Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 07.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Безплатен сателитен достъпнови [re: Бил Гейтс]  
Автор Anonimen ()
Публикувано26.04.00 16:18



Interesno :) Zashto li ne sum uchuden osobenno :)

Тема Тия от Бол са лудинови [re: Anonimen]  
Автор Явор ()
Публикувано26.04.00 17:39



Днеска ми изгубиха цял ден.Обаждам се по телефона и се оказа, че почти никой не знае за тази оферта.С 300 мъки към 4 часа получих информация.Плюс парите, които трябва да дадеш за картата с чинията трябва да прибавиш задължително още 85$ за инсталация.Не може друг да ти го инсталира.Дори да си специалист в тази област нямаш право.Ето ви 1 адрес на фирма от Пловдив която дава същия комплект за 279$. www.skunet.com

Тема Тия от Бол са лудинови [re: Явор]  
Автор Бил Гейтс ()
Публикувано26.04.00 18:23



Тия с "Честита Баба Марта" ли?(в края на април?!) Мани ги... :)

Тема не е скъп - безплатен енови [re: Бил Гейтс]  
Автор Димитър Ганчев, БОЛ ()
Публикувано26.04.00 21:33



Плащаш само $25 за dialup. Ако вземеш калкулатора ще видиш, че сателитният достъп иначе струва 15 евро = $15. Съмнявам се, че ще намериш dialup за оставащите $10, при това без да дава заето. Така че не се сили да ругаеш, защото ако някой наистина вземе калкулатор ще види, че си на светлинни години от истината. Както и да е, нямам никакво намерение да ви убеждавам в нищо. Имам не малък опит в този форум, така че си спестете коментарите. А що се отнася до http://www.europeonline.com/broadband/partners/isp_bgr.htm - ще се появим, не бой се. Те не си ъпдейтват страницата много често. Можеш междувременно да погледнеш http://www.europeonline.com/bul/ и след това http://www.bol.bg/about.html или http://design.bol.bg/theteam.html, да видим дали ще намериш прилики. Joker: сравни http://design.bol.bg/img/teamphoto/sasho.gif и http://www.europeonline.com/vcorresp/bgr.gif

Тема Тия от Бол са лудинови [re: Явор]  
Автор Димитър Ганчев, БОЛ ()
Публикувано26.04.00 21:48



Явор написа: ------------------------------- >Днеска ми изгубиха цял ден.Обаждам се по телефона и се оказа, че почти никой не знае за тази оферта. По този повод вдигнах грандиозен скандал. Размина се без наказания само защото беше първи ден, откакто предлагаме услугата и имаше колеги, които не бяха запознати с нея. >С 300 мъки към 4 часа получих информация.Плюс парите, които трябва да дадеш за картата с чинията трябва да прибавиш задължително още 85$ за инсталация.Не може друг да ти го инсталира.Дори да си специалист в тази област нямаш право. Това е комплексна оферта. Макар да ми цитирате някакви промоции, обявената цена е доста ниска и десетките обаждания само за един ден го доказват. Цената е разделена на две - инсталация и "желязо" условно - за да покаже коя част може да се разсрочи и коя не може. Техниката може да бъде продадена без инсталацията, но с около $20-30 по-скъпо. Разбира се, в този случай няма да се предоставя dialup достъп и абонаментът към EuropeOnline ще се плаща на общо основание. Ниските цени идват от "пакетирането", а не ей-така от въздуха. >Ето ви 1 адрес на фирма от Пловдив която дава същия комплект за 279$. Стискам ви палци. Дано да успеете да си купите това нещо на тази цена. Но вярвам, че няма да го намерите дори за $350. Тази карта (Technisat Sky Star 1) е много евтина, но и точно толкова качествена. Митко

Тема Би ли ми казал тогаванови [re: Димитър Ганчев, БОЛ]  
Автор Явор ()
Публикувано26.04.00 21:51



защо е задължително ваши хора да поставят антената и да инсталират софтуера.Не Ви ли стига, че достатъчно ни одирате кожата с комплекта, който предлагате за 375$.За сравнение погледни на www.skunet.com .Toва с изплащането е добра идея, но тези 85$ за инсталация, които са задължителни развалят всичко.А и това, че не мога да си взема акаунт от вас само за сателитната услуга, тъй като аз имам полагащ ми се безплатен dial up, който е с доста задоволително качество.Ако не бяха тези пречки аз лично бих си взел веднага един на изплащане.

Тема Днес говорих и с тази фирманови [re: Димитър Ганчев, БОЛ]  
Автор Явор ()
Публикувано26.04.00 22:02



от Пловдив, които ми казаха, че са им застояли и ги продават.Това не е промоция.А за 350$ дори и по малко мога да си взема апаратурата от www.internetviasatellite.bul.net.Би ли ми казал каква е марката на картата, която предлагате и включва ли сателитната чиния полярна стойка, пръчки+ държач за конвертора и облъчвател.

Тема Интернет по сателит от БОЛ.БГнови [re: Явор]  
Автор Вени Марковски ()
Публикувано26.04.00 22:54



http://www.europeonline.com/broadband/info/costs1.htm Офертата на ЕОЛ е за 459 евро. (но БЕЗ инсталациите) Офертата на БОЛ.БГ е за $ 460 (с всички инсталации) Действително, в офертите има разлика. ЕОЛ искат допълнителни 50 евро за инсталациите, но само на платката и софтуера. При това трябва да звъннеш в Германия за подробности. Никой не твърди, че офертата на БОЛ.БГ е най-ниската като стойност. Но със сигурност е най-комплексната и дава възможности, които никой друг не предлага. Впрочем, спомням си, че днес един от хората, които идваха в офиса, за да се абонират, ми каза, че разполага с безплатен достъп dialup и се разбрахме при какви условия ще може да ползва услугата.

Тема Добре нонови [re: Вени Марковски]  
Автор Явор ()
Публикувано26.04.00 23:15



не би ли трябвало за случаи като този да отделите специално място на страницата си с информация и точни цени.Офертата ви наистина не е най изгодната, но пък на мен лично много ми допада защото въведохте услугата "лизинг".Вчера като прочетох тук за вашата оферта много се зарадвах и с нетърпение чаках да се свържа с вас за да направя покупката. След това обаче ми развалихте настроението с противоречивите си отговори.На последно място бих искал да попитам защо променихте лизинга от 37$ на месец на 40$ не че разликата е голяма, но все пак най малкото е несериозно.

Тема Добре нонови [re: Явор]  
Автор Вени Марковски ()
Публикувано26.04.00 23:26



Явор написа: ------------------------------- >не би ли трябвало за случаи като този да отделите специално място на >страницата си с информация и точни цени. Офертата ни е стандартна. Не можем да направим специални оферти за всеки конкретен случаи - това просто е невъзможно, а и е несериозно. Но, в рамките на възможното, се опитваме да помогнем на всеки човек, който иска да ползва услугите (не само Интернет достъпа), който компанията БОЛ.БГ предлага. >Офертата ви наистина не е най изгодната, но пък на мен лично много ми >допада защото въведохте услугата "лизинг".Вчера като прочетох тук за Аз не смятам, че офертата ни не е изгодна. В една оферта, освен цената, има и доста други компоненти. Англичаните казваха "не сме толкова богати, че да си купуваме евтино". И това са англичаните, дето са доста по-богати от нас. Бих се съгласил с вас, ако имаше друга оферта, която да е комплексно по-добра от нашата. Но такава няма. >След това обаче ми развалихте настроението с противоречивите си >отговори. Възможно е днес да се е получило известно противоречие, предвид това, че самата оферта е нова и не всички в офиса са били запознати с нея. Мисля, че това вече е история. >На последно място бих искал да попитам защо променихте лизинга от 37$ >на месец на 40$ не че разликата е голяма, но все пак най малкото е >несериозно. Не е несериозно. Тази оферта е публикувана в Интернет и е валидна към момента на публикацията. Винаги има възможности за корекция на цените, което е и нормална практика във всяка една област. Да не говорим, че винаги има възможности и за специални промоции, при които да има и специални условия. БОЛ.БГ е една от малкото Интернет компании, в които всички тарифи, условия, договори, статистика и т.н. са публикувани в уеб-страниците. Това е предимство, а не недостатък. Поздрави.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.