Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:30 30.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема PAK "skrita" reklama:))))))нови  
Автор The Mummy ()
Публикувано11.03.00 02:46



be ne vi li pisna ot tiya detinski gluposti. predi nyakolko meseca byaha cablebg sega orbitel i sus sushtite nomera! Ne vi li se struva che taya "pepelyashka" mnogo usileno i kompetentno zashtitava Orbitel ????? a uj bila "obiknovena userka" ;))))) predi edin reklamen agent ot cablebg beshe pusnal sladnikava hvalba uj ot imeto na nyakvo momiche.ama takava izdunka i takuv smyah padna che vednaga zamazaha rabotata s iztrivane na cyala tema!!!!! sega pak sushtite gluposti -ayde stiga molya vi se izmislete neshto novo pone;))))))))))) ------------------------------------------------------------ P.S> znam che shte veroyatno ot dir.bg shte iztriyat taya tema pod nyakuv predlog (veche sa go pravili mnogokratno:) za tva sum ya zapisal i shte ya puskam do dupka ako ne prestanat da triyat i da si puskat "skritite" reklami :)

Тема PAK "skrita" reklama:))))))нови [re: The Mummy]  
Автор Николай Горчилов ()
Публикувано11.03.00 02:52



Мамче, Подценяваш интелектуалния потенциал в Орбител. Ники

Тема PAK "skrita" reklama:))))))нови [re: Николай Горчилов]  
Автор tt ()
Публикувано11.03.00 05:59



Tate, Znaeh che ste mnogo umni ama chak pyk tolkowa!!! P.S. Poznaj koi mi e na darca da go celq sys strelichki:))

Тема PAK "skrita" reklama:))))))нови [re: The Mummy]  
Автор tt ()
Публикувано11.03.00 06:03



E nali znaesh te wyrwqt momche/momiche (???) Ti obache zakysnq toq pyt, kupona beshe predi 2 sedmici :) A za syobshteniqta ne si gubi wremeto to Cweteto sprq da gi trie (pone zasega) oshte ne move da se naradwa na "krasiwiq" si forum.

Тема Уф!!:))))))нови [re: The Mummy]  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано11.03.00 10:58



Значи така а? Усилено и компетентно- не знаех, че съм "Компетенна" бре! Благодарско;))) Хе хе, "Мамче"- ако щеш вярвай- най-обикновена потребителка съм, не познавам никого от Орбител, стига сте се "яли", не мога с тъпия ми женски мозък да проумея едно- защо в тая държава някой като понечи да направи нещо, което е добро всички скачат срещу него? Защо българина не умее да се радва на качеството, да приема похвалата? И мамка му / сори за израза но това което ми е на душата- това и на устата- в случая на пръстите/ Откъде накъде Цецо ще седне да ти трие творенията тук- все едно си няма друга работа?! Със здраве, мамина душице! /Добре, че не си мащехата ми/ ;)

Тема Уф!!:))))))нови [re: Пепеляшка]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано12.03.00 04:06



Uf, ya. Kupi si angliysko-bylgarski rechnik.

Тема Уф!!:))))))нови [re: Potencialen emigrant]  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано12.03.00 05:54



За чий ми е? Няма да емигрирам в анлийско, я какъв купон е тука с вас! ;)

Тема Уф!!:))))))нови [re: Potencialen emigrant]  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано12.03.00 06:04



Е, признавам- беше прав-откога мумиите са се обзавели с интернет?И..благодарско за съвета. Купон стана тука! ;)

Тема Уф!!:))))))нови [re: Пепеляшка]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано12.03.00 23:01



Ama az kato emigriram, pak shte idvam tuk, NP.

Тема PAK "skrita" reklama:))))))нови [re: tt]  
Автор Николай Горчилов ()
Публикувано12.03.00 23:51



TT, ... достатъчно, за да не правим "скрита реклама", която да личи от самолет. Ники


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.