Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:59 27.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Пичове,нови  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано24.06.00 17:51



Стига сте плюли Марковски и Ганчев де, ако престанат да пишат тук, кой ще ни разсмива? ;)

Тема Пичове,нови [re: Пепеляшка]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано24.06.00 23:14



Ama ako prestanem da gi plyuem, te shte prestanat da pishat tuk :-))) Vsichko e navyrzano :-)))

Тема Точно обратнотонови [re: Пепеляшка]  
Автор Петърчо ()
Публикувано25.06.00 00:11



Те обичат да ги плюят, затова постоянно измислят нови глупости. Ако се замълчи около тях - те спретнат нова простотия и пак се зашуми. Така че - говори, народе, смях голям ще пада. Има ли доброволец за хроникьор на дискусията? Да се направят извадки с по-интересните моменти? Например как някой пита Вени за наета линия, а Вени обяснява че някой си (не казва кой) не бил ходил на концерта на Горан Брегович в Пловдив и затова той (Вени) нямало да се унижава да пише в дискусията. Или как Митко Ганчев тържествено заявява, че повече няма да пише в дискусията и още на следващия ден започва да твори още по-активно от преди.

Тема Точно обратното?нови [re: Петърчо]  
Автор без име ()
Публикувано25.06.00 01:50



Дали има хора, които обичат да бъдат плюти? Съмнявам се. Аз обаче не бих се наел да плюя когото и да било (дори и тях), защото не съм така възпитан. Завистливите хора дори да изкарат някой много зъл, това няма да ги направи по-малко завистливи. Иначе, само за точността, спомням си заявлението на Митко Ганчев. Каза, не че няма да пише, а че няма да отговаря на хората тук. Петърчо написа: ------------------------------- Или как Митко Ганчев тържествено заявява, че повече няма да пише в дискусията и още на следващия ден започва да твори още по-активно от преди.

Тема Точно обратното?нови [re: без име]  
Автор Петърчо ()
Публикувано25.06.00 07:12



Абе нямало да пише или нямало да отговаря - кой го е еня? Важното е какво впечатление е оставил у хилядите хора, дето му четат съобщенията. Ти ми приличаш нещо на Марковски!

Тема Марковски, спри сенови [re: Петърчо]  
Автор Петърчо ()
Публикувано25.06.00 13:09



Това крадене на никове вече не е интересно. Горното НЕ съм го писал аз - то си му личи, че е дело на Вени - "хилядите хора". Ха-ха, напомня ми за деветте хиляди клиента. Онези, с по осем минути достъп на ден.

Тема Марковски, спри се [re: Петърчо]  
Автор Петърчо ()
Публикувано25.06.00 20:10



Горното не е от мен, някой се ебава тук.

Тема Марковски, спри сенови [re: Петърчо]  
Автор Петърчо ()
Публикувано26.06.00 09:09



Браво, Вени, пак историите от миналата седмица.

Тема Точно обратнотонови [re: Петърчо]  
Автор Димитър Ганчев ()
Публикувано26.06.00 09:15



Петърчо написа: ------------------------------- Или как Митко Ганчев тържествено заявява, че повече няма да пише в дискусията и още на следващия ден започва да твори още по-активно от преди. Я пак прочети какво съм написал. Казах, че няма да отговарям на въпроси, а не че няма да пиша. И наистина на въпроси не отговарям. Не, че някой ми задава смислени въпроси, де ... Митко

Тема Стига си ми ползвал ника!нови [re: Петърчо]  
Автор Петърчо ()
Публикувано26.06.00 10:37



Престани да ми ползваш ника


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.