Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:54 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема BGnet.bg - какво мислите за този доставчик  
Автор Васко ()
Публикувано20.02.99 21:55



Това е най-скапания доставчик който някога съм виждал. А аз съм виждал много. Не можеш изобщо да се свържеш. Да не говорим вечерта. От 4 до 6 от 5 звънвания можеш да се включиш веднаж. Това е максимума който може да се извлече от тоя доставчик. Верно ако отидеш там са любезни, ще ти обяснат и всичко кажат. Само като ми изтече срока напускам. Постоянно казват че пускат нови линии. Къде ти? Абсолютно, ама абсолютно никаква разлика няма. Сигурно и вие сте на това мнение

Тема Отг: BGnet.bg - какво мислите за този доставчикнови [re: Васко]  
Автор vlado ()
Публикувано20.02.99 22:20



da

Тема Отг: BGnet.bg - какво мислите за този доставчикнови [re: Васко]  
Автор Димитри ()
Публикувано24.02.99 15:38



"Това е най-скапания доставчик който някога съм виждал. А аз съм виждал много. Не можеш изобщо да се свържеш." - тогава как ние двамата пишем тук? "Да не говорим вечерта. От 4 до 6 от 5 звънвания можеш да се включиш веднаж." - ако става въпрос от 4 до 6 вечерта - напълно е нормално за това време, даже доста добре. Ако е от 4 до 6 сутринта - това не е вярно, след 2 часа почти никога не дава заето. Все пак не можем да очакваме че срещу 20 долара на месец (което е от най-ниските цени за неограничен достъп) по всяко време ще може да има свободна линия. На мен и в най-натовареното време никога не ми е отнемало повече от 20-30 минути да се свържа (но обикновено става за по-малко от 10-15 минути), а скоростта на връзката е доста добра, така че аз съм доволен от това което получавам. "Това е максимума който може да се извлече от тоя доставчик. Верно ако отидеш там са любезни, ще ти обяснат и всичко кажат. Само като ми изтече срока напускам." - от това аз мога само да се радвам (един човек по-малко в борбата за свободна линия), само че ако искате по-добро качество ще трябва да дадете и доста повече пари. "Постоянно казват че пускат нови линии. Къде ти? Абсолютно, ама абсолютно никаква разлика няма. " - не казват постоянно че пускат нови линии; преди две седмици обявиха че имат нова телефонна серия с нов номер, само че и до сега не са я пуснали в експлоатация. Не знам защо, но скоро ще разбера.

Тема Отг: Дупл: Отг: BGnet.bg - какво мислите за този днови [re: Васко]  
Автор Huku ()
Публикувано03.05.99 09:30



Mnogo si prav Stefane, samo che TV1000 go sprqha povecheto kabelni operatori v BG :-))) Shto se otnasq do Bgnet v momenta imat 104 telefonni linii koito pochti nikoga nedavat zaeto. Plus tova ot 1.V.99 uvelichiha kapaciteta na vanshnata si liniq taka che v momenta vrazkata e Super.

Тема Дупл: Отг: BGnet.bg - какво мислите за този доставнови [re: Васко]  
Автор Никола ()
Публикувано06.07.99 00:21



Абе към тях бях преди една година. Сега не знам, но тогава бях щастлиж ако се свържа и достигна скорост от 0,5

Тема Дупл: Отг: BGnet.bg - какво мислите за този доставнови [re: Васко]  
Автор Никола ()
Публикувано06.07.99 00:21



Абе към тях бях преди една година. Сега не знам, но тогава бях щастлиж ако се свържа и достигна скорост от 0,5

Тема Дупл: Отг: BGnet.bg - какво мислите за този доставнови [re: Васко]  
Автор Никола ()
Публикувано06.07.99 00:21



Абе към тях бях преди една година. Сега не знам, но тогава бях щастлиж ако се свържа и достигна скорост от 0,5

Тема Дупл: Отг: BGnet.bg - какво мислите за този доставнови [re: Васко]  
Автор Никола ()
Публикувано06.07.99 00:21



Абе към тях бях преди една година. Сега не знам, но тогава бях щастлиж ако се свържа и достигна скорост от 0,5

Тема Дупл: Отг: BGnet.bg - какво мислите за този доставнови [re: Васко]  
Автор Никола ()
Публикувано06.07.99 00:21



Абе към тях бях преди една година. Сега не знам, но тогава бях щастлиж ако се свържа и достигна скорост от 0,5

Тема Дупл: Отг: BGnet.bg - какво мислите за този доставнови [re: Васко]  
Автор Никола ()
Публикувано06.07.99 00:21



Абе към тях бях преди една година. Сега не знам, но тогава бях щастлиж ако се свържа и достигна скорост от 0,5


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.