Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 23.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема M-tel card  
АвторНикола (Нерегистриран)
Публикувано14.09.00 21:14



К'во ви е мнението за тези карти?



Тема Отг: M-tel cardнови [re: Никола]  
Авторpretty woman (Нерегистриран)
Публикувано24.09.00 14:34



Как да имам мнение, за нещо което го няма на пазара.
Обадих се и по телефона, който са обявили в реклама и ми казаха да търся по големите павилиони за вестници.
По Витошка и на Славейков ги няма вече една седмица.Е ако там ги няма, то къде - по селата ли?
Иначе ми казаха, че връзката е много добра и безотказна, цената - също е такава.
Къде са тия карти, бе?



Тема Отг: M-tel card - ne sa koeto ochakwahнови [re: pretty woman]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано24.09.00 17:14



значи и аз безуспешно обикалях будките за вестници, докато накрая не отидох на web страницата им и се упътих към един от бизнес центровете им - този на бул В Левски - там ги има всичките видове.
По същество - не е това, което очаквах. От време на време ми дава authetincation failed въпреки че имам още доста часове, от времеме на време връзката е супер, от време на време не е за разправяне колко е бавно. Уви!



Тема Отг: M-tel card - ne sa koeto ochakwahнови [re: 666]  
Авторpretty woman (Нерегистриран)
Публикувано24.09.00 17:41



Аз въобще не очаквам каквото и да е , но цената ми харесва и затова питам.



Тема Отг: M-tel card - ne sa koeto ochakwahнови [re: 666]  
Автор777 (Нерегистриран)
Публикувано27.09.00 16:56



Napulno sum suglasen s mnenieto ti.Ne bih si kupil otnovo tiahna karta.Vruzkata poniakoga e dobra , no ne vinagi.No i az se sbluskah sus sushtia problem, kogato oshte purvia den sled kato biah izkonsumiral samo 3 ot 50-te h. systemata me izhvurliashe i me karashe da si checkvam password-a...Sled 10-tina check-vania, se obadih nervno na support-a (0881010!!!), ot tam proveriha acount-a mi i kazaha , che bi triabvalo vsichko da e okay..da sum si restartiral pc-to i da opitam otnovo.Tova go ustanoviha za niama i 2-3 minuti, koito estestveno az triabva da platia i suotvetno da kalkuliram v cenata na kartata...Restartirah i naistina vsichko beshe okay...Obache na drugia den- sushtia problem...Tozi put purvo restartirah, no systemata pak me izhvurliashe...Vkluchih drugia pc i ot tam sushtoto...Otkazah se da zvunia i opitah sled niakolko chasa.Togava niamashe problem s logvaneto.I tova se povtaria , ako ne vseki , to prez den.
Tova me navezhda na misulta, che ili mtel ne sa si izpipali systemata ili tova e nachin da kachat oshte niakoj lev vurhu oficialno obiavenata cena na cartata.



Тема Отг: M-tel card - ne sa koeto ochakwahнови [re: pretty woman]  
Авторкартотекирана (Нерегистриран)
Публикувано27.09.00 22:38



Аз намерих днес на Орлов мост карта на БОЛ, която е с цената на мтел-кард.
В момента я пробвам на различните телефони, които са дали (а те са 4 само в София!), та ще ви кажа какво ми е мнението. До тук работи добре, скоростта ми тук е около 4 К / сек!



Тема Отг: Май имате правонови [re: 777]  
Авторpretty woman (Нерегистриран)
Публикувано27.09.00 22:59



Купих си най-после картата на Мобил-тел,
15 минути заето, "избълване", най после log on и drop down на всеки 5 минути.
Защо така бе, Мобил-тел????



Тема Отг: Май имате правонови [re: pretty woman]  
АвторМтел юзер (Нерегистриран)
Публикувано28.09.00 10:06



За да им звъним на 0881010 за съпорт. Очевидно е, че ниската цена на картата трябва да се компенсира с нещо. Какво да е това нещо? Звънете на тел. 088, който се таксува сигурно с 10-15 импулса на минута, голяма част от които остават за компанията на МОбилтел - Мтел. Така цената на минута Интернет става не 40 стотинки, а доста повече, но нали юзерите сме пасмина - да ядем трева!



Тема Отг: Май имате правонови [re: pretty woman]  
АвторМилко Георгиев (Нерегистриран)
Публикувано28.09.00 10:43



Можете ли да ми дадете серийния номер на картата си за да ви помогна (безплатно колеги от конкуренцията, безплатно) или разговорите са в теоретичен план?



Тема Отг: Май имате правонови [re: Милко Георгиев]  
АвторВени Марковски (Нерегистриран)
Публикувано28.09.00 10:52



Добре казано, колега Георгиев.
То по електронната поща няма как и да се взима такса:-) - питай нас с Митко, нали непрекъснато пишем тук. Ако таксувахме по 1 цент на всяко съобщение, досега да сме станали милионери.

Но да се ползва 088 телефон за поддръжка е наистина странно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.