Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:28 16.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kakwo se oplakwash ot 5k be ludнови [re: Goro]  
Автор tt ()
Публикувано01.10.99 23:29



Кой е казал че се вързвам на 56к.????? За 4-те к. става въпрос за mp3 и за archive с max компресия какво повече да се компресират???? И през ум не ми минава да ги рекламирам те са същите боклуци като всички останали.Сумати месеци се мъчех на ОТВРАТИТЕЛНИ връзки, но е факт че през последните месеци се оправиха и то доста. Докога ще е това незнам но с добри думи тука си мисля че за мен ще стане по лошо. Така че БЯГАЙТЕ от MOBIKOM връзките са ШИБАНИ. :))

Тема ПРОСТО МОБИКОМ СА НАЙ-ДОБРИТЕ!!!!!нови [re: Ogi]  
Автор Pep ()
Публикувано03.10.99 18:10



Priatelju :))))))) Mnogo avangardno izkazvane napravi :)))))) Ne che sum fen na GSM, ama probvaj tehnija ISP!!!! Vurzi se kum mtel.net i pak puskaj takiva suobshtenija :))))))) Hajde sus zdrave!!!!!

Тема МОБИКОМ СА НАЙ ...... -- ДА АМА МАЙ НЕ СА НАЙ-нови [re: SKYDIVER]  
Автор Gava ()
Публикувано07.10.99 01:33



Мобиком в Бургас май забатачват работата. Отначало се връзвах през цифров телефон и модем V90 със скорост 37770 и работата се ядваше (говоря за 80-20-72, на другия телефон винаги се връзвах с 28800). Обаче от 28.08.99 най-високата скорост е 31000 и взех да се изнервям вече. Утре ще ходя да си плащам сметката и ще ги видя каво ще ме лъжат.

Тема МОБИКОМ СА НАЙ ...... -- ДА АМА МАЙ НЕ СА НАЙ-нови [re: Gava]  
Автор tt ()
Публикувано07.10.99 04:38



Чесно да ти кажа и мен вече взе да ми писва от тях и май ще се махам . Интересно защо се получава такова разминаване аз съм на аналогова и на 843915 не съм се вързвал на по малко от 33600, а на 802072 не знам до колко е реално но ме вързваще почти винаги на над 37 стигаше до 43 и как да не му вярваш като виждам че дърпа mp3 или max компр. архиw на 4 - 4,2к и то постоянно.Може би модема ти нещо не наред. Е хубавото беше до преди около 2 седмици и от тогава е АД.Дропи постоянно и сваля на някакви мизерни скорости 2-2,2 а много често и 2 не качва. Много чудно защо 1-2 дена преди да пратят поща че и в София има 56к смениха нашите модеми и те май вече не са 56к. (как ми липсва страхотния звук с които ме посрещаше 802072). С две думи съшите тъпи копелета малко да им се качи клиантелата и се скапват.Като отидеш да плащат ще те лъжат естествено очаквай нещо от рода -канала ни е 2,5 имаме 46 входни точки.Смятаи. Да ама май канала им е сигурно на 0.5. Какво съм седнал да им пиша автобиографията, я кажи ти чувал ли си какво е положението при Бусофта щото гледам имат доста интересни тарифи.

Тема МОБИКОМ СА НАЙ ...... -- ДА АМА МАЙ НЕ СА НАЙ-нови [re: tt]  
Автор Gava ()
Публикувано10.10.99 01:01



За Busoft не бях чувал нищо хубаво, а от десетина дена имам достъп до един акаунт на работа. Използвам един скапан модем Devikom 33.6 и аналогова централа. Модема ме лъже че се връзвам на 115000bps ама не му вярвам, според мен не е повече от 8800 bps , трансфера е страшно бавен като най-често се дърпа с 0.8 КB/s а е падало и до 0.3 ПП Разминаването при Mobikom може би става защото съм в Сарафово, а ти някъде в града. Илко Кръстев ми спомена че някакъв се връзвал с 46000 от Меден рудник.

Тема МОБИКОМ СА НАЙ ...... -- ДА АМА МАЙ НЕ СА НАЙ-нови [re: Gava]  
Автор MM ()
Публикувано14.10.99 13:22



Не модема те лъже, а Windows-a. 115200 е максималната скорост на серийния порт на компютъра ти, а не скоростта на която са се вързали двата модема.

Тема МОБИКОМ СА НАЙ ...... -- ДА АМА МАЙ НЕ СА НАЙ-нови [re: MM]  
Автор tt ()
Публикувано14.10.99 22:45



Само че и ти бъркаш.Тия модеми Davikom са уникати, и аз лично съм виждал че вързва на толкова.Няма да ти казвам какви са проблемите с този модем и Winfax.Абе с две думи никой да не си го купува.Пък тези които го имат-съболезнования.

Тема МОБИКОМ СА НАЙ ...... -- ДА АМА МАЙ НЕ СА НАЙ-нови [re: MM]  
Автор Gava ()
Публикувано15.10.99 23:14



Знам аз какво е 115200, ама проблема си е в шибания модем. И на друг компютър показва така.

Тема МОБИКОМ СА НАЙ ...... -- ДА АМА МАЙ НЕ СА НАЙ-нови [re: Gava]  
Автор proverqvasht ()
Публикувано21.11.99 03:50



Ami predlagam da si slojish driver - ama pravilniq - shtoto problema ne e v modema ili windowsa - ami v drivera :)

Тема МОБИКОМ СА НАЙ ...... -- ДА АМА МАЙ НЕ СА НАЙ-нови [re: proverqvasht]  
Автор Gava ()
Публикувано25.11.99 12:24



За драйвера си прав, защото модема използва стандартния драйвер comm.drv от Windows-а. Простоняма драйвер специално за него.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.