Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 18.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ЗНАЕ ЛИ НЯКОЙ  
Автор П ()
Публикувано27.04.00 01:00



Така .. може ли накой да ми обясни, парадокс ли е това или е нещо нормално... та за какво става въпрос .. с две операционни системи съм Win98 и WinNT4, до вчера нямах никакъв проблем, ползвах си доставчика и с двете и в един момент, без да съм пипала нищо по настроиките с NT-то за мой ужас не мога да вляза в интернет, а поне с доставчика нямам проблеми със заети линии и проблеми по линията, опитах да набера номара за Dail-Up по телефона, няма проблем но тръгна ли с компютъра не се получава, обаждах се на провайдера, караха ме да пиша в Hiperterminala но и с това нищо, извиках техник той горкия се измъчи но така и нищо не направи, не става и не става логването, опитва той с неговия доставчик и се логва, а с моя не става на NT-to в същото време постоянно сменя 98 и NT и при 98 никакви проблеми, слага друг модем 56 мисля че беше и с него става връзката и с моя доставчик ... не знам дали сте ме разбрали, но това нещо за мен е необяснимо, каква може да е причината - ще съм ви благодарна ако някой ми отговори .. а иначе проблема си го реших, взех си нова сметка при другия доставчик та сега си ги имам два, ама на NT мога да ползвам само втория .. благодаря ви p.s. първия ми доставчик е Омега , ползвам ги от месеци и с двете операционни системи , но такова чудо не е ставало, къде ли може да е проблема

Тема ЗНАЕ ЛИ НЯКОЙнови [re: П]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано27.04.00 22:21



To pyk edni operacionni sistemi... Ne si li chuvala, che NT ne moje da se vryzva kym dostavchici s Linux, sigurno tvoite naskoro sa napravili takava krachka :-PPPP

Тема ЗНАЕ ЛИ НЯКОЙнови [re: П]  
Автор Anonimen ()
Публикувано27.04.00 23:20



Ako si NT4 workstation kofti. Surver raboti po dobre. Po princip izbora na NT za dial-up ne e udachen pravi strashni problemi. A za da si sigurna izchistii starite Dial-Up connectioni i gi napravi nanovo. Ako iskash moga da ti pratia i script za NT - raboti. Uspeh.

Тема благодаря винови [re: Anonimen]  
Автор П ()
Публикувано28.04.00 00:14



благодаря ви и на двамата ... като гледам най-вероятно Омега са правили нещо, защото досега не съм имала проблеми с Dial-Up на NT-to повече от 8 месеца, а проблема го реших, мисля че казах - нов доставчик, дори се радвам от една страна че стана това, сега имам доставчик за който плащам по-малко а връзката е почти същата, чудя се само кога ще си изхарча ония 290 часа :-)) ... от вчера почти не съм излизала от мрежата, дропнало ме е нощес по някое време ... ама тези няма да ги хваля публично, че ония щом ги похвалих опазвантиха нещата :-))

Тема Глупости!нови [re: Potencialen emigrant]  
Автор Димитър Ганчев, БОЛ ()
Публикувано28.04.00 10:05



Potencialen emigrant написа една глупост: ------------------------------- To pyk edni operacionni sistemi... Ne si li chuvala, che NT ne moje da se vryzva kym dostavchici s Linux, sigurno tvoite naskoro sa napravili takava krachka :-PPPP NT си се връзва прекрасно с Linux, както и с каквото си пожелаеш. Същите проблеми има и с 3com-ски access сървъри. А проблемите се решават, стига да знаеш къде да ги търсиш. Ако П ми прати имейл до mitko@mitko.com ще му кажа най-вероятната причина и начинът за отстраняването и. Не съм намерил решение на проблемът WindowsNT - Motorola, но в България май никой не използва моторолски терминални сървъри. Митко

Тема Глупости!нови [re: Димитър Ганчев, БОЛ]  
Автор za D.Ganchev ()
Публикувано28.04.00 14:11



izpratih Vi e-mail

Тема Глупости!нови [re: П]  
Автор IT Men ()
Публикувано28.04.00 15:29



Moze bi istinata e po sredata. NT se vurzva kum sistemi s linux no ponqkoga dosta trudno i s izvestni bugove.

Тема ЗНАЕ ЛИ НЯКОЙнови [re: П]  
Автор Anonimen ()
Публикувано28.04.00 16:23



Estestveno che se vruzva. No sum vizhdal dvama razrevani ot iad engineeri sled tridnevna borba s nego :) Az lichno si polzvam dobria star 95 v.1111 + Linux. Kato ne shte ednoto da e drugoto :)

Тема Глупости!нови [re: Димитър Ганчев, БОЛ]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано28.04.00 16:33



Ama ti si bil oshte po-typ :-)))

Тема Глупости!нови [re: П]  
Автор IT Men ()
Публикувано03.05.00 01:05



Ti sushto. V psoledno vreme maj vze da stvash po kompetenten otkolkoto si ...


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.