Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:10 30.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Nai-dobria i evtin ISP !  
Автор Росен ()
Публикувано19.05.99 12:42



Zanimavam se ot dosta vreme s internet, veche 2 godini, i sled kato smenih dosta dostavchitsi, nai-posle namirih niakoi, koito naistina si struva! Stava vypros za Internet OLB.NET (kakto moje bi si lichi po e-mail-a mi). S mnogo dobyr server (raboti pod Unix), vryzka koiato ne se razpada, s 37 vhodni tochki (nikoga ne mi e davalo zaeto - ot oktomvri m.g.), s mnogo dobra skorost (sega svalih novoto ICQ za 15 min - 4MB !). Tova ne e reklama. Ne mi i plashtat za tova. Prosto si kazvam moeto mnenie. Mojete i vie da probvate !!! Samo za 10$ na mesetz - 9 chasa na den !!!! Tova go niama nikyde drugade ! Zvynnete na 981-47-72 ili 981-51-14 i sami shte se ubedite! Kajete im, che az sym vi kazal :)))))))

Тема Отг: Nai-dobria i evtin ISP !нови [re: Росен]  
Автор emilski ()
Публикувано20.05.99 15:25



Sled tazi reklama Rosene, predpolagam wece ne wjarwash, ce shte imash signal swobodno.

Тема Отг: Nai-dobria i evtin ISP !нови [re: Росен]  
Автор Венко ()
Публикувано08.06.99 23:02



С какъв модем направи този подвиг, защото скоростта ти излиза над 40 000 bps?

Тема Дупл: Отг: Nai-dobria i evtin ISP !нови [re: Росен]  
Автор Гергана Теушанова ()
Публикувано10.06.99 11:46



направил го е на място, в офиса на фирмата.

Тема Отг: Nai-dobria i evtin ISP !нови [re: Росен]  
Автор Yourii ()
Публикувано16.06.99 17:44



Ami .. neznam, normalno e edin ISP da raboti po UNIX, 37 vhodni tochki - gore dolu stava za neshto, nerazpadashta vruzka - samnitelno !!! (da ne kazvam che poniakoga i na cifrovata linia ima takuv shum che i modema ne moje da se zakachi), ICQ za 15 minuti - ako beshe proxirano - da, ne ti davalo zaeto zashtoto s tvoeto ogranichenie ot 9 chasa prosto ne mojesh da oprobvash kato horata, mejdu drugoto iskah da vidia webstranicata na OLB.NET i se e okazalo che za vunshen sviat tozi host ne sashtestvuva i posle kato proverih v internic i kato vidiah kakva e bozata - ne se uchudvam zashto ne se vijda. Ta saveta mi e - ne si pravi illuzii !!!.

Тема Nai-dobria i evtin ISP !нови [re: Росен]  
Автор Hardy ()
Публикувано22.08.99 03:04



Ako horata wzemat che ti obarnat wnimanie sle edin mesec ste ti trjabwa 2h za da hwanesh swobodno. S tija 32 linii sa za nikade tija momcheta :)

Тема Nai-dobria i evtin ISP !нови [re: Росен]  
Автор za Posen ()
Публикувано20.09.99 17:10



abe milo ti si pil GAZ kyde ti ima 4MB za15min q pak pogledni da ne sa bili 15h

Тема Nai-dobria i evtin ISP !нови [re: Росен]  
Автор za Posen ()
Публикувано20.09.99 17:11



abe milo ti si pil GAZ kyde ti ima 4MB za15min q pak pogledni da ne sa bili 15h

Тема Nai-dobria i evtin ISP !нови [re: Росен]  
Автор Venci ()
Публикувано28.09.99 20:50



Tazi firma za koyato govorish e super obache iskam da te pitam dali ima nachalna taksa. Prati edin mail s odgovor blagodaria ti predvaritelno chao.

Тема Nai-dobria i evtin ISP !нови [re: Росен]  
Автор opitai pri Bulinfo ()
Публикувано18.10.99 16:36



Zdravei, Vzemi si edin ot abonamentite v Bulinfo i niama da sajeliavash! Az nisto poveche niama da kaja...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.