Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:20 26.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: днес получих вторична суровина в пощата синови [re: dragozow]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано28.03.09 21:24



Dragozow, ще не земеш да се скриеш някъде? Аре де не те почвам с твойте клакьорски изпълнения. Наричам някой точно така както се е кръстил, колкото и да се опитваш да ме изкараш невъзпитан и прост. Каквото повикало такова отгоеорило. Не виждам какво е участието в темата ти освен че си на всяка манджа мерудия



Тема Re: днес получих вторична суровина в пощата синови [re: Mopфиyc]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано28.03.09 21:26



Айде да не обяснавам пак че това е изискване на промоция която никой не е задължен да ползва. Е, при нас я ползват над 7000 човека, явно параноята няма масова почва. Щом има условие значи има и причина за него, нито му е тук мястото нито времето да го обяснявам, който иска да ползва промото му се обяснява защо е и определено е за защита на клиента. Който смята че това му нарушава правата може да си ползва която иска тарифа.



Тема Re: днес получих вторична суровина в пощата синови [re: RazoR]  
Автор dragozow (майор)
Публикувано29.03.09 16:17



Razor, скрий се ти с тия нотариални актове. Тъпо е да си обиждаш клиентите независимо как са се кръстили в един форум. В темата не говорим за мен, така че моля не давай квалификации без да ме познаваш. Тук съм в ролята на потребител ама теб те тресе треска и мислиш че имам подривни намерения



Опитвам се да се убедя че колкото по-малко условия има един договор, толкова е по-добър за потребителя. Ми ако живее под наем? Аз познавам хора които живеят на едно и също място под наем от десетки години.



Тема Re: днес получих вторична суровина в пощата синови [re: RazoR]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано30.03.09 11:27



За това си прав, всеки ползва каквото му изнася.
Опита ме е научил, че подобни "промоции" излизат солено в последствие - за това предпочитам необвързващи договори.
Сещаш ли се какво ще ви се случи, ако ваш клиент изгори с жилището си след нотариална измама дори без да сте намесени?

Welcome to the real world!




Тема Re: днес получих вторична суровина в пощата синови [re: koзaтa]  
Автор justuser (Пич)
Публикувано30.03.09 15:41



Аз получавам толко вторични суровини в пощенската кутия, че една в повече или по-малко не ми прави впечатление. Относно обвързващия договор - ако не ви кефи, си вземате нормален и толко. Това с нотариалния договор е толко тъпо, та дрънка. Мога да си направя фалшиви договори за целия блок, дори да съм наемател някъде. Другото по-интересно е, че по този начин клиентите се делят вече на собственици и останалите - силно наказуемо по нашето законодателство. И какво: аз ще съм под наем някъде, ще живея там 5 години примерно и не мога да ползвам промоцията, защото видите ли няма нотариален договор.



Тема Re: днес получих вторична суровина в пощата синови [re: Mopфиyc]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано31.03.09 12:05



Ние не взимаме никакви данни, само човека удостоверява че наистина има шанс да се задържи на този адрес 1г.



Тема Re: днес получих вторична суровина в пощата синови [re: justuser]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано31.03.09 12:06



Напротив можеш, с договора за наем. Е това е лошото, че коментирате нещо без изобщо да сте прочели съдържанието на промото



Тема Re: Бъркашнови [re: lnfinity]  
Автор psy__ ()
Публикувано01.04.09 22:33



По принцип при ползване на някакъв вид услуги имаш разни варианти

Търсиш фирма с малко клиенти, която те гледа во очите. Това обаче със сигурност не се отнася за доставчиците на интернет, поради простата причина че с 400 клиента едва ли могат да си позволят някакви яки капацитети, квалитетен съпорт, читава техника.

За друг вид услуги определено е така и по-малките фирми дават по-добро обслужване.

Сега конкретно за мегалан, бих казал, че въпреки размера им правят много добра поддръжка. Реално погледнато нивото на техническата поддръжка се определя от вижданията на ръководителя на фирмата или съответния отдел. Ако някой иска да прави качествена поддръжка, той ще я направи без значение, че фирмата е голяма. Това просто е въпрос на мироглед от съответния ръководител.



Тема Re: днес получих вторична суровина в пощата синови [re: RazoR]  
Автор justuser (Пич)
Публикувано08.04.09 14:14



Браво! Променили сте малко условието по промоцията. Е, по мое време нямаше нов сайт, а на стария си пишеше договор. Сайте не е ли доста грозничък обаче?



Тема Re: днес получих вторична суровина в пощата синови [re: RazoR]  
Автор snakeling ()
Публикувано18.06.09 21:40



лоша идея е да искаш нотариален акт за да доставяш интернет

много лоша




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.