Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:31 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Тема Добра фирма ли е www.fiber-lan.com/нови  
Автор Be Unlimited (непознат )
Публикувано09.07.08 23:26



Може би ще живея в "Х. Димитър" и ви моля да ми кажете как е услугата на www.fiber-lan.com/ за 22лв? Най-важното за мен е да разбера дали това е качествен доставчик на Интернет или е поредАТА 'бизнес' схема, работеща на принципа "Вселената може и да се свърши, но балъците- никога".
Благодаря ви за бъдещите ви акуратни отговори!



Тема Re: Добра фирма ли е www.fiber-lan.com/нови [re: Be Unlimited]  
Автор lyuboz (непознат )
Публикувано10.07.08 10:04



Mоя позната е към тях вече повече от 2 години на най-ниската им неограничена тарифа (22лв. мисля). За тези пари, колко и да е странно тя получава доста качествена услуга.

По-интересното е, че за този период няколко пъти се смени собствеността на мрежата, съпорт телефоните и т.н., но качеството не се промени. За този период интернетът е прекъсвал по-сериозно (над 5 часа) 2 или 3 пъти, като за разлика от други ISP поне имаше кой да вдигне телефона и да си каже: "Имаме такъв и такъв проблем, работи се и ще се оправи в това и това време..".

Относно скорости, ограничения и т.н. - връзката е по PPPoE с реално, динамично IP. Mомичето ползва торенти - не е усетило лимит на сесии или други ограничения. Не мога да взема отношение за латенция и пинг при онлайн игри, ремоут администаторът работи без забележимо забавяне.

В общи линии това е, което мога да кажа. За да не ме обвините в реклама, живея в другия край на София и след като смених една камара доставчици. Имаше период в който плащах 3 пъти повече от момичето, а получавах малко по-добра като скорости и много по-слаба като качество услуга (*cough* Air...*cough*bites*cough).



Тема Re: Добра фирма ли е www.fiber-lan.com/нови [re: Be Unlimited]  
Автор Nicul (новак)
Публикувано15.07.08 16:14



[url]http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/296404348.png[/IMG][/url]

Редактирано от Nicul на 15.07.08 16:15.



Тема Re: Добра фирма ли е www.fiber-lan.com/ [re: Be Unlimited]  
Автор gkkkk (непознат )
Публикувано25.04.09 00:33



От години съм към тях -бяха дата бг,спектрум нет сега фибер лан , проблема е че понякога -има връзка но няма рутиране,дори в невероятни часове - примерно не може да зареди дир вг или аб,гбг в 5 сутринта имам чувството ,че някой от операторите им примерно решават да си тегли нещо и изключва всичко-става или през вечер ,но поне един път седмично за цяла вечер или няколко часа ,днес беше така от 21 до 24 часа -сега се оправи , но не съм им се оплаквал защото не би имало никаква полза ,дори една тяхна служителка преди години ме учеше да съм си бил изключил нета ,че картата ми да си отпочивала.В центъра имах възможност да сменя 10.тина оператора -най-доволен бях от демон нет и плей таим,ако имате нерви играйте си и сменяйте ,обаче в х.димитър май избора не е голям.Все пак са в пъти по добри от бтк-имам в работата скростите на бтк са ужасно ниски -сто пъти по ниски от тези на ланките,нета им прекъсва-поне един път дневно се налага да рестартирам джаджите им,изобщо бтк са отвратителни,и на техния фон фибер лан са си супер.

Редактирано от gkkkk на 25.04.09 00:47.



Тема Re: Добра фирма ли е www.fiber-lan.com/нови [re: Be Unlimited]  
Автор teou (форумна калинка)
Публикувано25.04.09 12:43



В по-голямата част от Х.Димитър има

- оптика директно до клиента. Най-ниската тарифа обаче е 27 лв с едногодишен договор (tip: пусни се без договор за 30 и ако всичко е наред сключи договор за 27)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.