Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Отг: има ли безплатен обяд? сериозно.нови [re: студент]  
АвторВени Марковски (Нерегистриран)
Публикувано12.10.00 10:35



"Онзи" журналист е Джеръми Паксман, написал е книгата "Англичаните. Портрет на един народ." Добре е да се прочете, за да се види що за хора са те.
Когато е задавал прочутия си въпрос (какъвто и да е бил той), мога да се обзаложа, че го е направил грамотно и смислено. Ако вие ме попитате нещо в този дух, ще получите отговор. Ако обаче продължавате да пишете неграмотно и двусмислено, няма как да очаквате сериозен отговор.

Много погрешно смятате, че в БОЛ ще вдигаме шум за това, че сме свързали няколко училища (от вчера до днес има увеличение) към Интернет.



Тема Предложениенови [re: Вени Марковски]  
АвторFan-ka (Нерегистриран)
Публикувано12.10.00 12:03



Имам предложение за теб Вени.
Да станеш учител по български.
Така като гледам форума всички ще ти бъдем ученици.



Тема Отг: има ли безплатен обяд? сериозно.нови [re: ученик]  
Автор--- (Нерегистриран)
Публикувано12.10.00 13:08



Zasega gubish $100 :-)))



Тема Отг: има ли безплатен обяд? сериозно.нови [re: ---]  
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано12.10.00 16:38



aaaa, izvinete che taka se namesvam, ama da vi pitam ima li nachin vuv foruma da filtriram postingite kato podatel - primerno "Veni Markovski" ili "Mitko", taka che da ne mi se pokazvat? ;)



Тема Отг: има ли безплатен обяд? сериозно.нови [re: студент]  
Автор--- (Нерегистриран)
Публикувано12.10.00 19:39



Oburkal si choveka! Veni mu dai da generira idei, a niakoi drug da plashta smetkata.



Тема печелиш $ 100.нови [re: ученик]  
АвторВени Марковски (Нерегистриран)
Публикувано12.10.00 19:42



печелиш.

Включили сме 1 АЕГ до края на учебната година.

Днес говорихме със 7-ма гимназия, която ще бъде включена другата седмица, пак до края на уч. година.

Имаме заявка от община "Младост" за 10 училища, които ще прегледаме другата седмица (обадил се зам.-кметът на общината, но аз не можах да говоря с него). Ще включим тези, които имат компютърни стаи и LAN веднага.

След като БТК премахне междуградските разговори за околните градове (1-ви ноември?), ще включим още и 71-о СОУ от Казичене, а може би и 1 ОУ от Костинброд.

Имаме заявки от още 96-о СОУ, 58-о СОУ, 11-о ОУ о София, както и от две училища от Шумен и Добрич. Всички те, без СОУ "Трайко Симеонов" (Шумен) нямат все още компютри, така че за тях ще се опитаме да осигурим първо техниката.

Това е в резултат от днешното предаване в сутрешния блок на Нова Телевизия. Благодаря на колегите от телевизията!

Очакваме да чуем и другите доставчици какво правят, след като авансово ги похвалих, че на места дават Интернет безплатно.



Тема Отг: има ли безплатен обяд? сериозно.нови [re: ---]  
АвторВени Марковски (Нерегистриран)
Публикувано12.10.00 19:47



Ех, незнайни анонимни приятелю...
Ако беше изчакал 3 минути с пускането на поредната ... (ти си знаеш какво), нямаше да се излагаш като кифладжия.
За справка - виж моето съобщение от 19:42.




Тема браво!нови [re: Вени Марковски]  
Авторботев (Нерегистриран)
Публикувано12.10.00 23:30



Поздравления за стореното, г-н Марковски!

Но не ви разбирам, защо трябва да обяснявате каквото и да е на завистниците из този форум?

Повярвайте, тези неща съм ги изживявал и то отдавна. Колкото повече обясняваш на глупеца, толкова повече той се мисли за голям умник!



Тема 1 АЕГ?!нови [re: Вени Марковски]  
АвторУченичка (Нерегистриран)
Публикувано12.10.00 23:37



Аз защо не знам, че имаме безплатен интернет в училище?!



Тема Отг: има ли безплатен обяд? сериозно.нови [re: Вени Марковски]  
Автор--- (Нерегистриран)
Публикувано13.10.00 01:52



Ех, приятелю Марковски,

Ако се намерят още няколко човека от 1 АЕГ (впрочем кое е това училище??), които да не знаят за интернета от bol.bg не знам кой ще се изложи...

Ама все пак разкажи ни де. Това училище как е захранено, при какви условия и т.н. Да не се окаже накрая, че сте му отпуснали евтин интернет от $17 или достъп до peering-a за 10 лв.

Осветли невежите и злобни души.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.