Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:11 16.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема за тъпите провайдери от БГ-НЕТ много лъжатнови  
Автор Ivan Aleksandrov ()
Публикувано13.09.99 22:56



БГ-НЕТ - КАЧЕСТВОТО Е ДОКАЗАНО това гласи девизът на нещастните провайдери от едноименната фирма. Ама не се подлъгвайте и не им се набутвайте на тези тъпанари , защото уговорките им са много сладки, искам да кажа, че лукумите много умеят да ги разтягат!!! В момента, обаче, когато си платите при тях ще забележите, че не може да се свържете с часове към входните им три телефона които ви дават, защото просто телефоните им дават непрестанно заето. Или ако не дават заето (по някаква случайност) то изходните им модеми не дават ответен сигнал и ефекта е пак същия. А ако случайно се свържете с интернет чрез тях, то съвсем скоро ще видите че трансферът почва да се губи много често и вие само ще се ядосвате с това.!!! Изобщо насрана работа отвсякъде, така че не се преебавайте както се преебах аз! Ако имате късмет може и да разгледате някой сайт или да donloadвате някой файл но дали ще се свържете с нещастните провайдери и дали след като се свържете ще може да получите необходимия изходен трансфер на данни от тях, си остава голям въпрос! ТАКА ЧЕ, АКО ВИ ЗАЛИВАТ НЯКЪДЕ С ГРЪМКИ ФРАЗИ ОТ ТИПА НА "КАЧЕСТВОТО Е ДОКАЗАНО" - ПРОСТО НЕ ВЯРВАЙТЕ!!! Явно наистина ще трябва държавата да лицензира нещастниците в тази област ISP защото много мошенници и некадърници се навъдиха и тук!

Тема за тъпите провайдери от БГ-НЕТ много лъжатнови [re: Ivan Aleksandrov]  
Автор DarthMaul ()
Публикувано02.10.99 00:13



Аз също се преебах с тях но според мен си прав наполовина. Ти ползваш нета вечер! Абсолютно си прав за това че вечер след 20:00 ч им дават заето телефоните Трябва според мен да ги удвоят за да отговорят на потребностите на потребителите си или да направят нова ценова политика Обаче не разбирам защо казваш че връзката им била лоша? Ако успея да се свържа се свързвам най-често на 31200bps със аналогов тел. и 33.6 модем. И съм теглил с тяхната връзка доста неща по 17мегабайта за 2часа например Записъл съм си екранчето за да го докажа на който не вярва и това не е най-големото ми постижение с тяхната връзка Въобще имам чувството че са добри но много маймуни са се закачили на клона и за това не става Според мен може да вдигнат малко цените и така да останат с по-малко но доволни клиенти Или да удвоят телефоните си но това ще е временно решение. Сега те пускат 4ти модемен телефон и си мислят че нещо ще направят но от пръдня боя не става.

Тема за тъпите провайдери от БГ-НЕТ много лъжатнови [re: Ivan Aleksandrov]  
Автор Anon ()
Публикувано04.10.99 00:48



Hmmmmmm. Po interesno shte e ako posochish niakakwa statistika ili ineshto ot sorta.... kolko prowajdera si polzwal dosega ? i ei takiwa razni raboti...pa koj li mu puuka....shtom kato weeche se e uredil viwota s ineta na korem :))) uspeh i na teb

Тема за тъпите провайдери от БГ-НЕТ много лъжатнови [re: Anon]  
Автор DarthMaul ()
Публикувано05.10.99 19:17



ми пука им на хората те не са като теб а статистиката е най-безинтерсното нещо-ти го знаеш но си писал това само да се похвалиш че имаш нет на корем-много важно и аз вече имам ама още ме е яд на БГНет Просто добре че човека е казал на всички да внимават И аз така направих и се надявам с това да предпазя някои от голите им обещания То това всичко е за тези които искат нета за вечерта когато от 20часа телефоните за модемите им почват да дават заето

Тема за тъпите провайдери от БГ-НЕТ много лъжатнови [re: DarthMaul]  
Автор Huku ()
Публикувано11.10.99 20:27



Momcheta vmesto da si cheshete ezicite, neka nqkoi ot vas da se opita da si vzeme seriq ot 30 telefona ot BTK i posle da zapovqda na razgovor. A Ivan Aleksandrov da ne se izkazva nepodgotven otnosno licenziraneto zashtoto togava shte vidi Internet na kukovo lqto.

Тема за тъпите провайдери от БГ-НЕТ много лъжат [re: Huku]  
Автор за Ники ()
Публикувано11.10.99 20:57



ех ех Знам гадно е това БТК ама добре че го има да се оправдават някои с него Вързах се на скоро към фирма която има серия от 20 телефона само и... още от след обяд по никое време - ЗАЕТО!!!! Разбира се веднага си взех парите и сега намерих готина фирмичка Не искам да кажа че е лесно да се увеличат ресурсите на дадена фирма ама като не може това поне може да се разнообразят офертите и ценовата политика Има и други пътища за да няма недоволни клиенти щото така само плащаш и кво - пак няма интернет. Ходих по много фирми но 2 ми направиха много готино впечатление като без да им искам ми дадоха веднага телефоните за модемите за да проверя дали им дават заето уведомиха ме честно какво е положението при тях без гръмки фрази за да съм наясно ако се вържа към тях - е те това желая ама някои не го правят а заблуждават клиентите си и себе си като се мислят че са най-добри

Тема за тъпите провайдери от БГ-НЕТ много лъжатнови [re: за Ники]  
Автор Huku ()
Публикувано13.10.99 17:35



Neznam nqkoi da e pohvalil BTK otnosno telefonite. Zaeto dava kogato ne sa ti dostatachni tel. linii i nemogat da poemat klientite ti. Tova go znae vseki. No kakvo moje da napravi ISP-to kogato chaka poveche ot polovin godina da mu uvelichat tel. linii. I to loshoto e che podavash molba i ti kazvat " Sled 1 mesec imash edi kolko si tel" Ti se uspokoqvash i prodaljavash da priemash klienti no tozi mesec stava na 6 mes i ... ZAETOOOO Mnogo qsno che klientite shte sa nedovolni. Na men sashto mi dadoha tel. i mi obqsniha kakvo e polojenieto sas zaetoto bez da se hvalqt i da zablujdavat kogoto i da bilo. Inache transfera e dobar, verno e che m/u 10-11 chasa moje da dava zaeto no se prejivqva. Kazvash che si si nameril gotina firmichka, vaprosa e do koga shte e gotina :-)) Nikoi ne te zadaljava da si klient na dadena firma. Izborat e lichno tvoi. Mnogo e lesno da pluesh po nqkoi i to po Net-a Huku

Тема за Никинови [re: Huku]  
Автор DarthMaul ()
Публикувано14.10.99 12:20



е така е много е лесно да плюеш по някой и то по нета Вярно е До кога ще бъде готин моят ISP ли ? Ми не знам докато се не закачат още малко хора и не почна да се оплаквам и от тях А те няма да могат да направят нищо щото не знам фирма която да е ограничила броя на клиентите си Всички само взимат парите без да се интересуват от положението че им е запълнен капацитета и няма да могат да удовлетворят нуждите на клиентите си А и в договора не пише нищо и не мога да им кажа че некоя точка не са изпълнили Като се замисля май наистина трябва да се лицензират фирмите ако има закон и за това доставчикът да не приема повече клиенти от капацитета си Кво като е скъпо и ще фалират някои и няма да имаме връзка със света Може и аз да нямам интернет но сега ако ми дава заето да не би да имам?

Тема от Никинови [re: DarthMaul]  
Автор Huku ()
Публикувано14.10.99 17:32



Eto tova e loshoto v sluchaq, che nito edin ISP ne se saobrazqva kolko klieta ima i kolko tel. linii :-( No kato poglednesh v po-golqm mashtab, v momenta v BG vseki gleda da lapa kolkoto se moje poveche. Identichen e sluchaq s kabelnite operatori. Plashtash si kato pop, vdigash skandali ama rezultat !!! NIKAKAV :-) A za licenziraneto da ne podhvashtame razgovor che shte staneme kato Paisii :-))

Тема нещо хубаво за БГ-НЕТнови [re: Ivan Aleksandrov]  
Автор f1 ()
Публикувано16.10.99 23:56



Който каквото иска да казва но ние сме доволни от услугата предоставяна от БГ-нет. Скоростта е много добра и ни върши идеална работа. Който обаче иска повече може да се бръкне по- дълбоко и да си наеме линия. Тогава си решава проблема с достъпа. Та за толкова пари толкоз.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.