Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:34 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Кой интернет и ТВ доставчик да избера?нови  
Автор sylvia_pavlova (непознат )
Публикувано22.06.11 12:36



Моля, дайте съвет за наистина добър кабелен интернет и ТВ доставчик в София, че се напатих.





Тема Re: Кой интернет и ТВ доставчик да избера?нови [re: sylvia_pavlova]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано22.06.11 15:46



Кажи в кой квартал си.



Тема Re: Кой интернет и ТВ доставчик да избера?нови [re: WlSP]  
Автор sylvia_pavlova (непознат )
Публикувано22.06.11 17:20



В Младост. Казаха ми, че за Булсат апартамета ми трябва да е с източно или южно изложение, а и когато имало бури прекъсвал сигналът. Споменаха ми за НЕТ 1. Също и за Близуу, но имам съседи, които са на Близуу и не са много доволни..., да не кажа - хич. Та, сега не знам?





Тема Re: Кой интернет и ТВ доставчик да избера? [re: sylvia_pavlova]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано23.06.11 15:26



Ако е за повече от 1 ТВ - НЕТ1 ... всички останали искат да има конвертор на всеки телевизор.
По-добре тия пари за по-висок пакет (скорост/брой програми) от колкото за конвертори и всичко да се управлява с по 2 дистанционни.

Welcome to the real world!




Тема Re: Кой интернет и ТВ доставчик да избера? [re: Mopфиyc]  
Автор sylvia_pavlova (непознат )
Публикувано24.06.11 16:17



Сега погладнах на сайта на НЕТ 1 - имат промоция с лаптоп и интернет.. някой има ли мнение за офертата - струва ли си, че много не разбирам?

За сега имам 1 тв приемник, но може да сложа скоро и втори. А и колкото ще ми е по-просто и лесно, толкова по-добре. Две дистанционни..., само ще ги бъркам в тъмното..



Тема Re: Кой интернет и ТВ доставчик да избера? [re: sylvia_pavlova]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано25.06.11 19:32



Първо не е лаптоп а е нетбук... и не си струва разправията.

По-лесно от тяхното за момента няма, цифровата им ТВ не иска декодери и разправии ако телевизора поддържа DVB-C

Е това е смисленото като промоция, ако нета не се ползва за големи даунлоуди:


ПРОМО ПАКЕТ 1.3

Само за 19.90 лв. на месец получавате:


Оптичен интернет - 15 Mbps/ 15 Mbps и

Телевизия -70 Аналогова + 80 Цифрова + 2 HDTV

Промоцията се отнася за Промо ПАКЕТ 1.3, валидна е за нови и/или настоящи абонати, които са на по-ниски абонаментни планове и е валидна до 31.07.2011г. при подписване на 18 месечен договор. Месечната такса от 19.90 лв. се заплаща през целия срока на договора, цените са на месец и са с включен ДДС. Обявените скорости са съответно: българска / международна.


Инак... цени и пакети

:

Welcome to the real world!



Тема Re: Кой интернет и ТВ доставчик да избера? [re: Mopфиyc]  
Автор sylvia_pavlova (непознат )
Публикувано27.06.11 16:30



Благодаря, Морфиус.

май везните силно клонят към това да си взема пакет от НЕТ 1, макар да ми изглежда примамливо и предложението за лаптопа с интернет.. Но по-важното е, че лошо мнение не съм прочела или чула за НЕТ 1, което е атестация.., както и мнения на технически грамотни хора като теб. Че с техниката съм малко сбъркана, та, за в бъдеще мога да опра за техно инфо пак!



Тема Re: Кой интернет и ТВ доставчик да избера?нови [re: sylvia_pavlova]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано28.06.11 12:08



Доста колеги ги ползват в пакет, аз ползвам само ТВ от тях, за сега оплаквания сериозни няма.
За какво ще се ползва тоя интернет всъщност, то от това зависи какъв пакет трябва?
А за лаптопа, както казах първо не е лаптоп и второ излиза излишно скъп.
То за по 700 - 800 лв. се продават истински лаптопи (а не нетбуци) ... просто са по-стари модели, но ако няма да се ползват за игри или тежък софтуер са повече от прилични машинки.

Welcome to the real world!




Тема Re: Кой интернет и ТВ доставчик да избера?нови [re: Mopфиyc]  
Автор sylvia_pavlova (непознат )
Публикувано28.06.11 17:14



Интернета предимно ми трябва за преглед на новини и за сваляне от време на време на някое филмче. Хубавото на офертата на НЕТ 1, според мен е, че получавам качествен нет, нов компютър с гаранция и кредитна карта на добра банка. Поне на мен ми звучи добре.





Тема Re: Кой интернет и ТВ доставчик да избера?нови [re: sylvia_pavlova]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано29.06.11 12:29



Иди поне го виж тоя нетбук на живо, тогава подписвай.
Че е много далече от понятието пълноценен компютър...

Welcome to the real world!





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.