Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:49 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Интернет приложение на в-к Стандартнови  
Автор Нестандартна ()
Публикувано03.04.00 15:03



Абе забелязахте ли, че в съботния брой на Стандарт имаше някакво приложение за Интернет на средните 4 страници? Това от кога излиза така? Дали е всяка събота или тази е било по случайност?

Тема Интернет приложение на в-к Стандартнови [re: Нестандартна]  
Автор Стоян ()
Публикувано04.04.00 19:46



Аз го видях преди няколко седмици, така че явно не е единичен случай. Доста е интересно, особено за неспециалист като мен. Пишат го на разбран и четлив език. Във всеки случай ми е по-интересн от Computerworld. Лошото е, че няма съдържание на първа страница на вестника, та се налага да си го купувам, без да знам какво има в приложението.

Тема Интернет приложение на в-к Стандартнови [re: Стоян]  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано04.04.00 21:51



Е те нали пускаха и приложения към него, пък и в интернет-страницата на Стандарт можете да попрегледате нещата. ;)

Тема ъ БХФ РНБЮ:нови [re: Стоян]  
Автор мЕЯРЮМДЮПРМЮ ()
Публикувано10.04.00 11:09



http://net.standartnews.com/archive/2000/04/08/standartnet/story10.htm

Тема Online приложение на в-к Стандартнови [re: Нестандартна]  
Автор Павел ()
Публикувано13.04.00 14:58



Много ми хареса това приложение. Днес тъкмо го видях и в Интернет - има връзка от главната страница на www.standartnews.com. Има доста хитри материали!

Тема Online приложение на в-к Стандарт [re: Павел]  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано14.04.00 18:39



Има, има...да видим дали и това , което си написал по-горе няма да го публикуват там, както стана с мнениеота на Стоян ;)

Тема Online приложение на в-к Стандартнови [re: Пепеляшка]  
Автор Гроздан ()
Публикувано14.04.00 23:25



Аз го предпочитам "он пейпър". даже си пазя предишните броеве и им се кефя. Хубави неща има вътре. Понеже съм юрист, интересува ме и темата за хакерите.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.