Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема better ISP for province /cheaper :)/  
Автор -- I -- ()
Публикувано19.03.00 00:43



Nqkoj da mi kaje koe naj ewtinoto isp za provinciqta. Ako ima nqkakuw spisuk da mi go izprati

Тема better ISP for province /cheaper :)/нови [re: -- I]  
Автор BATTERY ()
Публикувано19.03.00 22:34



nai evtinoto ne znam no za burgas moga da ti kaja "unacs" za 60ch.prez denia i palen noshten dostap free 40lv.na mesetz vrazkata e dobra

Тема better ISP for province /cheaper :)/нови [re: BATTERY]  
Автор Vlado ()
Публикувано20.03.00 09:47



Moze i da si platish 40 lv. za 60 chasa obache ima edni koito sa po-kefeshti - BIAnet - za 60 chasa - 22.85 lv. i daze im e po-dobur dostupa. ne dava zaeto.

Тема better ISP for province /cheaper :)/нови [re: Vlado]  
Автор Flancer ()
Публикувано20.03.00 12:44



И къде е тя екстра бре, аз съм към БИА във Варна и е 40-на лева, като през нощта 3 часа се броят за един???

Тема better ISP for province - Orbitelнови [re: -- I]  
Автор Николай Горчилов ()
Публикувано20.03.00 14:03



Според мен Орбител, защото: - достъпен е и в твоя град (0134100) - вози бързо и не спира - няма "заето" - денонощно дежурят оператори - плаща се онлайн с дебитна карта - без инсталационни такси - лесно и гъвкаво администриране За повече информация - www.orbitel.bg Попитай за тестов акаунт. Ники

Тема До Горчиловнови [re: -- I]  
Автор Eлена ()
Публикувано20.03.00 21:12



Какъв е смисъла непрекъснато да се набъркваш и да рекламираш Orbitel , ако сте добри хората сами ще ви намерят , така май си правиш мечешка услуга .

Тема better ISP for province - Orbitelнови [re: Николай Горчилов]  
Автор Pif$ ()
Публикувано21.03.00 00:09



Niki vs ok no az pak shte se zaiam s teb a na 5 min impulscheto na telefona kak bi se otrazilo na joba a i koi moje da si pozvoli tezi ludi pari, ta vie ste edni ot nai skupite dostavchici, kato ne broim i parite za telefon a i e mnogo udobno da si slagate imeto za otdavna izgradenata mreja na BTK - 0134100 - da ne mi kajete che e vasha a za provinciata takiva sa vi i kolegite pak sum iadosan zashtoto kakto vsiaka vecher mi dava 30 min ZAETO pozdravi

Тема better ISP for province - Orbitelнови [re: Николай Горчилов]  
Автор The Mummy ()
Публикувано21.03.00 02:51



Gorchi ( da ne se burka s Gorbi :) iskam da ti kaja che za drugoto moje i da si 50% prav no za administriraneto v orbitel si 95 % na greshen put :)

Тема До Горчилов !!!нови [re: Eлена]  
Автор The Mummy ()
Публикувано21.03.00 02:54



Gorchilov nyamash predstava kolko e pravo momicheto! pravish si mrusno sam po toya nachin seti se sam zashto ;)

Тема worse ISP - Orbitelнови [re: The Mummy]  
Автор Пепа ()
Публикувано21.03.00 07:11



Телефона 0134-100 го ползват всички доставчици, че и Орбител накрая. Проблема е, че там има само няколко модема и те винаги дават заето, поне в Плевен е така, а съм чувала, че и в други градове е същото.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.