Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:50 08.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Интернет по кабелна TV?нови  
Автор любопитен ()
Публикувано01.03.00 07:07



Интересува ме дали в София има кабелен ТВ оператор, който вече да предлага интернет по кабела и на каква цена? Доколкото знам един модем за интернет по кабелна ТВ е на цена около 180$.......обаче после било ебати кефа.......... А иначе мечтата ми е: отварям си LapTop-чето, вадя едно кабелче и го ръгам в контакта за 220V и след 8 ns съм в Интернет ......................... .............МЕЧТИИИИИИ.....МЕЧТИИИИИИИИИИИИИИИИ :-)))))))))))))))))) колко приятно му става на човек като си помечтае :-)))) П.С. само не знам тогава електромера колко ще ми отчита за месец,

Тема Интернет по кабелна TV?нови [re: любопитен]  
Автор Tony ()
Публикувано01.03.00 11:03



Mnogo hitro ! Ima takova neshto, kazva se EVROKOM, no nes am zapoznat s cenite. Tel. 02_832692. Uspeh!

Тема Интернет по кабелна TV?нови [re: любопитен]  
Автор Philip ()
Публикувано01.03.00 21:59



Ами аз имам такъв Интернет. Прегледай сайт за информация. Модемите обаче не са по 180, а по 310 долара. Можеш да си вземеш модема на 18-месечен лизинг по $ 20 на месец. Ами засега толкова, за още информация - пиши ми на e-mail .

Тема Интернет по кабелна TV?нови [re: Philip]  
Автор koko ()
Публикувано11.03.00 17:44



Po dobre si vzemete edna satelitna cinija i edna karta za sateliten dostup do 2 Mb. kojato struva okolo 300$ a na mesec se plasta pod 20 $ Cablebg polzvat sustoto nesto obace vi prodavat trafika na megabaiti - goljama dalavera njama sto. Osvem tova kato se zakacat mnogo maimuni na klona polozenieto stava tragicno.

Тема Интернет по кабелна TV?нови [re: koko]  
Автор Philip ()
Публикувано12.03.00 17:39



Доколкото знам в момента скоростта е 2 mbps към бълг. сайтове, към чужди е по-малко, ама този месец при сваляне на файлове надхвърлях 20 кб/сек (даже и 30). Няма проблем и съвсем бързо да си ъпдейтвам сайта, а той е безплатен. Айде да не кажеш, че им правя реклама, затова ще кажа че има и някои проблеми, даже се наложи тази седмица да сменят рутера. Но все пак съм доволен.

Тема Интернет по кабелна TV?нови [re: Philip]  
Автор StarWalker ()
Публикувано13.03.00 02:48



А каква е скорост при upload на някакъв американски сървър ?

Тема Интернет по кабелна TV?нови [re: StarWalker]  
Автор Philip ()
Публикувано13.03.00 15:56



Ами досега не ми се е налагало да качвам каквото и да е на чужди сървъри - сайта ми е на локалния сървър. Но би трябвало да е поне 5 кб/сек към американски сървър за разлика от централна Полинезия :))

Тема какви са тези хора от Евроком?нови [re: Philip]  
Автор Мая ()
Публикувано14.03.00 02:30



Какви са тези хора от Евроком? Пред един месец им се обадих "относно интернет по кабелната"... те ме препратиха до техника за центъра (на София) който каза "...ами ние тука до една седмица ще ви го прекараме, дайте си телефона и адреса"... след което започна да се прави на мно-о-о-го зает.... и така вече цял месец. Кой им е шефа на тези мързеливци? да продължавам ли да се опитвам да ги размърдам или са някакви ментета с които е по-добре да си нямам работа? Моля за съвет!

Тема за Маянови [re: любопитен]  
Автор Евроком/Кабел БГ ()
Публикувано14.03.00 10:21



Моля да се обадите на 703 192 или 708 337, e-mail siana@unicomstrading.com. Това е главния офис на кабелния оператор. Колкото до този, който твърдите, че Ви "размотава", бихме желали да ни дадете повече подробности за случая. Ще направим всичко възможно да решим проблема възможно най-бързо, като съответните служители ще бъдат санкционирани за поведението си. Търсете г-н Йовчев, който е началник на всички кабелни мрежи на Евроком. Очакваме обаждането Ви. Още веднъж, извинете ни за причинените неудобства. Работното ни време е от 9.00 до 18.30.

Тема Интернет по кабелна TV?нови [re: любопитен]  
Автор Михайловски ()
Публикувано20.03.00 14:51



Това,което ви препродават по кабелната, можете да си го имате само за вас.Вземете си сателитен модем и сателитна чиния и ще си решите проблемите с интернет. Пък и ще ви излезе по евтино.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.