Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:12 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Дайте съвет  
Автор triki_diki (непознат)
Публикувано16.02.09 21:47



Хора предстоими да си сменям интернет доставчика, сега сам към кейбалтел ама там е голема трагедия ама неми се ще да разправям 4е няма да ми стигне мястото тука, та се оглеждам за нов доставчик и се спрях на НЕТ1 и Спектрум нет. Молим даите акъл към кой да се включа.Става дума за Лозенец около семениарията.Не сам от придирчивите клиенти не играя игри свалям най-много по 1 филм на седмица и някоя дръга музика така 4е откам скорост нямам особени изисквания просто искам да имам интернет а не като си погледна разпе4атката от БТК в края на месеца и да се окаже 4е сам званял пове4е на интернет достач4ика отколкото на вси4ки други взети заедно за месеца.



Тема Re: Дайте съветнови [re: triki_diki]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано17.02.09 12:07



Питай в Спектрум за ПОН ...



Welcome to the real world!



Тема Re: Дайте съветнови [re: triki_diki]  
Автор fogo (непознат )
Публикувано18.03.09 16:20



Моето мнение и лична препоръка е-Online Direct-ул.Голо Бърдо 6а.
Не работя във фирмата и не съм рекламно лице,но.....
От две седмици съм към тях,живея до Кемпински,много точни като хора,подземни кабели,вклюяиха ме още на следващия ден,също като теб не ползвам много нет за теглене,на 22лв. на месец неограничен съм през рутер и искам да ти кажа че и със wi-fi като тегля връзката е cool!



Тема Re: Дайте съветнови [re: fogo]  
Автор TheBrideOfCountDracula (другио Вейдър)
Публикувано20.04.09 15:02



тия НЕТ1 направо ги забрави. С тях нета е един път седмично, ако са у добро настроение, ако не - ще трябва да ползваш нета на съседа

Цунки на Всички фенове




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.