Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:29 23.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ПРОСТО МОБИКОМ СА НАЙ-ДОБРИТЕ!!!!!нови  
Автор SKYDIVER ()
Публикувано08.09.99 01:42



Е Мобиком са върха! Никога не дропи, ниски цени и високо качество! Това е истината!

Тема ПРОСТО МОБИКОМ СА НАЙ-ДОБРИТЕ!!!!!нови [re: SKYDIVER]  
Автор Ivan ()
Публикувано13.09.99 18:36



a shto ne probvash MTEL NET! Prosto sa trepach!

Тема ПРОСТО МОБИКОМ СА НАЙ-ДОБРИТЕ!!!!!нови [re: SKYDIVER]  
Автор ЖОРО ()
Публикувано13.09.99 22:58



СТИГА ГЛУПОСТИ БЕ НАЙ -ДОБРИТЕ - СЪЩИТЕ ЧИКИДЖИИ СА КАТО ОСТАНАЛИТЕ

Тема ПРОСТО МОБИКОМ СА НАЙ-ДОБРИТЕ!!!!!нови [re: SKYDIVER]  
Автор Gava ()
Публикувано19.09.99 01:52



Абе и аз съм вързан за тях /Бургас/ обаче нещо не ми харесват. Няма заето, обаче е бавна работа.

Тема Kakwo se oplakwash ot 5k be ludнови [re: Gava]  
Автор tt ()
Публикувано20.09.99 00:39



Az sym na analogowa liniq sy]o w Burgas i sym dowolen.Wyrzwa me na 41 300 i si teglq na 4k.Po dobre ot towa ne znam kyde moze da namerish w Burgas, da ne bi Unacs ili BSE da predlagat ne]o poweche Unacsa imat 1 prez satel. i 128 po zemq i 60 linii koito winagi sigurno sa zaeti, na kolko si misli[ `e ]e dyrpash. Digicoma sa tragediq a pyk shibanite varnenci Cifrowi sistemi sa naj zle. Drugite firmi ne gi spomenawam shtoto sa .....

Тема ПРОСТО МОБИКОМ СА НАЙ-ДОБРИТЕ!!!!!нови [re: SKYDIVER]  
Автор Peter Hristov ()
Публикувано21.09.99 16:50



az ne znam dali towa sa niski ceni.... znam che tam kydeto horata poluchawat zaplati 2000 USD 56Kbps dostyp neogranichen, istinski, struwa 20 USD za cql mesec a se namira i za 15 che dori za 10, i telefonyt ti e bezplaten a w Great Britan ima i BEZPLATEN internet kojto e mnogo po-dobyr ot tozi welik dostyp na MOBIKOM...sigurno sa niski cenite, ne znam... Abe, wie ste absolutni idioti!

Тема ПРОСТО МОБИКОМ СА НАЙ-ДОБРИТЕ!!!!!нови [re: Peter Hristov]  
Автор tt ()
Публикувано22.09.99 00:01



Не знам кой е идиот ама най-вероятно си ти. Кое според теб са високи цени 10$ за нощен достъп от 22 до 07 ????? И стига с глупостите за тоя запад, тука цените не са толкова високи 56к full достъп в Бургас има и за 13$, а за G. Brit. много се бъркаш с тяхния free Интернет, защото при повечето от тези ISP-ta далаверата e в завишените телефони.Вярно има и такива които не завишават, но знаеш ли колко по принцип отчитат телефоните там?????само за телефон няма да ти стигнат няколко BG заплати.

Тема ПРОСТО МОБИКОМ СА НАЙ-ДОБРИТЕ!!!!!нови [re: tt]  
Автор Dark ALFA ()
Публикувано29.09.99 02:40



:))))))))))))))) Slusham vi , i me razsmivate Dalaverata na zapad ne e v dostavkata na I-net ami v Reklamata. Nikoi ISP na zapad ne razchita na taksata za internet za da si pokriva razhodite po dostavkata. Razchita se na Reklamata i na uslugite koito predlaga. Aide machete se da namerite nai dobria ISP az zatova i chesto si gi smeniam s koito si iskam

Тема Kakwo se oplakwash ot 5k be ludнови [re: tt]  
Автор Goro ()
Публикувано01.10.99 12:27



Malko barkash fizicheskata vrazka m/y dvata modema da tochish s 4 k stava i pri 28.8 ako dannite se kompresirat dobre a 56 k dostap prez analogova centrala zabravi prosto ogranichenie na tehnologiata

Тема ПРОСТО МОБИКОМ СА НАЙ-ДОБРИТЕ!!!!!нови [re: SKYDIVER]  
Автор Ogi ()
Публикувано01.10.99 14:50



Haahaaahaaaaaaaaaa ebati teslata, tva plateno izkazvane li e , shtoto Internet'a na Mobikom e tolkova baven i mizeren che niama nakade ! Probvai Techo-link ili nai-dobre MTEL.NET da razberesh za kakvo stava vapros


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.