Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:01 26.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Тема И-нет доставчици за кв.Владиславово, гр.Варна  
Автор doxrr (непознат )
Публикувано12.08.09 15:27



Ако може да ми помогнете да избера читав И-нет доставчик за кв.Владиславово, гр.Варна.. ще има почерпка на място



Става въпрос за новия блок над поликлиниката - 409. Трябва ми сносен интернет.. ако има и безжичен ще е супер!

Мерси предварително!



Тема Re: И-нет доставчици за кв.Владиславово, гр.Варнанови [re: doxrr]  
Автор checho ()
Публикувано14.08.09 22:56



Само ние работим в този блок, подземно сме влезли www.interbild.net



Тема Re: И-нет доставчици за кв.Владиславово, гр.Варнанови [re: checho]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано16.08.09 20:26



Подземно били влязли хаха .Вие сте най големия ташак на града. Нямате никакви оферти за интернет - освен една 30 лева за 30 несигурни мегабита, само тва ли може да се предложи от уважаваща себе си фирма ?. Даже бтк имат 2-3 оферти за интернет, но вие не.
Пълни скапаняци сте
Иначе ориентирай се към

или в по лошия сличай , не и към измикярите interbild

Редактирано от lvaylo на 16.08.09 20:27.



Тема Re: И-нет доставчици за кв.Владиславово, гр.Варнанови [re: lvaylo]  
Автор checho ()
Публикувано17.08.09 15:23



1. Аз не нападам никого, така че ако обичаш без обвинения. Не говори добре за тебе когато кажеш "Измекяри" към хора, които нищо не са ти направили. Още по-малко пък аз.

2. Имаме много оферти, но ти като не си отварял никога сайта ни няма как да знаеш за тях.

3. Всеки трезвомислещ човек би размислил дали е добре да влезе някой през балкона с висяща жица от покрива на съседния блок или е по-добре някой друг да идва през розетките. Размисълът винаги води до правилно решение във всяко едно нещо.



Тема Re: И-нет доставчици за кв.Владиславово, гр.Варнанови [re: doxrr]  
Автор djpatzo (непознат )
Публикувано18.11.09 02:31



Благодаря ти, че избра нашият интернет... Ultranet http://ulnet.net



Тема Re: И-нет доставчици за кв.Владиславово, гр.Варнанови [re: checho]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано23.11.09 13:31



Добре попрекиалил съм. Не съм искал да обиждам. Интернета ви е хубав, НО СКЪП. Не всеки има нужда от 30 mbits.
Дай линк към повечето оферти на неограничен интернет различна от тази за 30 mbits за 30 лв,




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.