Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:50 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема днес получих вторична суровина в пощата синови  
Автор koзaтa (блееща)
Публикувано24.03.09 17:54



На нея пише, че Мегалан ми дава "

" на месец.

Никога няма да се възпозлвам от оферата на тази вторична суровина - хартия, която намерих в пощенската си кутия поради следните причини:
1. Срочността на договора
Изобщо не ви искам интернета 1 година до тогава 30 мбита може да са като костенурка!
2. Желанието на Мегалан е да прибере "безсмислени" лични данни, и най-вече копие от Нотариалния ми акт: "За да ползват промоцията, абонатите следва да представят документ, доказващ правото на ползване за срока на договора, на жилищните помещения, в които ще се предоставя услугата – съответствие на адреса с адреса по личната карта, договор за наем или документ за собственост и др."
Най-вече и др. - това Ми намерисва - ВЪЗМОЖНОСТ за злоупотреба! Всеки знае как се продават или покупкопродават жилища само с данни!
И
3. не съм опряла до това да спестя 3х18 (54) лв. Верно е че съм пестелива, но ми е ясно едно - от такава "пестеливост", по-късно "тъпкано излиза" я липса на интернет, я ниска скорост но 1 година си обречена да търпиш!

Добре, че "Промоцията" Продължава само до 31.03.2009 г. и много малко хора ще успеят да реагират на подобни "промоции".
А като гледам рекаламни брошури разпечатани от Мегалан има в изобилие - явно и други потребителки не се натискат чак на опашка за да се възпозлват от "промоцията".
Единсвено хубаво е че получих безплатен горим остатък, който мисля да рециклирам чрез изгаряне, и да се възпозлвам от отделената от него топлина!

Очаквам с нетърпение Рекламните агенти на Мегалан тук а и на други компании, да ме убедят, че като потребителка склонна да заплащам евентуално 21,99 лв. за скорост 30 Mbits, не трябва да бъда толкова капризна и да им играя по свирката!



Тема Re: днес получих вторична суровина в пощата синови [re: koзaтa]  
Автор psy__ ()
Публикувано25.03.09 02:35



Ами другия вариант е да си плащаш по 25 кинта на месец и да не подписваш обвързващ договор.

Не знам какво си се разпискала толкова. Това им е промоцията с по-тънката цена. Като не искаш по-тънка, никой няма да ти иска документ, че имаш право да ползваш помещенията.

Колко труд си хвърлила да изпишеш тоя ферман и то накрая да се окаже, че е безмислено :)

Аз съм им клиент от 2004 година. До сега без забележки.
Много високо оценявам тяхната техническа поддръжка. На друг доставчик бих се прехвърлил само и единствено, ако в района няма Мегалан.



Тема Re: днес получих вторична суровина в пощата синови [re: koзaтa]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано25.03.09 11:15



Всъщност Мегалан държат потребителите им да са нормални клиенти а не кози и искрено се радват че тази брошурка играе ролята на естествен подбор



Тема Re: днес получих вторична суровина в пощата синови [re: RazoR]  
Автор dragozow (майор)
Публикувано26.03.09 20:45



Интересно как наричаш бъдещите си клиенти кози? Страхотен бизнес нюх





Тема Re: днес получих вторична суровина в пощата синови [re: RazoR]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано27.03.09 11:50



Баце, пак ли почнахте с идиотиите... таман помислих, че сте порастнали като махнахте ТТЛ рестрикцията, сега копия от нотариални актове?
Нещо ми звучи не само несериозно но и незаконно.

Welcome to the real world!




Тема Re: днес получих вторична суровина в пощата синови [re: koзaтa]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано27.03.09 17:05



Мегалан не са лош доставчик, има много по-лоши от тях. Но това с едногодишния договор определено не ми звучи добре (замирисва на разбойнически фирми като мтел, глобул, вивател и бтк). Пък и с личните данни съвсем





Тема Re: днес получих вторична суровина в пощата синови [re: lnfinity]  
Автор psy__ ()
Публикувано28.03.09 16:58



Пич, ти личните си данни ги даваш къде ли не, и при подписване на какъвто и да е договор, което е практика независимо от доставчика.
Малко се изсилвате с параноята.

Редактирано от psy__ на 28.03.09 16:59.



Тема Само не се сещам..нови [re: psy__]  
Автор Maймyнa ([балък])
Публикувано28.03.09 18:23



.. договор, за който да си давам копие от нотариален акт за имот.. Особено пък на доставчик на услуга.





Тема Re: днес получих вторична суровина в пощата синови [re: koзaтa]  
Автор Colombino (програмист)
Публикувано28.03.09 20:03



Нещо им се е влошила с 3 лв. едногодишната оферта.
Миналата година беше 6 месеца по 10 лв (15 икономия). Което прави икономия 90 кинта, или нет за 17.50 на месец първата година.
При теб за 3 месеца по 20 спестени = 60 + 9 по 3 = 27. Значи само 87 кинта икономия.

Ако си на добър доставчик - стой си там. Ако ти спира нетя няма да сгрешиш ако идеш при тях. Кефти с примоция, кеф ти без - най-важното да не спира нетя. Съмнявам се, че някой ще ти иска нотариален акт за апартамента (питала ли си какво точно искат?). На мен поне подобно нещо не са ми искали. И да ми искат най-малкото аз нямам на мое име жилище, нищо че живея на един и същи адрес в последните 24 години.

Редакция:

Забравих да кажа, че имам намерение да предплатя 12 месеца (Промоцията 12=15) и така да платя по 20 лв./месец. веднага щом ми изтече годината от предната промоция.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_

Редактирано от Colombino на 28.03.09 20:07.



Тема Бъркашнови [re: psy__]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано28.03.09 20:53



Договора със сегашния ми доставчик е на име и адрес и нищо друго. Макар че, можех да се пиша Господ и че живея на Марс - все им е тая. Личен опит - търси се доставчик с няколкостотин клиента, понеже си гледа съвестно работата. Ял съм попарата и на бол и на спектър и на бтк и на разни други. Бюрократщина, незаинтересованст, текучество и откровен дебилизъм. Мегалан в нашия квартал няма. Ако дойде ще го пробвам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.