Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:35 29.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Отг: Проблемът с hotmail е световно известеннови [re: Izr0d]  
АвторДимитър Ганчев (Нерегистриран)
Публикувано13.10.00 12:47



Кои са netel? Какъв пазарен дял имат? Какъв оборот? Колко клиенти? Какъв канал? Какъв опит в бранша? Завъртяли ли са вече един цикъл инвестиция - продажби - реинвестиция?

Сериозно питам - ако някой знае, нека ми каже.

А иначе си прав - не можеш да сравняваш компания, която е на пазара от една година и още не си е върнала инвестициите (тя дори не продава свой продукт - националната и карта е за 0134100) и такава, която го прави вече почти осем години. В този ред на мисли, ако сравняваш 0134100 с БОЛ, то пак си прав - не можеш да сравняваш БТК с когото и да било.

Митко



Тема Отг: Проблемът с hotmail е световно известеннови [re: Димитър Ганчев]  
АвторВени Марковски (Нерегистриран)
Публикувано13.10.00 12:51



За някои неща в Нетел може да съдим по сисадмина, който се подвизава под името "потенциален емигрант" в този форум.
Достатъчно е да видим името, за да разберем кой какви интереси има.
Нашите бивши служители поне успяха да направят по някоя фирма и криво-ляво се задържат на пазара.





Тема Отг: Проблемът с hotmail е световно известеннови [re: Вени Марковски]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано13.10.00 12:57



Заради, което са най-системно оплювани и спрямо тях се опитва какво ли не.
Прекрасен начин за показване на колегиалност.

Абе май ненапразно взеха да се появяват вицове за провайдери.



Тема Бивши служители?нови [re: hm]  
АвторДимитър Ганчев (Нерегистриран)
Публикувано13.10.00 13:36



Някой да ме е виждал да оплювам Николай Горчилов, примерно? Орбител - да, но Ники - никога. Същото важи и за останалите.

Митко



Тема Отг: Ops! предишното писмо е от меннови [re: Димитър Ганчев]  
АвторPotencialen emigrant (Нерегистриран)
Публикувано14.10.00 00:11



Ya pak da popitam:
Otkyde tochno idva problemyt? Imash edna jica bylgarski Internet, druga (po-tynka) mejdunaroden. Nyakoi klienti sa po-prezreni ot drugite, i im ogranichavash toka po tynkata jica. Ama debelata e... debela, ima mnogo (a i ne vinagi raboti :-), ta moje da ya pusnem na vsichki klienti (shtoto tehnite jichki sa baya po-tynki).
Pravilno li sym razbral?


A sled kato publikuvash reshenie na SOBSTVENIYA si problem, shto ne si go reshish?




Тема Отг: Бивши служители?нови [re: Димитър Ганчев]  
АвторPotencialen emigrant (Нерегистриран)
Публикувано14.10.00 00:19



Ama i ti si bil dosta licemeren :-)
Ya pak si pregleday sobstvenata stranichka. Nachinyt, po koyto si opredelil Niki, e dosta obiden, men ako pitash.
Vsichki znaem za Techno-Link.
I t. n.




Тема Отг: Бивши служители?нови [re: Potencialen emigrant]  
АвторДимитър Ганчев (Нерегистриран)
Публикувано14.10.00 15:31



Погледнах си страницата [url]http://mitko.com/traces.html[/url. Но не разбрах
кое точно е обидното в думите "Николай Горчилов - изпълнителен директор на Орбител всъщност е първият ни служител"?

Митко



Тема Отг: Бивши служители?нови [re: Димитър Ганчев]  
АвторОтСтрани (Нерегистриран)
Публикувано14.10.00 16:46



През живота си досега не бях виждал така да се карат и заяждат колеги (бивши, настоящи, бъдещи)... Единственото подобно нещо съм виждал само в тъпите IRC чатове, но там са някакви хлапета, а не големи хора и добри специалисти. С тъга отбелязвам факта за Ганьовски синдром. Това, което обаче доста ме учудва, са непрестанните атаки към BOL.BG ??? А оттам хората съвсем културно се мъчат да обяснят проблемите, като лично мене ме учудва завидното им спокойствие... То това е и идеята на форумите, клубовете и т.н. - да решават и поставят проблеми! Явно дребнавите нападки доставят удоволствие на част от хората. От друга страна, персоналните нападки към господата Ганчев и Марковски не остават без отговор, който дори да е прекрасно обоснован, предизвиква яростен отпор. Shame! Но това е- made in BG :/ Вместо да става дискусия се получава добре известната какофония. Нещо подобно се получава и в сайтовете на г-н Карбовски, явно да се говори с умни, интелигентни и успяли в професията си хора в България предизвиква само безсмислена полемика. Както и да е. Все пак моят съвет към подобни злобновати хора като г-н Махам_Се_От_България е да побързат, а ако ги хване нервата нека да попсуват на воля в EFNet-а.



Тема Отг: Бивши служители?нови [re: Димитър Ганчев]  
АвторPotencialen emigrant (Нерегистриран)
Публикувано14.10.00 17:56



"vsyshtnost" i "slujitel". Syshto taka ot tezi dumi prozira i leka zavist. I tova ne e samo moe mnenie - pone oshte 1 chovek e vidyal tezi chuvstva v dumite ti.
Obache bih iskal da mi otgovorish na tehnicheskiya vypros po-gore. Moje pyk da ti pomogna. A moje i da ne :-)))



Тема Отг: Ops! предишното писмо е от меннови [re: Potencialen emigrant]  
АвторНаблюдател (Нерегистриран)
Публикувано14.10.00 22:10



Чета Ви и не мога да разбера какъв Ви е проблема - завиждате ли на тези хора за нещо или сте им обиден?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.