Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 20.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Отг: Май имате правонови [re: x-man]  
АвторВени Марковски (Нерегистриран)
Публикувано04.10.00 23:32



хиксообразни,
знаете ли кое е забавното в този форум: уж никой не го чете, а пък винаги се появява някой "нов", който казва, че е чел всичко написано от мен или Ганчев. И сами не разбирате май, че не е случайно, дето се подписваме с истинските си имена. Но такъв е животът - някои не го разбират.

Вие не сте потребител и затова не намирате нищо полезно в нашите писания.
Потребителите, за разлика от анонимните доставчици, много добре задават въпросите си, знаят кога имат проблем и се обаждат, за да им го решим.

Дали мтел.нет имат телефон за съпорт 0881010 или не си е техен избор. Ако не ви харесва, не го ползвайте.



Тема Отг: Май имате правонови [re: Вени Марковски]  
АвторFan-ka (Нерегистриран)
Публикувано05.10.00 12:28



Г-н Марковски пак се изхвърлихте, че уж сте помагали на потребителите (заедно с Митето).
Доколкото от около два месеца следя рубриките за Интернет, не сте дали съвет на някой юзер, а още повече да му влезе в полза.
Кой знае защо не бих направила нищо от това което би ме посаветвал Митето за това как да си настроя NT-то, че да трагне. Най-вероятно това което ще стане е наистина да тръгне да върви и да не мога после да го стигна.
Това, че не си пиша името е защото то нищо няма да Ви говори, все пак не се вра навсякъде, където я имам работа, я не. И не си правя самореклама във форумите които би трябвало да са за простите и тъпи според вас юзери, които от нищо не разбират и не знаят какво е това компютър и Интернет и имат ли те почва у нас.
Бихме се радвали ако ни освободите от присъствието си поне за известно време - четенето на вашите постове си е чиста загуба на време за хората които посещават тези клубове, а може би урок за това "Що е то живот?".
С отвръщение (от Вас):
Г.А.




Тема Отг: Май имате правонови [re: Fan-ka]  
АвторAnonimen (Нерегистриран)
Публикувано05.10.00 12:36



Nice try!

Ako iskash moga da ti pusna i script za NT. Bachkal e bezotkazno ina server i workstation.

Dai mi samo e-mail.

No passaran! :)



Тема Отг: Май имате правонови [re: Fan-ka]  
АвторВени Марковски (Нерегистриран)
Публикувано05.10.00 13:42



Драги Г.А.
Не е нужно да знаете да говорите правилно, но когато и пишете неправилно, не мога да проследя сложната ви мисъл.
Ако не ви се четат съобщенията от мен, просто не го правете. "И аз имах една позната, Медуза-Горгонер, но не вървя насам-натам да го разправям."





Тема Отг: M-tel cardнови [re: Димитър Ганчев]  
АвторPotencialen emigrant (Нерегистриран)
Публикувано05.10.00 14:40



No ne sa pochnali da prodavat dori i edin den predi da im e gotov magazina, nali?



Тема Отг: Май имате правонови [re: Милко Георгиев]  
АвторГеорги (Нерегистриран)
Публикувано07.10.00 18:14



Това за безплатната помощ ... 8 минути аз лично говорих по 088/1010 ... колко ми е струвало сам ще си сметна. Но факт: нещо не при мен не бе наред. Не знам какво ...
А за компенсации кого да търся?



Тема Отг: Май имате правонови [re: Владо Георгиев]  
АвторМилко Георгиев (Нерегистриран)
Публикувано09.10.00 12:22



Колега и еднофамилец Георгиев,
Оставете пазара да преценява кое какво е. Единственото което е критерий е пазарния дял и степентта на потребителското удоволетворение. Прочетете малко икономикс- ще Ви е от полза.



Тема Отг: Май имате правонови [re: Милко Георгиев]  
Авторпо-голям ученик (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 05:49



Г-н Димитров,
както гласи мотото на един американски вестник: Ако вие не ни харесвате, то вероятно и ние няма да харесаме вас.



Тема Отг: Май имате правонови [re: по-голям ученик]  
АвторМилко Георгиев (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 09:54



Г-н Марковски,
Само Вие можете да ме бъркате с г-н Димитров, така че горното не е презумпция.

Мога да добавя, не Вашия вестник мисли като Вас а Вие мислите като Вашия вестник. Пък и доброжелатели много.



Тема Отг: Май имате правонови [re: Милко Георгиев]  
АвторВени Марковски (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 12:14



Е, този път не съм бил аз, но сега поне стеснявам кръга на заподозрените; много малко хора знаят за този мой лапсус.
мерси, че ме насочи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.