Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 24.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Свестен доставчик?  
Автор ... ()
Публикувано21.08.00 22:21



Бихте ли ми препоръчали някой, моля? Да е в София и цената да не е повече от $20-$25 на месец.

Тема Свестен доставчик?нови [re: ...]  
Автор --- ()
Публикувано21.08.00 22:27



В БОЛ (www.bol.bg) взимат по $ 17 / месец (без ДДС). Дава заето обаче между 23:00 и 01:00 - поне според собствените им статистики. Аз ги ползвам и услугата ми харесва.

Тема Свестен доставчик?нови [re: ---]  
Автор Диди ()
Публикувано21.08.00 22:35



Хайде, пак се почва....

Тема Свестен доставчик?нови [re: Диди]  
Автор --- ()
Публикувано21.08.00 22:39



Какъв ти е проблемът, бе, Диди? Да не би да ти е дошъл цикълът, та все мърмориш? Четох и други твои изказвания тука, изглеждаш сякаш си Мис България, особено като ти гледам речника:-)

Тема Свестен доставчик?нови [re: ...]  
Автор --- ()
Публикувано22.08.00 00:18



Mdaa. Vypreki che ne mi puka osobeno e dobre da se znae, che choveka, koito se podpisva s ---, kogato uchastva v tozi forum: 1. Ne e klient na bol.bg ot dosta vreme - godini 2. Ne e ginekolog i spetzialist po techenia bili te mesechni morski ili kakvito i da e. 3. Schita, che e visha forma na typota da izpolzvash chuzhd nick Koito ne e razbral -- gornite dva postinga s nick '---' sa ot gastrolior.

Тема Свестен доставчик?нови [re: ...]  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано22.08.00 00:23



Това поредната "проба" т.е. анкета ли е? ;)

Тема Свестен доставчик?нови [re: Диди]  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано22.08.00 00:24



Таман и аз това щях да кажа;))

Тема Свестен доставчик?нови [re: ---]  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано22.08.00 00:26



Ми не му е стигнал акъла да си сътвори nickname ...и да се сети, че ние се знаем тука ;)

Тема Свестен доставчик?нови [re: Пепеляшка]  
Автор --- ()
Публикувано22.08.00 08:31



Сигурно от БОЛ сами си пишат темите, за да може после сами да им отговарят. Да не говорим, че някой ми ползва ника, а после се прави, че съм аз и се възмощава.

Тема Свестен доставчик?нови [re: ---]  
Автор Anonimen ()
Публикувано22.08.00 09:23



Ti puk na vsiakak mandja merudia:) --- go poznavam ot dosta vreme i opredeleno ne si ti. A BOL v momenta se chudiat kak da si opraviat bakiite za Rozhen. Ako zabeliazvate svetata dvoica ne se e viasvala ot dosta vreme. Podoziram che shte nastane strasna izlagacia i naroda shte se kefi na prezidenta i dezhurnite lokumi koito shte rusi a na gafove i narodni pesni:)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.