Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:55 26.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ЗА КАКВО ПЛАЩАМЕ ? И КАКВО ПОЛУЧАВАМЕ?нови  
Автор Kiro Cobeto ()
Публикувано06.02.99 16:43



Абе , я питайте някой (от която и да е друга страна колко плащат за Интернет и какво получават) Плащат по 15-20$ и получават скорост около 5-6-7Кб/с. А ся замислете се ние колко плащаме и какво получаваме? Интернет не е предмет,не е телевизия, не е радио.....Интернет съм аз и ти и той - много компютри свързани.....

Тема Отг: ЗА КАКВО ПЛАЩАМЕ ? И КАКВО ПОЛУЧАВАМЕ?нови [re: Kiro Cobeto]  
Автор vlado ()
Публикувано07.02.99 01:53



Така си е Киро!! Така си е само дето така ще стане, че и за т'ва дето плащаме и толкова няма да получаваме......да! защото ще требе да плащаме ощте много по-вече и на БТК и на ISP-тата!??!?! С тея лицензи голям шамар ще ни забият.!

Тема Отг: ЗА КАКВО ПЛАЩАМЕ ? И КАКВО ПОЛУЧАВАМЕ?нови [re: Kiro Cobeto]  
Автор Емил Събев ()
Публикувано07.02.99 11:54



Ами аз плащам $20 и получавам целодневен достъп с около 3.0 - 3.5 кб/с което смятам че е доволно за България. При условие че модема ми е 33.6 това е супер ! Така смятам АЗ ! Това е.

Тема Дупл: Отг: ЗА КАКВО ПЛАЩАМЕ ? И КАКВО ПОЛУЧАВАМЕ?нови [re: Kiro Cobeto]  
Автор Adrian Valeriev ()
Публикувано07.02.99 13:22



Az sam kam Spectrum Net i sam dovolen ot kazestvoto,no ne sam saglasen da se lizenzirat internet dostavzizite.

Тема Дупл: Отг: ЗА КАКВО ПЛАЩАМЕ ? И КАКВО ПОЛУЧАВАМЕ?нови [re: Kiro Cobeto]  
Автор Nina Tomova ()
Публикувано10.02.99 23:46



Plashtam si za pqlen dostqp 20 $/mesec na internet-bg.bg Uspjavam da se vkljucha edinstveno sled 00.30h. i vrqzkata mi izdqrza kqm 20-25 min. Taka, che kazano s 2 dumi: s/u 20 $ poluchavam NISHTO!!!!!!!

Тема Отг: Дупл: Отг: ЗА КАКВО ПЛАЩАМЕ ? И КАКВО ПОЛУЧАВнови [re: Kiro Cobeto]  
Автор Митко ()
Публикувано11.02.99 22:15



Ползвам Интернет по 3-4 часа на ден. Проводимосста не е голяма/при сваляне на файлове върви до 1.3к/,но телефонните връзки са отвратителни. И да лицензират доставчиците, това ще си остане проблем.

Тема Отг: Дупл: Отг: ЗА КАКВО ПЛАЩАМЕ ? И КАКВО ПОЛУЧАВ [re: Kiro Cobeto]  
Автор Daniela ()
Публикувано14.02.99 05:36



Jiveia vav Varna. Tuk niamame mnogo dostavchitzi i sme prinudeni da plastame visoki taksi pri koito i da sme vklucheni. Abonat sam na Naturella i sam gore-dolu dovolna za $21 mesechno. Vrazkite sa Super sled 03.00 h.

Тема Дупл: Отг: Дупл: Отг: ЗА КАКВО ПЛАЩАМЕ ? И КАКВО Пнови [re: Kiro Cobeto]  
Автор kpo ()
Публикувано15.02.99 19:15



Ами така си е: Плащаш ама не ти доставят нищо. Но въпреки това не че имат високи претенции- Например: Инсталират само на OS Windows 9x, но ти взимат и такса. Но Естествено е че щом печелят от вас, все някой няма да ги остави и д анепечели от тях- Лиценз, Лиценз... Ех чудя се кога ще Форматирате Някой HDD в Мин. Съв. За да видят те от кой ще взимат лиценз и за к'во! Ама едва ли!? Накрая все някои си плаща!

Тема Дупл: Отг: Дупл: Отг: ЗА КАКВО ПЛАЩАМЕ ? И КАКВО Пнови [re: Kiro Cobeto]  
Автор Goro Teslata ()
Публикувано15.02.99 22:20



az plashtam po $1000 i nqmam nikakva vruzka. Mnogo sum dovolen!

Тема Отг: Дупл: Отг: Дупл: Отг: ЗА КАКВО ПЛАЩАМЕ ? И КАнови [re: Kiro Cobeto]  
Автор Юлиян ()
Публикувано16.02.99 02:24



Връзката ми след 02.00 е горе долу добра.А през деня е отвратителна.Тел. линии са скапани.Докато се вържа минават 30 40 мин.Изобщо ... абе ясно ви е.Мислех че съм единствен с тези проблеми а то ..впрочем прочетете "кро" време е за форматиране на някои пък били и от хард.......


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.