Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Тема Да се отърва ли вече от *бе Така?нови  
Автор rudolf_1 (минаващ)
Публикувано07.05.11 09:47



Дълги години търпя мародерстването от страна на любимата ни компания, високите цени, ниските скорости, тактсата са ненужния телефон, като единствената причина за това е липсата на всякаква друга възможност за достъп до интернет. Преди няколко дни обаче, забелязах, че на улицата ми опънаха жици по стълбовете. Момчетата носеха облеклко на Евроком, а 2-3 пъти се появи кола с големи надписи Близу. Поразгледах сайта им и виждам, че 15 МБ предлагат за 15 лева - сега аз плащам 21+ за една Хармония, която ако не се лъжа е на 6 МБ. Преимущетстото явно е на страната на другия доставчик, но ме притеснява едно нещо - из нета е пълно с оплаквания от качеството на услугите на Близу. Все пак, не искам да си криявя душата, че нета на *бе така прекъсва 1 път на годината, както и че скоростта си е както е посочена.
Та, очаквам мнения от доволни и недоволни, за да преценя има ли смисъл да прекратя най-сетне дългогодишните си взаимоотношения с *бе Така?



Тема Re: Да се отърва ли вече от *бе Така?нови [re: rudolf_1]  
Автор Joe Black (twisted)
Публикувано10.05.11 10:56



Помисли кой е по-добрия вариант - Близалката ще те накарат да подпишеш договор за тройна услуга, което не знам колко е удачно.



Тема Re: Да се отърва ли вече от *бе Така?нови [re: Joe Black]  
Автор rudolf_1 (минаващ)
Публикувано10.05.11 16:17



Е, дай вече стига с туй каране :)) Вярно е, че имат някаква тройна услуга, нет+телефон+тв, за ако не се лъжа, 25 лева, но имат и планове само за интернет. Между другото, поне от това, дето прочетох, телефонът им е без такса, така че е по добре от това да плащам на *бе такса за телефон, за да ползвам интернет - това е доста душманска тактика, но - в тях хляба, в тях ножа. Притесняват ме просто безбройните оплаквания от качеството на услугата на близу, та ми се ще да чуя мнения на запознати. Все пак перспективата да имам ден нет, а два да нямам никак не ме радва.



Тема Re: Да се отърва ли вече от *бе Така?нови [re: rudolf_1]  
Автор tuff slim (пристрастен)
Публикувано10.05.11 20:54



сам си стигнал до извода, че близу предлагат калпава услуга. къфф ти е проблема?



Тема Re: Да се отърва ли вече от *бе Така?нови [re: rudolf_1]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано11.05.11 17:05



От трън та на глог, че по-висок... това ще направиш в случая.
Близуу са тотална пародия за съжаление...
Толкова ли няма по-нормални доставчици наоколо?

Welcome to the real world!




Тема Re: Да се отърва ли вече от *бе Така?нови [re: Mopфиyc]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано12.05.11 16:36



Ами сигурно е от малък град и няма по-добра алтернатива от бтк, както е в София. Или Варна.



Тема Re: Да се отърва ли вече от *бе Така?нови [re: Cтepн™]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано13.05.11 11:30



Тогава по-добре да си седи на адсл а ... близалките в София са тежка пародия, какво остава някъде по малките градове.

Welcome to the real world!




Тема Re: Да се отърва ли вече от *бе Така?нови [re: rudolf_1]  
Автор justuser (Пич)
Публикувано22.05.11 22:44



rudolf_1, за кой град, квартал става дума?



Тема Re: Да се отърва ли вече от *бе Така?нови [re: justuser]  
Автор tuff slim (пристрастен)
Публикувано23.05.11 16:41



Ако даваш целия ентернет за 1 лефф, дай и на мен, аз съм в Долно Фърчанци



Тема Re: Да се отърва ли вече от *бе Така? [re: rudolf_1]  
Автор Фpeди (бунтовник)
Публикувано03.09.11 17:50



За БТК не зная, но за близането мога цял ферман да ти изпиша... и той никак не е розов. За зависванията, за висенето на телефона "всички наши оператори са заети" когато набереш повреда, но за светкавичното вдигане на същия телефон, когато избереш опцията "включване на нов абонат" и прочие и прочие.

Повече от 20 години се занимавам с ремонти на електроника за да доживея някакво пишлеме от Близу да ме пита от къде съм сигурен, че приемника на цифровата телевизия е проблемен, и то след като три пъти му обясних както какъв е проблема, така и че аз няма да ремонтирам устройство (не че не можех де), което е тяхно, за което на тях им се плаща, и което, ако взема да пипна, те могат да ми кажат, че съм повредил, и да искат да го плащам.

Как е в центъра не зная (говоря за София), но в Бояна кабелите им висят по дърветата и по стълбовете и когато тресне, или някъде спре тока, интернета им спира, понеже не са си сложили непрекъсваеми захранвания, или акумулаторни батерии с автоматични зарядни (не зная каква е тяхната практика, но варианти много) на рутерите и суичовете.

Нямам какво друго да ти кажа освен, че ако сегашния ти доставчик прекъсва наистина един път в годината, просто си го запази и не се занимавай с глупости, за да не съжаляваш, или да не ти се наложи да имаш два интернета, както сам си написал.

Задължение на мъжете е да го държат еректирал, докато жените се задоволят!!!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.