаването на разговора в този форум и в този тон ще бъде, лично за мен, единствено извънпазарен начин за разправа с пряк конкурент.
Благодаря за вниманието Ви.




Тема Отг: До г-н Милко Георгиевнови [re: Милко Георгиев]  
АвторAnonimen (Нерегистриран)
Публикувано19.10.00 17:02



Г-н Георгиев,

Нарочно пиша сега на кирилица. Организирам компютърни курсове и други дребни нещица. Никога не съм бил и няма да бъда ISP поради липса на съответните знания и пари за това. Така че няма да изям на никой хляба.

Изказвам мнението си тук защото мисля, че това е свободен форум. Но защо ли всяка критика срещу ISP се посреща на нож от шефовете му? Неморално е според мен карта да има подръжка на мобилен телефон затова и не си купувам такива.

И го казвам без да обиждам персонално никой защото това е мое лично мнение. Ако аз объркам нещо по моя вина аз връщам пари защото така е справедливо. Никога никой не ми е давал пари наготово.

Не смятам да спорим кой е крив и кой прав. Нали потребителите решават това? :)))

Приятна вечер на Вас и всички тук.



Тема errare humanum est, sed perseverare- diabolicumнови [re: Anonimen]  
АвторМилко Георгиев (Нерегистриран)
Публикувано19.10.00 17:30



Не ме разбрахте правилно - не посрещам на нож. Уморително е една фирма да бъде съдена единствено по субективното отношение на група озлобени индивиди, сред които ще се радвам да не сте и Вие. А що се отнася до пазара- заповядайте в офиса ни, за да Ви покажа колко нови клиента имаме дневно и колко е общото им число.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.