Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:16 19.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема БГНЕТ са най добрите от e-cardнови  
Автор Tzar ()
Публикувано16.06.00 14:00



Скороста на достъп при всички доставчици от e-card е много добра. Навсякъде се влиза от първия път. Лирекс и bol.bg не работят. Явно имат проблеми с настройките за e-card. При БГнет е най евтино и затова си заслужава да бъдат използвани.

Тема BOL работят, разбира се.нови [re: Tzar]  
Автор Димитър Ганчев ()
Публикувано16.06.00 15:13



от вторник

Тема BOL работят, разбира се.нови [re: Димитър Ганчев]  
Автор Правописен ()
Публикувано16.06.00 17:20



от преди 3 дни?

Тема BOL работят, разбира се.нови [re: Правописен]  
Автор Димитър Ганчев ()
Публикувано16.06.00 17:53



Четири. Със скрипт работеше от самото начало, но от E-card прецениха, че техните потребители са достатъчно загубени, за да не се справят с това (а освен това трябваше да имат вече някаква интернет връзка, за да си изтеглят файла) и предпочетоха да сложат надпис, че БОЛ още не работи, за да не се мъчат да звънят без скрипт, а после да се жалват, че не работи. Но самата карта работи от около една седмица, така че закъснението не е много голямо. Важното е, че в момента работи. Днес увеличихме модемите с 10% с "вътрешни резерви", а другата седмица ще ги увеличим с други 50%. Не само заради E-card, разбира се, а и за редовните ни клиенти. Митко

Тема BOL работят, разбира се.нови [re: Димитър Ганчев]  
Автор Анонимен ()
Публикувано16.06.00 18:16



Колко входни точки ще има след увеличението?

Тема BOL работят, разбира се.нови [re: Анонимен]  
Автор Димитър Ганчев, БОЛ ()
Публикувано17.06.00 01:52



достатъчно

Тема (Не)определен отговорнови [re: Димитър Ганчев, БОЛ]  
Автор N2 :-)) ()
Публикувано17.06.00 15:22



Както обикновено се почва шикалкавене. Или това е начина да накарате хората да отидат да видят великата страница със статистиката ?

Тема (Не)определен отговорнови [re: N2 :-))]  
Автор Димитър Ганчев ()
Публикувано18.06.00 12:05



Не, това е начина да им кажа, че входните точки и международният капацитет не са от значение. От значение е каква средна скорост ще получи потребителят, както и дали или колко "заето" ще му дава. Ако тези параметри са в нужните граници - как са реализирани не е от значение. Ето защо единственият смислен отговор на въпроса "колко са входните точки" е ил "достатъчно", или "недостатъчно". Конкретната цифра е без значение. Важно е какво има на изхода, а не на входа. Митко P.S. Вие вероятно си имате собствено мнение по въпроса и не държа да ви го променям. Но си спестете опитите да промените моето. Вече осма година съм в този бизнес и нито съм фалирал, нито съм се продал на някого. Нещо повече - имал съм ситуации, в които съм бил подложен на едновременен натиск от три страни: от съдружници, от напуснали служители и от страна на пазара. И не само, че съм оцелял, но имам много по-добра позиция от тези, които са ме притискали, при това без да са инжектирани никакви външни средства и без да съм влизал в никакви дългове. Това показва, че концепцията ми е вярна и не възнамерявам да я сменям. А че не сме любимците на народа - с това съм свикнал. Покажате ми един бизнесмен в България, който да се ползва с всенародна обич.

Тема (Не)определен отговорнови [re: Димитър Ганчев]  
Автор Вени Марковски ()
Публикувано19.06.00 09:00



Аз пък не мисля, че не сме любимци на "народа". Не сме любимци на няколкото комплексирани хора, които пишат из форумите. Имената им и без това стават известни, само ако пишат нещо срещу мен / Ганчев / БОЛ / Интернет общество. Те никога не биха били известни, ако трябваше да създадат, да изградят нещо. Те стават известни с това, че рушат, а не създават. От друга страна, когато обикаляме из страната и изнасяме публични лекции, забелязвам, че хората са доста по-добре и обективно ориентирани от няколкото човека, които пишат из форумите. Както каза журналистът от "Монитор" Георги Неделчев в един форум, в който нещо ни критикуваха "Във форумите пишат само комплексари и самите модератори". Аз пиша тук, защото така хем си поддържам формата, хем отговарям на хората, които задават сериозни въпроси, хем релаксирам, когато се налага да споря с комплексарите и модераторите. Този факт (че си почивам, когато се заяждат с мен) е още една причина да не ме долюбват много-много няколко човека. Но хората в България знаят добре, че именно организациите, в които ние сме движеща сила са тези, които не само защитават свободата на достъпа до информация, а и внедряват последните новости в Интернет технологиите.

Тема Cenzura v BOL?нови [re: Вени Марковски]  
Автор anonimen ()
Публикувано19.06.00 09:10



"защитават свободата на достъпа до информация" Ne otgovorihe na edno drugo pitane v druga tema - zashto ima cenzura na foruma na BOL?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.