Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:25 17.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Пичове,  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано24.06.00 17:51



Стига сте плюли Марковски и Ганчев де, ако престанат да пишат тук, кой ще ни разсмива? ;)

Тема Пичове,нови [re: Пепеляшка]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано24.06.00 23:14



Ama ako prestanem da gi plyuem, te shte prestanat da pishat tuk :-))) Vsichko e navyrzano :-)))

Тема Точно обратнотонови [re: Пепеляшка]  
Автор Петърчо ()
Публикувано25.06.00 00:11



Те обичат да ги плюят, затова постоянно измислят нови глупости. Ако се замълчи около тях - те спретнат нова простотия и пак се зашуми. Така че - говори, народе, смях голям ще пада. Има ли доброволец за хроникьор на дискусията? Да се направят извадки с по-интересните моменти? Например как някой пита Вени за наета линия, а Вени обяснява че някой си (не казва кой) не бил ходил на концерта на Горан Брегович в Пловдив и затова той (Вени) нямало да се унижава да пише в дискусията. Или как Митко Ганчев тържествено заявява, че повече няма да пише в дискусията и още на следващия ден започва да твори още по-активно от преди.

Тема Точно обратното?нови [re: Петърчо]  
Автор без име ()
Публикувано25.06.00 01:50



Дали има хора, които обичат да бъдат плюти? Съмнявам се. Аз обаче не бих се наел да плюя когото и да било (дори и тях), защото не съм така възпитан. Завистливите хора дори да изкарат някой много зъл, това няма да ги направи по-малко завистливи. Иначе, само за точността, спомням си заявлението на Митко Ганчев. Каза, не че няма да пише, а че няма да отговаря на хората тук. Петърчо написа: ------------------------------- Или как Митко Ганчев тържествено заявява, че повече няма да пише в дискусията и още на следващия ден започва да твори още по-активно от преди.

Тема Точно обратното?нови [re: без име]  
Автор Петърчо ()
Публикувано25.06.00 07:12



Абе нямало да пише или нямало да отговаря - кой го е еня? Важното е какво впечатление е оставил у хилядите хора, дето му четат съобщенията. Ти ми приличаш нещо на Марковски!

Тема Марковски, спри сенови [re: Петърчо]  
Автор Петърчо ()
Публикувано25.06.00 13:09



Това крадене на никове вече не е интересно. Горното НЕ съм го писал аз - то си му личи, че е дело на Вени - "хилядите хора". Ха-ха, напомня ми за деветте хиляди клиента. Онези, с по осем минути достъп на ден.

Тема Марковски, спри сенови [re: Петърчо]  
Автор Петърчо ()
Публикувано25.06.00 20:10



Горното не е от мен, някой се ебава тук.

Тема Марковски, спри сенови [re: Петърчо]  
Автор Петърчо ()
Публикувано26.06.00 09:09



Браво, Вени, пак историите от миналата седмица.

Тема Точно обратнотонови [re: Петърчо]  
Автор Димитър Ганчев ()
Публикувано26.06.00 09:15



Петърчо написа: ------------------------------- Или как Митко Ганчев тържествено заявява, че повече няма да пише в дискусията и още на следващия ден започва да твори още по-активно от преди. Я пак прочети какво съм написал. Казах, че няма да отговарям на въпроси, а не че няма да пиша. И наистина на въпроси не отговарям. Не, че някой ми задава смислени въпроси, де ... Митко

Тема Стига си ми ползвал ника!нови [re: Петърчо]  
Автор Петърчо ()
Публикувано26.06.00 10:37



Престани да ми ползваш ника

Тема Въпрос за Митконови [re: Димитър Ганчев]  
Автор Иванчо ()
Публикувано26.06.00 23:27



Тъй като Вени ми "зае" ника, вече съм Иванчо. Ето един смислен въпрос: Ако реша да ви стана клиент, как ще ми гарантирате повече от осем минути работа на ден, при положение че имате 9000 клиента (според собствените ви думи) на 50 линии (пак според тях). Знам, че Вени ще скочи да опровергава Митко (цифрата 9000 дойде от Митко), и ще каже - не 9000, а 8520. В такъв случай - как ще ми гарантирате повече от осем минути и 45 секунди работа на ден?

Тема Отг: Въпрос за Митконови [re: Иванчо]  
АвторЛюбопитко_anon (Нерегистриран)
Публикувано07.01.01 18:33



То тук купона бил отдавна! Прираст от 300%! от 9000 - на 10000! Това е интересно като математика!
Каледарче.



Тема стига с БОЛ! темата е изчерпана!нови [re: Любопитко_anon]  
Авторанти Бол_anon (Нерегистриран)
Публикувано07.01.01 18:39



и Ганчев, и Марковски се отказаха да пишат тук по същество и само си правят реклама.
Ти па сега откъде я измъйкна тази стара тема??!?



Тема Отг: Точно обратното?нови [re: Петърчо]  
Автор Димитъp Гaнчeв (минаващ)
Публикувано08.01.01 09:59



У тези, които четат написаното от мен, съм оставил точно такова впечатление, каквото съм искал да оставя. А у тези, които използват написаното от мен само като повод да напишат и те няколко реда, съм оставил такова впечатление, каквото на тях им се е искало.

Митко



Тема Отг: Точно обратното?нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор Bobby (старо куче)
Публикувано08.01.01 12:06



vij g-n Ganchev, ako naistina pretendirash che ti i Markovski ste dobur dostavchik, nqma da pishete tolkova divotii tuka. shte si pishete mneniqta kato tehnicheski lica ot bransha. a vie go obrushtate na reklamna agenciq tuka. i poneje drugite ISP-ta ne jelaqt da padat v ochite na klientie si, dori i ne smeqt da pishat tuk. cqlo chudo shte e ako i vuobshte vi chetat prostotiite....

Take it to the limit!


Тема Отг: Точно обратното?нови [re: Bobby]  
Автор Димитъp Гaнчeв (минаващ)
Публикувано08.01.01 18:20



Wizh, Bobby,

Nie ne sme "tehnicheski lica", a manageri. Ima razlika.

Mitko



Тема Отг: Точно обратното?нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор Bobby (старо куче)
Публикувано08.01.01 18:42



edin uvajavasht sebe si manager ne bi padnal tolkova nisko da pishe takiva chudesii tuk kato vas. otkrii 10-te razliki....

Take it to the limit!


Тема Отг: Точно обратното?нови [re: Bobby]  
Автор Димитъp Гaнчeв (минаващ)
Публикувано08.01.01 18:52



Az znam mnogo dobre kakwo pisha i zashto go pisha.

Mitko



Тема Отг: Точно обратното?нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор Bobby (старо куче)
Публикувано08.01.01 18:54



tva go chuvam za n-ti put ot tebe v toq forum...

Take it to the limit!


Тема Отг: Точно обратното?нови [re: Bobby]  
Автор Beни Mapkoвckи (минаващ)
Публикувано08.01.01 19:01



Добре е да си го отбележиш някъде, за да почнеш не само да чуваш, но и да слушаш, Боби.



Тема Отг: Точно обратното?нови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор Bobby (старо куче)
Публикувано08.01.01 19:26



ti si mojel i neshto inteligentno da kajesh
ehaaaaa

Take it to the limit!


Тема xe!нови [re: анти Бол_anon]  
Автор Pepelyashka (член)
Публикувано08.01.01 19:44



i az towa se chudq- kak popadna na neshto deto otdawna e lanshen snqg ( to poradi lipsa na tazgodishen de..)



KISS-Keep It Simple Stupid!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.