Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема DIGSYS vs BOL.BGнови  
Автор Miro ()
Публикувано06.08.00 23:29



Ползвам DIGSYS по DIALUP от известно време. Не ми се е налагало да ползвам customer support, но пък и нямам никакви проблеми. скоростта е постоянно висока, не дава заето, не дропва по цяло денонощие, proxy има по желание, което работи безпроблемно, интересна ценова политика и т.н. С Две думи - пълна противоположност на BOL.BG, където обаче има customer support, дропва доста по-честичко (сигурно за да не дава заето на станалите) и всичко минава през задължителното им прокси, което е просто ужасно настроено и не може да изтегли практически нищо без грешка... и това се случва при бизнес тарифата (точно както си го пише - к'ъв да е интернет)... Ако пуснат президентски или премиерски тарифи може пак да изпробвам техен акаунт, но засега - НЕ, МЕРСИ :)) съжалявам ако обиждам някои хора във форума, но това е положението.

Тема DIGSYS vs BOL.BGнови [re: Miro]  
Автор Григор ()
Публикувано07.08.00 06:59



А, бе, Миро, ти сигурно работиш в Цифрови системи??? Аз съм ползвал dialup от тях и много добре знам колко са "добре". То бива хвалби, бива, ама да не би да е умряла циганката, дето ги хвалеше? Тука не само аз, но още много хора чета, които се оплакват от Цифровите. Те ли грешат, аз ли, ти ли??? За БОЛ не знам, защото нямам dialup там.

Тема колко време можеш да стоиш лог-нат в БОЛ?нови [re: Григор]  
Автор Вени Марковски ()
Публикувано07.08.00 09:54



username 16800/REL Fri Aug 4 19:21 - 07:32 (2+12:10) t.e. stoql e ot petyk w 19:21 do dnes sutrinta, 7:32. t.e. 60 chasa i 10 minuti. Ne znam zashto nqkoj si Miro si misli, che mozhe da razprawq wreli-nekipeli i da mu se razmine beznakazano.

Тема malkoнови [re: Вени Марковски]  
Автор Miro ()
Публикувано07.08.00 10:13



Значи първо не смятам, че някой може да ме накаже за това, че разказвам това, в което лично съм, се убедил в рамките на една и съща вечер при работа с 2 акаунта - BOL.BG i DIGSYS. линията беше съвсем безшумна. бях на ATM2. но просто модема изведнъж спираше точно както при ръчно зададен DISCONNECT. никакви смущения или опити за презакачване. в При DIGSYS такъв случай досега няма. Проблема с дропването наистина е много относителен, така че няма да се препирам, след като има доволни юзъри в това отношение. Дори да оставим това на страна (това за 60 часа може и така да е, въпреки че тук могат да се кажат МНОГО "но") проблема с proxy-то остава, а не е хич по-малък. Все пак цените при вас са ниски, което е чудесно повечето българи. Пожелавам ви успех и по-скоро разрешаване на проблемите. Смятам че не е нужно да мълчим когато има проблеми, само за да не уронваме престижа на някои фирми. Смятам преценката си за достатъчно компетентна за да споря с вас.

Тема колко време можеш да стоиш лог-нат в БОЛ?нови [re: Вени Марковски]  
Автор Даниел Калчев ()
Публикувано07.08.00 10:15



Ами г-н Марковски - типично във Ваш стил: "ами ако този клиент е по-клиент от другите"? Така де, нали в подобни неща убеждавате хората относно Цифрови Системи? Даниел Калчев ПП: Да се похваля и аз... тази сутрин рестартирах една машинария, и прекъснах връзката на клиент, който не се беше разкачал от 12 days 19:25:59 hours! :-) Лош даниел, ЛОШ! ППП: Все пак, това 'мерене' не е ли малко... излишно?

Тема drugi firmiнови [re: Вени Марковски]  
Автор Miro ()
Публикувано07.08.00 10:18



От друга страна знам, че примерно в Iterra дава постоянно заето и когато им се обадиши споделиш за проблема ти, казват "един момент..... вече можете да влезете". въпрос: още модеми ли включват? вероятно НЕ, а какво правят оставям вие да се сетите. Тъй като това се случва там, не ми се струва вероятно да не се случва и другаде. Поради тази проста причина предположих защо дропва така в БОЛ БГ. Доказателства обаче липсват :)

Тема колко време можеш да стоиш лог-нат в БОЛ?нови [re: Даниел Калчев]  
Автор Вени Марковски ()
Публикувано07.08.00 10:31



Не е "по-клиент". Просто го взех за пример, защото за последните 72 часа е стоял най-дълго. Има още доста хора, които стоят часове наред, но този си е рекордьор за периода. Безмислено е да се опитваш, Даниеле, да се заяждаш на тази тема с мен. Логът е нещо, дето е безпристрастен записвач на факти. А за "меренето", наистина е излишно, но човекът се жалваше, че му дропвало "по причина". Ние все пак сме единствената Интернет компания, която публикува статистика за натоварване на входните си точки и там може да се види от всеки цялата информация, която интересува потребителите ни.

Тема malkoнови [re: Miro]  
Автор Вени Марковски ()
Публикувано07.08.00 10:40



Прав сте, че не трябва да се мълчи при наличието на проблеми, аз затова и говоря, но в конкретния случай не мисля, че сте бил прав. Нейсе, важното е, че имате избор и можете да ползвате какъвто си поискате Интернет.

Тема колко време можеш да стоиш лог-нат в БОЛ?нови [re: Вени Марковски]  
Автор Didi ()
Публикувано07.08.00 10:59



Da , G-ne.... Ama taq statistika mai e risuwana ot plemenicata mi na 7 godini... Dostowerna e, kolkoto moite risunki sa s podpis na Da Vinchi.... Stiga ste licemernicheli... Ne wi otiwa...

Тема колко време можеш да стоиш лог-нат в БОЛ?нови [re: Didi]  
Автор Вени Марковски ()
Публикувано07.08.00 11:03



Драга Диди! Дете! Две хубави очи! Вие да не би да не разбирате как се генерира статистиката, че я броите като детска рисунка? Освен това ми правите впечатление на добре запозната със сайта на БОЛ (така де, намерили сте статистиката без да ви казвам точния адрес:-), така че е добре да разгледате и останалите ни страници, за да разберете, че има и други "екстри", които за нас са стандарт. Нямаме какво да крием и не го правим.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.