Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 22.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търся си Доставчик в Бургас  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано17.09.00 17:12



Интересува ме най добрия доставчик за Бургас.




Тема Отг: Търся си Доставчик в Бургаснови [re: user]  
Авторburgazlia (Нерегистриран)
Публикувано17.09.00 22:56



kazaha mi che bili UNACS i BUSOFT. Predi Biah kam BUSOFT i gore dolu biva , sega sam na UNACS no vecer vinagi liniite sa zaeti. Mislia che Technolink sa nai-dobrite, no mai i nai-skapite...



Тема Отг: Търся си Доставчик в Бургаснови [re: user]  
АвторStratus (Нерегистриран)
Публикувано17.09.00 23:59



Kupi si E-CARD. SHte mojesh da polzvash Lirex, ProLink, Spectrum i Mobikom.

Info za Burgas.
http://www.e-card.bg/buy/objects.asp?LocationID=23




Тема Отг: Търся си Доставчик в Бургаснови [re: burgazlia]  
Авторmorski (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 01:41



Busoft weche ne e Busoft a Spectrum otkakto Spnet gi kupi. Mislq, che w momenta tova e naj-dobria ISP v Burgas.



Тема Отг: Търся си Доставчик в Бургаснови [re: user]  
Авторkozel (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 02:14



dokolkoto chuh orbitel sa pusnali localen nomer w burgas. techno-to probwal li si?



Тема Отг: Търся си Доставчик в Бургаснови [re: user]  
Авторпрепатил (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 02:38



Ами за Бургаските (тези които знам) са:

Бусофт (вече Спектър) май вече да го броя за С-ки:)) -добра скорост много пари към 150 линии

Unacs както вече по горе казаха дава много заето особено вечер ( до колкото знам имаха към 120 линии но не съм сигурен)но ако се вържеш 3к ги имаш 100%

Комнет (при Комплекс) ами искаха преди доста пари за лошо качество.Мисля че бяха някаква комбина с 2+.Линии не знам колко имат, качеството преди беше средна хубост някъде около 2-2.5к

DigiCom - Горе долу ниски цени, нощен вече нямат (ако не са го върнали
).Пълния ако още го има беше 30-40 лв.Линиите им (или по скоро модемите) са отвратителни.Ако си на аналогова просто забрави за тях.Можеш да си вземеш пробен акаунт.Линиите им бяха 30 но това е доста стара информация.

BgBest:)) боже Best (при Виртуала)- те са моята слабост.Не за другo просто там бачкат някакви идиоти.Отвратителни линии, отвратителни модеми.Познати казват добра скорст но не съм улучил такава, да си кажа чесно бяха мъки да се вържа.А за скороста си направи сметка сам 1 DVBканал + някакава 300?? наземна, звучи добре ако от всичко това не се захранваше и намиращия се там клуб с 100 компютъра, така че ......
Цените са 45лв. за неогрсничен, и 20-тина за нощен но това май беше с ДДС.Линиите им са към 100 но аз нещо не вярвам.

ProLine - не знам дали бачкат още.Инфото ми е старо някъде от около година.Качество отвратително линиите са малко около 30

За други не се сещам като имена но се навъдиха още доста.Трябва да тръгнеш и да търсиш.Сега се сещам само 2 които видях преди няколко дни.Едната е зад 2-ра поликлиника (по пътя за ДигиКом, а другата към края на Александровска (посока ЖП гара някъде в ляво).

А за Шопските

Techno-Link- прехвалени ама което си е качествено ......Скороста е супер особено към 3-4 сутринта.цените са за нощен 10$ за 100 часа.А за другите виж на сайта им www.techno-lonk.com
Аз ти препоръчвам ако не избереш нещо наше, да се вързваш при тях.

Мобиком - бягай много далече от тях.Добрите им месеци бяха юни-август 99г. Преди и след това бяха и са ужас.Заковаваш на 21600 и то не получаваш и толкова.В добрите им месеци бяха рай, но сега просто не мисли.

БТК (инфотел) :))))))

БТК свободен 0134200 - Да си кажа скороста е супер, в момента ти пиша от него (и аз съм в твоето полиожение ..търсещ) и съм на 38600 на аналогова и е фуриика.Става само ако някои друг ти плаща телефонната сметка 1.4лв. на час, така поне ти ще си на чисто :)))

Цифрови Системи (знам че не са софииски :))) УЖААААААС недей недей моля те!!!!!

BIA - горките много са зле ...ама мнооооого наистина

Орбител -нямам инфо.

Сега не се сещам за другите но със сигурност няма да си заслужават, нямам време вече все пак съм на 0134200...и аз си плащам тел. сметките :))))




Тема Отг: Търся си Доставчик в Бургаснови [re: kozel]  
Авторno name (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 14:00



номерът на Орбител за Бургас е 812053



Тема Отг: Търся си Доставчик в Бургаснови [re: препатил]  
Авторточен (Нерегистриран)
Публикувано20.09.00 10:03



Ами те BGBest са си образи, според това което виждам на сайта им трябва да имат 300 линии и нагоре(някои дали им вярва).Само за пример 870701 телефона бил с позволено заето щото там бил неограничения достъп :)))), 800702 бил пък с над 200 входни точки-сигурно 201 :))), а 870703 бил за техните карти и щели да ти върнат парите ако ти даде заето ..иди го доказвай.Чудна работа как тъй SpecturNet са се уредили със само 150 линии а BGBest 300, но пък то няма нищо странно нали си говорим за БТК, нищо че някой хора чакат с месеци да им прекарат телефон.




Тема Отг: Търся си Доставчик в Бургаснови [re: точен]  
АвторVENKO (Нерегистриран)
Публикувано22.09.00 12:21



Imam opit samo s UNACS i ProLine - i na 2-te mesta ne mozhe da se wleze sled 21/22 chasa - liniite dawat zaeto i tui to...

Ot skoro e i http://www.i-net.bg - ne sam go probwal kak e - no edno sam siguren - poddrazhkata shte e super zashtoto mai po kaderen sysadmin ot Anton Popov (sobstwenika mai) niama w Burgas. A da - i toi e pusnal noshten dostap taka che....

Za liniite - tuk w ofisa sme na naeta ot Unacs - ne e mnogo zle - kogato ima wrazka - ima si - no kogato niama.... niamat sistemchik - sas sarvara se zanimawa edinstweno Yuri (sobstwenika) taka che ako neshto ti izkiha - spasenieto e ili da stiskash zabi i da chakash ili da go tarsish na mobilnia mu telefon (ako go imash).

Ot skoro probwame linia s radio kam Kompleks - za sega ne e zle no ni zaribiawat - posle shte widim.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.