Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:49 08.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема неуверен не изпреварвай!нови [re: Miro]  
Автор Вени Марковски ()
Публикувано07.08.00 15:48



Аха, така си и мислех. Странна работа: щом нещата опрат до конкретни данни и изведнъж се оказва, че няма такъв акаунт, няма такива хора, не може, не бива и т.н.

Тема вземете си акаунт в БОЛнови [re: Григор]  
Автор Вени Марковски ()
Публикувано07.08.00 15:49



Обадете ми се, като го регистрирате (може и online през http://www.bol.bg/register.html) и ще ви дам безплатен 1 час за проба. Независимо какъв е акаунта. С уважение, Вени Марковски управител на БОЛ.БГ тел. 9809666

Тема do g-n Markovskiнови [re: Вени Марковски]  
Автор Даниел Калчев ()
Публикувано07.08.00 15:55



Разбира се, ако не ползвате proxy, BOL.BG няма да може да се възползва от нелегалнат аси връзка към Софийски Университет, и да продава трафика получен от техния proxy сървер... за който разбира се Университета си плаща на Цифрови Системи и БТК. Винаги има начин нещо да излезе... по-евтино. Даниел Калчев

Тема хе!нови [re: Вени Марковски]  
Автор Даниел Калчев ()
Публикувано07.08.00 16:16



Г-н Марковски, доста сте назад. Не можете да се мерите с г-на Сендов, който ползва Интернет от 1968 година! ;-) Даниел Калчев ПП: Все пак, не става въпрос за ползване. ППП: България беше свързана по TCP/IP връзка с Интернет по коледа на 1992г. А организацията, за която работихте навремето се абонира за e-mail по UUCP през 1993, ако не се лъжа?

Тема do g-n Markovskiнови [re: Даниел Калчев]  
Автор Вени Марковски ()
Публикувано07.08.00 16:39



Г-н Калчев, като лъжете така безсрамно в публичното пространство, да имате някакъв свян? БОЛ.БГ няма нелегални връзки. Всичките ни връзки са с договори със съответния доставчик. БОЛ.БГ не ползва връзка от Софийския университет. Разбира се, ще ми е трудно да обяснявам, че нямам сестра, след като Даниел толкова настойчиво го повтаря:-)

Тема хе!нови [re: Даниел Калчев]  
Автор Вени Марковски ()
Публикувано07.08.00 16:47



Драги Данбо, не мога да се меря с акад. Сендов, прав си. И с Ал Гор не мога, дето е измислил Интернета. А и не искам. Ти си по меренето, а не аз. Аз не изпитвам нужда да се меря с никого - нито с теб, нито с Асенчо, който ме е учил на "системно опериране", нито с Митко Ганчев, с който направихме първата фирма-конкурент на Дигитал системс. Та, понеже разсъждавам в тази посока, мога да ти кажа, че комплексите избиват особено, ако почнеш да се взимаш много насериозно. Аз никога не правя тази грешка и никога не се взимам толкова насериозно, колкото ме взимаха... да речем от КПД миналата година. Затова и успехите не ми идват като нещо, без което не мога, а като нормалния завършек на една добре свършена работа. Вярно е, че с делото в КЗК не свърших добре работата си, но имах по-важни задачи, а Цифровите системи никога не са били сериозен обект на вниманието ми. Така е, Данбо, колкото и да ти е тъжно от това. Но виж, като пишеш грешно, защо очакваш аз да те поправям? Цитат от Данбо: "На мен, като човек занимаващ се с тези неща (клиенти ползващи Интернет) вече 11 години". Значи, поправям се: Интернет не е имало, имало е само клиенти, които са го ползвали. Впрочем, по онова време, ако не се лъжа, лицето Славов се ядосваше на една моя статия, че данбо ББС е със затихващи функции.

Тема вземете си акаунт в БОЛнови [re: Вени Марковски]  
Автор Grigor ()
Публикувано07.08.00 16:50



Naistina li shte go napravite? Sega shte se probvam i bez tova sam blizo do ofisa vi.

Тема ?!нови [re: :)))]  
Автор Вени Марковски ()
Публикувано07.08.00 16:54



Може и да не е лъжа. Даниел обикновено не лъже, само като заговори за мен започва:-)

Тема do g-n Markovskiнови [re: Вени Марковски]  
Автор Даниел Калчев ()
Публикувано07.08.00 16:56



Ами... вие сам сте твърдели тези неща. Разбира се, преди няколко месеца твърдяхте публично, че нарочно сте загубили делото срещу КЗК, "за да узаконите монопола на Цифрови Системи". Напоследък твърдите, че това не може да е така, понеже вие се борите за... справедливост, защита на бедните и онеправданите (и кой знае още какво). Човек трудно може да прецени кога казвате истината и кога не... Що се отнася до СУ... там нямаше да правят разследване по въпроса, и нямаше да ограничават достъпа на някои машини от Химическия факултет до proxy сървера си... ако нямаше такива далаверки, нали? Да не говорим, че на вашия собствен сървер потребителите биваха посъветвани да ползват порт 8086 "за по-бърза връзка с Европа". Не можете да носите вина за това, че не познавате факта, че програмки като squid по подразбиране си казват откъде идват заявките - и човек просто трябва случайно да погледне логовете, за да установи, че... заявките идващи от СУ произлизат от proxy.bol.bg:8086. Даниел Калчев

Тема хе!нови [re: Вени Марковски]  
Автор Даниел Калчев ()
Публикувано07.08.00 17:01



Именно Вени, тогава беше времето, когато ти се бореше срещу регионалния координатор на FidoNet (регион 35), с поръчката да се премести "контрола" в София. Та какво стана с "по-добрия FidoNet"? УМРЯ! С твоя помощ разбира се. Много хора трябва да ти бъдат благодарни... Сега сценария е подобен, но хората вече знаят на какво си способен. Даниел Калчев


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.