Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:24 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема за ОРБИТЕЛнови  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано04.02.00 14:06



искам да питам- понеже разбрах , че вече има dial-up, някой да е вързан към тях и какви са му впечатленията? ;)

Тема за ОРБИТЕЛнови [re: Пепеляшка]  
Автор Слейв ()
Публикувано04.02.00 22:57



Аз съм им абонат, въпреки че разбирам от тукашните дискусии, че били дупе и гащи с БТК, което аз като всички Българи мразя, да ви кажа аз съм доволен. Връзката им е стабилна, скорост около 3-4 kb/sec, не се разпада. Аз живея в покрайнините на София и това е единственият начен да имам интернет у дома, без да плащам междуградски разговор. А пък и за сега са коректни...Посетете ги на http://www.orbitel.bg

Тема за ОРБИТЕЛнови [re: Слейв]  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано05.02.00 02:08



Е благодаря, аз точно от страничката разбрах за достъпа, който предлагат. Значи- смело да ходя да си давам с`тинките там а? ;)

Тема за ОРБИТЕЛнови [re: Пепеляшка]  
Автор Слейв ()
Публикувано06.02.00 00:47



Давай споко, смятам, че ще си доволна. А пък БТК ще си го псуваме и за в бъдеще...;-)

Тема за ОРБИТЕЛнови [re: Слейв]  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано06.02.00 01:09



Щом казваш..от понеделник ставам горда user-ка - орбителка ;)

Тема Пепеляшке...нови [re: Пепеляшка]  
Автор Слейв ()
Публикувано07.02.00 22:46



Ако вече си станала абонат на Orbitel разкажи ни за впечатленията си от тях. Надявам се да не съм те подвел...

Тема Впечатлениятанови [re: Слейв]  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано08.02.00 05:37



Та, значи, както се казва в префърцунените новини"Имам удоволствието да съобщя, че от днес аз съм горд user на Орбител:))))) Посрещнаха ме много учтиво , бях обсипана с внимание, въпреки дрипите ми, обясниха ми това, което моят мозък до този момент не беше осъзнал и..user pepel password:...ааа това не го казвам;) Logging-а става веднага, но при мен проблема е, че съм към 21-ва централа- считай направена през 29-та година и при всяко едно повикване отвън от мобилен телефон ми разпада връзката, а точно като бях влязла в мрежата се скъсаха да ми звънят /уфф аман/ но- като цяло- добри впечатления /засега/. Тове което би трябвало да знаят тези, които тепърва ще се включат- плащате месечен абонамент за достъпа който сте избрали и отделно часови пакет, като при изразходването му- можете спокойно в рамките на същия месец да си платите нов, а не както е другаде- да ви смятат по по-високи цени или да чакате да края на месеца, за да платите отново. Мисля, че това е удачно решение на Орбител Ами това е. За вас коментира: Пепеляшка ;)

Тема Впечатлениятанови [re: Пепеляшка]  
Автор Dobria princ ()
Публикувано08.02.00 15:29



a da znaesh sluchajno, dali sa ne sa na onzi telefon, kojto pichovete ot Orbitel reklamirat kato svoj, a toj e na infotel, maj. i dali tozi telefon struva 1 impuls na 5 minuti ili ne? ha sega shah s peshkata

Тема Впечатлениятанови [re: Dobria princ]  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано08.02.00 17:48



А се уточни за кой телефон ме питаш сега? Този с който се свързваш в мрежата или този на който са 24 часа -сервиз? Или пък този чрез който можеш да се свържеш от провинцията?А? ;)

Тема GLUPOSTI !!! [re: Пепеляшка]  
Автор Fori ()
Публикувано11.02.00 15:06



Nevoroiatno dvama systemni administratora na Orbitel si praviat hvalbi :) nevoroiatno , (v nai-loshiat slucahi e edin) :))) jalki Orbitelci :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.