Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Докога ще търпим произвола на ЦС?нови  
Автор Anonimen ()
Публикувано01.08.00 13:25



Това и питам? Докога ще търпим произвола на фирма "Цифрови системи" (известна още като DigSys)??? Която явно си мисли, че като е окупирала разни малки градчета с монополизъм, че може да си разиграва коня както си поиска... Например в градчета като Ловеч и Севлиево администрато- рите на DigSYs просто не мойш ги позна, че са такива: - вършат си техни далавери, а сървъра на са го наглеждали с дни... Интернет няма по цял ден, щото тъпия админ го мързи да отиде и да ресетне модемите... въпреки че доста хора му звънят и го навикват... - пускат free интернет часове на разни лица за сметка на други... - ВЪРХЪТ НА НАГЛОСТТА: на мой познат в Ловеч, местният администратор "предостъпил" паролата на конкурентна фирма, да му чете кореспонденцията!!! ТОВА НА ЗАПАД Е ПОДСЪДИМО, БИ ТРЯБВАЛО И ТУК ДА Е... - правят някакви съюзи с други ISP-та в града и въртят такива странни игри, че майката си ебало... Е, Калчев, Я СИ СТЯГАЙ ХОРАТА, ЧЕ...

Тема Докога ще търпим произвола на ЦС?нови [re: Anonimen]  
Автор IT Men ()
Публикувано03.08.00 10:06



Mladez, Kakto samia si vizdash, na horata tolkova sa im omruznali prostotiite na Digsys, che nikoj dori ne si dava trud za posting. Vsicki znaqt shto za stoka sa. Na mene mi e doshlo do gusha ot tqh. IT Men

Тема Докога ще търпим произвола на ЦС?нови [re: IT Men]  
Автор Даниел Калчев ()
Публикувано04.08.00 11:05



Ами да беше си спестил битовете и ти? :-) Аз пък бих попитал - докога с инсинуациите, господа? Това дори в България е подсъдимо. А пък за анонимноста.... pipe dreams, както казват някои. Даниел Калчев

Тема Докога ще търпим произвола на ЦС?нови [re: Anonimen]  
Автор IT Men ()
Публикувано04.08.00 17:58



Dobre de, Na men kakvo tokova ste mi napravili ? Ako kazete sega, che sum i nqkakuv anonimen konkurent ... shte me zabiete v zemqta :-)) Kalcev, Ti qvno ne si davash smetka kakvo stava. Vsickite moi postingi za Digsys sa argomentirani, kato kazvam che mi e doshlo do gusha ot vas, znaci naistina e taka. Ne si li se zamsilil, che maj imash "dosta" ne-dobrozelateli ? Tuka ima neshto gnilo, znaci ne moze hem da si pic, da rabotish v "purvia i naj-golemia ISP", a puk horata tolkova da te mrazqt, che dori i vicove da puska za teb ? Abe, ne ti li strano ? Zashto togava ako ste tolokva dobri i peceni se nadiga naroda protiv vas ? Te dobrite ne gi sudiat nali znesh :-)) Ne ti li pravi vpecetlenie, che osven tebe (koeto e normalno) nikoj drug ne kazal dobro za Digsys v tozi forum ? Da ne vzemesh da kazesh sega, che vsicko bilo OK, te horata prosto ne razbirali ... Tvoj sagrazdanin, IT Men

Тема Докога ще търпим произвола на ЦС?нови [re: IT Men]  
Автор Даниел Калчев ()
Публикувано04.08.00 18:22



На мен ми е ясно какво става. На повечето от тук четящите, също. Това което приказвате вие, анонимен господине се нарича инсинуация. А от време на време прибягвате и до публични обиди. В контекста на имената в Интернет... много съм любопитен - какво правите с вашите "20 WEB домейна"? И със собствени пари ли ги платихте, или с "малко" крадени? Има хора, които очевидно не ми симпатизират. На много хора истината не им оттърва, още по-малко тези, които я проповядват. Ако и вие сте от тези хора, никак не е чудно че не сте ми доброжелател. А и да сте ми недоброжелател, това какво общо има с регистрацията на имена? Колкото до "народа"... никой не е прокопсал, който е говорил вместо народа - остави народа сам да си каже мнението. Даниел Калчев

Тема Докога ще търпим произвола на ЦС?нови [re: Даниел Калчев]  
Автор Иван Горинов ()
Публикувано04.08.00 21:19



Г-н Калчев, Аз съм човека, който преди време написа "Няма ли кой да ни отърве от Цифрови Системи?". Не мисля, че е много умно да търсите "инсинуации" и други подобни неща в постингите тук. Аз нямам нищо общо с който и да е ISP. Просто съм един изтормозен ГОЛЯМ КОРПОРАТИВЕН КЛИЕНТ (по точно не аз, а организацията за чиито IT отговарям). Истината Ви казвам - само два-три пъти съм си имал работа с Вашата фирма и това ми стига да кажа същото като IT Men. Просто ми е писнало и даже не си правя труда да се възмущавам. Никога не съм бил Ваш клиент като ISP. Преди 4 години опитах. Тогава трябваше да организирам връзката с Internet на моята организация. Естествено, първо се обърнах към Вас, такива бяха времената тогава..... Разговарях лично с Вас и не бях очарован. Като и да е, намерих си друг провайдер. Още 1-2 пъти си имах работа с Вашата фирма на тема имена на области. От тогава не искам да Ви виждам, чувам, да чувам за Вас, да ми говорят за Вас и т.н. Проблемът Ви не е технически, проблемът Ви е в отношението към КЛИЕНТА и в качествата на Вашия персонал. При толкова много критични постинги тук би трябвало да вземете някакви мерки, а не да търсите под вола теле и да твърдите, че всичко е плод на злостни инсинуации на конкуренцията. Говорите за подсъдни неща..... Ами съдете ме ако искате. Нямам нищо против. Само ще Ви кажа, че ползвам няколко ника във форумите на Dir.bg, но само за теми свързани с Вашата фирма ползвам истинското си име. Представяте ли си, каква чест-:)? Но това не е повод за гордост. Това показва, че наистина ми е писнало и съм убеден в мненията, които изказвам тук. Съдете ме, ако искате. Можете да получите всичката необходима за тази цел информация, като знаете истинското ми име и разполагате с достъп до Internet. С пожелания за по-сериозно отношение към Негово Величество Клиента, Иван Горинов

Тема Докога ще търпим произвола на ЦС?нови [re: Даниел Калчев]  
Автор 999 ()
Публикувано05.08.00 00:33



> Даниел Калчев написа: > ------------------------------- > На мен ми е ясно какво става. > > На повечето от тук четящите, също. А стига бе ! Аз също съм от тези четящите, но понякога ми писва, та почвам да пиша ! Не знам на кой какво му е ясно, но на мен ми е ясно едно - че за сега аз като физическо лице НЕ МОГА да си регистрирам домейн в .бг ! > Това което приказвате вие, анонимен господине се нарича > синуация. А от време на време прибягвате и до публични > иди. > > контекста на имената в Интернет... много съм любопитен - > кво правите с вашите "20 WEB домейна"? И със собствени > ри ли ги платихте, или с "малко" крадени? А това пък дали е ваша работа кой какво е направил и с какви пари го е направил ?? Или ви е малко яд че един кой си могъл и взел пък вие - ядец нищо не сте намазали ! > Колкото до "народа"... никой не е прокопсал, който е > говорил вместо народа - остави народа сам да си каже > нението. Народа да си каже мнението ? Да, може, но само ако го попита някой ! Да не говорим че има хора на който думата домейн нищо не им говори ! Е как този човек ще може да изкаже мнение тогава ?? Освен това често народа не си знае правата и се оставя да го тъпкат такива като вас. Но нищо има .com, .net, .org. По евтини са, а и разправийте са по-малко. Пък после защо не уважаваме българското. Искаме другите да ни уважават, а ние нищо да не правим. Е няма да стане !

Тема Докога ще търпим произвола на ЦС? [re: IT Men]  
Автор Вени Марковски ()
Публикувано05.08.00 07:14



Проблемът на Даниел е, че не може да осъзнае какъв му е проблемът. Ако можеше да разбере, че хората правят разлика между техническата му грамотност и отношението на Дигсис към клиентите им, тогава нямаше да има проблем. Дигсис имат отвратителен customer support. Не! Дигсис просто НЯМАТ customer support. Или още по-точно: Може и да имат, но само за техните собствени клиенти (някой тук да ги е ползвал и да може да каже???) по dialup или наета линия. Като регистър Дигсис се справят ужасно. Затова и домейните у нас са около 1000. Калчев и с-ие трябва да разберат, че хората са недоволни не заради черните им очи, а заради нещо по-сериозно. IT Men написа: ------------------------------- Dobre de, Ne si li se zamsilil, che maj imash "dosta" ne-dobrozelateli ? Tuka ima neshto gnilo, znaci ne moze hem da si pic, da rabotish v "purvia i naj-golemia ISP", a puk horata tolkova da te mrazqt, che dori i vicove da puska za teb ?

Тема Докога ще търпим произвола на ЦС?нови [re: 999]  
Автор Даниел Калчев ()
Публикувано05.08.00 15:16



999 писа: > Не знам на кой какво му е ясно, но на мен ми е ясно едно - че за сега аз като физическо лице НЕ МОГА да си регистрирам домейн в .бг ! Аз за разлика от други хора не пиша празни приказки. Навестете скоро http://www.bgnic.bg - ако ви харесат публикуваните условия, регистрирайте си име - като частно лице. > контекста на имената в Интернет... много съм любопитен - > кво правите с вашите "20 WEB домейна"? И със собствени > ри ли ги платихте, или с "малко" крадени? > А това пък дали е ваша работа кой какво е направил и с какви пари го е направил ?? Или ви е малко яд че един кой си могъл и взел пък > вие - ядец нищо не сте намазали ! Ех... моха да твърдя, че съм запознат с начините за регистрация на име във .WEB... все пак, не попитай "в кой .WEB", нали? > Освен това често народа не си знае правата и се оставя да го тъпкат такива > като вас. Но нищо има .com, .net, .org. По евтини са, а и разправийте са по-малко. Пък после защо не уважаваме българското. Искаме > другите да ни уважават, а ние нищо да не правим. Е няма да стане ! T.e. .COM, .ORG и .NET се съобразяват с желанията на "народа"? И не му предлагат сладки мечти за "бърз бизнес"... "dotcom revolution?" Както доста аналитици предричат, тази пирамида ще се срине твърде скоро. Колкото до правенето - в Библията е казано "по делата ще ги познаете" (за лъжливите пророци става въпрос). Част от делата с които се занимавам аз, ще гледате на http://www.bgnic.bg. Делата на другите... те ще ви кажат може би къде да ги намерите. Даниел Калчев

Тема Докога ще търпим произвола на ЦС?нови [re: Иван Горинов]  
Автор Даниел Калчев ()
Публикувано05.08.00 15:19



Г-н Горинов, смятате ли, че с така изказаното си мнение, бихте могли да бъдете обективен по отношение на (която и да е) дейност на Цифрови Системи. Сигурно се сещате, защо ви питам.. Даниел Калчев


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.