Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:47 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Net1нови  
Автор Mнeмo (всичко забравям)
Публикувано17.11.08 20:08



Здрасти (:
Недоволен съм от сегашния си интернет доставчик (евроком)
и мисля да го сменям
та се интересувам от въпросните нет1 ( www.net1.bg )
но гледам че гугъл мълчи откъм мнения :}
някой да има опит с тях за споделяне?
мерси предварително (:

Редактирано от Mнeмo на 17.11.08 20:08.



Тема Re: Net1нови [re: Mнeмo]  
Автор ahsaki1986 (непознат)
Публикувано18.11.08 10:33



Аз съм в района на Младост 4
Относно поддръжката - има какво да се желае, най-вече
отношението към клиента
Относно самия интернет почти нямам оплаквания,
само понякога ми се случва да изпише "network cable unplugged" и след това се оправя веднага.



Тема Re: Net1 [re: Mнeмo]  
Автор sandrus (приятел)
Публикувано21.11.08 21:57



Ако имат мрежа опитай powernet.bg



Тема Re: Net1-не! [re: Mнeмo]  
Автор ALOKl (непознат )
Публикувано22.11.08 17:51



В никакъв случай НЕТ 1-аз съм от Дружба,3 компютъра свързани с рутер, интернета прекъсва на всеки 5-10 минути за по 30 сек., което значи че игри не могат да се играят. Идваха в къщи многократно,тестваха ,проверяваха...накрая си казаха тежката дума-проблема е при тях, в сървара. И до тук.Проблема го има, на моите обаждания реагират така- да,записваме адреса ви,ще подадем сигнала ви към администратора. Поисках телефон на някой от шефовете за да говоря с него- телефони не дават! Не дават и да се откажа от едногодишния договор,който съм подписала с тях / без да пробвам предварително услугата/ !!! Вече 2 месеца съм към тях, нервите ми скъсаха!



Тема добър доставчик са [re: Mнeмo]  
Автор Misty (user friendly)
Публикувано22.11.08 23:26



От времето, в което започна масовото предлагане на интернет по LAN в София, до този момент, съм сменил една камара доставчици. Имаше такива, които бяха добри, други, които не бяха особено читави. От около половин година ползвам NET1 и съм много доволен от тях. Съпортът им е отличен, а персонала любезен. Когато ми спряха интернет, поради това, че не си бях платил сметката, обадих се и помолих да ми го пуснат, за да си платя по интернет - всичко стана лесно, бързо и много приятно. Връзката ми идва по оптика. До този момент не ми е падал нито веднъж. Живея в центъра.



Тема Re: Net1-не! [re: ALOKl]  
Автор dragozow (майор)
Публикувано23.11.08 10:42



Може наистина да е от сайта. Пинга до гейта им как е?



Тема Re: Net1 [re: Mнeмo]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано24.11.08 16:18



Не съм им пробвал услугите но им гледам кутийката във входа, за нашите стандарти културно направено, оптика от мазето и от кутията излизат ФТП кабелите и пак в тръбите нагоре.
Лично аз ползвам ПОН на Спектрум, ако има при вас - скачай направо.

Welcome to the real world!




Тема Re: Net1 [re: Mнeмo]  
Автор Alexey (непознат )
Публикувано10.12.08 17:37



Сравнително отскоро съм клиент на Нет1 (около два месеца), но досега съм много доволен от тях. Ползвам пакет интернет и кабелна.
Интернета е стабилен и скоростта в общи линии отговаря на рекламираната. Тук бих искал да вмъкна, че и на мен се случва понякога да се разпадне връзката за кратко време - за 60 дни се е случвало 3-4 пъти, за от няколко секунди до няколко минути. Като цяло не бих казал, че това е сериозен проблем.
Техниците, които прекараха кабелите бяха приятни хора и действаха професионално.
Телефонната поддръжка - определено са много любезни. В интерес на истината, все още не ми се е налагало да ги търся за решаване на технически проблем (което е добър индикатор).
В заключение - мога с чиста съвест да препоръчам услугите на НЕТ1.

P.S. Живея в Младост 1А, предполагам е възможно качеството на услугите им да варира според местонахождението.



Тема Re: Net1 [re: Mнeмo]  
Автор ss24 (непознат )
Публикувано31.12.08 08:31



аз съм от около месец с тях определно имат проблем с някава несъвместимост за рутерите .иначе скорст и обслужване добро.добре е и че не им висят кабелите по дърветата поне при нас в иван вазов..



Тема Re: Net1 [re: ss24]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано02.01.09 17:59



Каква несъвместимост, с какви рутери... това звучи интересно или тотално безмислено, повече данни може ли?

Welcome to the real world!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.