Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:31 24.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема bol.bg za 17 i 30$  
Автор ali baba ()
Публикувано12.04.00 17:40



nachi imat bol.bg endi oferti za internet po 17 i 30$ - pulen dostup. tozi ot 30 daje pishe che e s garantirani 2k. ako iskate 24h zaeto, timeout-i na serveri kato yahoo, altavista,macromedia, microsoft i vuobshte na vsichko izvun BG idete i se zapishete.

Тема BOL.BG & Co.нови [re: ali baba]  
Автор Spoofer ()
Публикувано12.04.00 23:44



Moshennice, lyjci, mrysnici, gyzoblizci.... i t.n. Tova e "kolektiva" na BOL.BG... Veni Markovski pyk e pedofil! Dokazano e! I si chuka deteto... mamka mu... izvrateniak!

Тема BOL.BG & Co.нови [re: Spoofer]  
Автор Pif$ ()
Публикувано13.04.00 03:04



HAHA horata se opitvat da pecheliat pari vie ... kvo vi e iad che horata uspiavat

Тема bol.bg za 17 i 30$нови [re: ali baba]  
Автор Иван ()
Публикувано13.04.00 04:59



Аз пък ги ползвам и нямам тайм аути. И правя по 2-3 К/сек.

Тема As the world turns - 250 i kusur seria :)нови [re: Иван]  
Автор Anonimen ()
Публикувано13.04.00 10:41



Vizh ti vizh ti :) Dokato sviat svetuva shte e taka :) Shte ima 256 seria v koito shte ima ushtipani ot loshia BOL i 257 seria v koito shte ima blagodenstvashti ot dobria BOL. Hora zashto prosto ne sprete da im obrustate vnimanie? Ganchev Markovski i sie obozhavat da se vdiga shum okolo tiah. Ot tova zhiveiat. Kato nikoi ne gi spomenava i zabeliazva shte izcheznat ot samo sebe si. A garantirana skorost 2K po telefon e prikazka za deca ot detskata gradina :) Kak shte go garantirat - shte turchat po kabela da ruchkat signala da ne se bavi li? Ili shte sediat do modemite s kamshik? :)))) Otkakto vzeh da cheta tai rubrika niama nuzhda da si kupuvam smeshni vestnici :) Smeite se hora smehut e zdrave :)))

Тема kak moje da se garantira 2K?нови [re: Anonimen]  
Автор Neanonimen ()
Публикувано13.04.00 12:00



Не знам как го правят, но работи. Аз се връзвам обикновено на 31200 или 28800 (по-рядко на 33600) и скоростта, с която свалям с фтп е средно 2К. Понякога е по-бързо, но това е като свалям текстови файлове и вероятно е от компресията. Модемът ми е CPTEL от Мост, купих си го още преди 2-3 години. Тук гледам, че пишат предимно комплексари, които или са недоволни, че им дава заето, или че много се говорело за хората от БОЛ. Не ме интересува кой работи в БОЛ, нито че ми дава заето. Решил съм си проблема със заетото, като съм си взел резервен акаунт за около 2 лв / час и ако не мога да изчакам 1 минута (досега това е най-дългият срок), тогава звъня на другия телефон на БОЛ. Ползвал съм и други доставчици, но не съм бил толкова доволен. И не виждам причини да го крия.

Тема kak moje da se garantira 2K?нови [re: Neanonimen]  
Автор Anonimen ()
Публикувано13.04.00 12:44



radvai se che ti e dobur telefona tova e opredeliashtoto nezavisimo dali imash modem za 20 ili 200$ a za BOL problema im ne e v uslugata koiato predlagat a po nachina po koito go praviat :) no tova e dulga tema cheti po-nazad

Тема kak moje da se garantira 2K?нови [re: Anonimen]  
Автор Neanonimen ()
Публикувано13.04.00 14:53



Четох, четох и не мога да разбера хората, които се жалват тук. Нито една конструктивна забележка. Само плюете по БОЛ, а като ви слушам, никой не е ползвал услугите им. Какво значи "проблемът им не е в услугата, а в начина, по който я предлагат"? Кажете ми някой, който го прави по-интелигентно от тях. Няма такъв.

Тема kak moje da se garantira 2K?нови [re: Neanonimen]  
Автор Anonimen ()
Публикувано13.04.00 16:17



tuk ne sum suglasen izkazvash se nepodgotven procheti karanicite ot minalata i po-minalata sedmica ako durzhish da si obektiven ako ne go napravish prosto shte stanesh edin ot grupata pliueshti za ili protiv bez i te da znaiat zashto ima si hora koito durzhat na BOL i takiva koito ne durzhat i koito iskrenno gi mraziat kakuv shte si si e tvoi problem no chestno kazano veche vze da mi pisva ot "znaeshti" i "kompetentni" hora tuk :)

Тема za Kolioнови [re: Колъо]  
Автор Anonimen ()
Публикувано13.04.00 22:08



Kolio predi da ze vurzhesh kudeto i da e purvo pomisli :) Ne bih ti kazal tuk ili tam Pitai Pepeliashka tia e ekspert :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.