Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 09.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Net1нови [re: Mнeмo]  
Автор Roam (непознат )
Публикувано07.01.09 11:18



Абонат съм от 2 месеца. Най-ниския план 20 лв. Скоростта за download е 70% от на МЕГАЛАН (25 лв) , upload-a е трагедия (20% от МЕГАЛАН) но за разговори с Skype става, стабилна връзка. Прекъсват за по 1-2 минути веднъж на седмица, без предупреждение. Като им угасне switch-a на етажа трябва да ги викам по телефона - нямат online диагностика. Не пращат email при планирано изключване (както МЕГАЛАН).
Само телефонния им сервиз е по добър - ония тапанари от МЕГАЛАН ми късаха нервите - почват да питат А копмютъра ви влючен ли е, а ток имате ли, я си изключете firewal-a че не ве виждам. А аз съм с рутер, почвам да обяснявам, че не мога и не искам да си свалям гащите ...
Ако имаш избор вземи си МЕГАЛАН, аз съм дървен и ще ги тарпя още малко.
Днес не само че ми спряха връзката за 3 мин, ами и сайта им не работи!



Тема Re: Net1нови [re: Alexey]  
Автор toranaga (CRAZY!)
Публикувано13.01.09 00:18



Сподели как е качеството на телевизията и доволен ли си от нея? как се свързва с телевизора, с отделно устройство ли?
Има ли някакви дразнещи елементи като гадно некачествено устройство, бавно превключване на каналите и т.н.?

Защо ми трябваше...


Тема Re: Net1 [re: Roam]  
Автор Joe Black (twisted)
Публикувано16.01.09 08:04



По принцип, Мегалан предлагат добра услуга като цяло, но има един огромен недостатък, а той е, че типично по български се циганят и налагат ограничения, конкретно - в сесиите.

След като си плащам за даден интернет капацитет, мисля, че е редно аз да съм този, който ще решава по какъв точно начин ще си ползвам връзката и колко точно компютъра ще вържа на жицата.

При Нет1 подобни проблеми няма, изключително доволен съм от услугите им. Ползвам ги почти от 1 година.



Тема Re: Net1 [re: Roam]  
Автор drugia star (непознат )
Публикувано20.01.09 10:12



Регистрирах се специално за да кажа,че съм доволен от съотношението цена качество на промо пакет 3 на НЕТ 1. 27 лв за 80 тв програми и интернет.
Не правя реклама .
Бил съм на други доставчици.
Имам и в службата си добър интернет
Знам какво казвам



Тема Re: Net1 [re: Mнeмo]  
Автор Mнeмoзинa (всичко забравям)
Публикувано25.01.09 13:22



Благодаря на всички!

Синът ми има някакви такива идеи и е пуснал темата тайно от мен и от стара регистрация.
Чак сега благоволи да ме запознае с нея (с темата, не с регистрацията).
Но във всички случаи мненията ви са ми много полезни.





Panta rhei...

Тема Re: Net1 [re: Mнeмo]  
Автор TheBrideOfCountDracula (другио Вейдър)
Публикувано20.04.09 15:03



само не НЕТ1, ще бъдеш още по-недоволен. ако не вярваш, питай Цонка. тя в повечето случай ползва нета на кръчмата под нея, щото нейния предоставят от НЕТ1 го нема никакъв с дни

Цунки на Всички фенове



Тема Re: Net1 [re: Mнeмo]  
Автор nickolass (непознат )
Публикувано05.11.09 14:14



Здравейте,
Относно нета на Net1, ужасен е!!!
Плащам 30лв за пакет от 35 мегабита нет и 80 канала телевизия(някаква промоция за нови абонати).
Телевизията е ок но нета вместо 35 мегабита е 11.
Явно не е гарантиран, но никъде не го пише.От няколко дни съм абонат и вече мисля да прекратявам договора с тях.



Тема Re: Net1нови [re: Mнeмo]  
Автор Toдopчeв (непознат )
Публикувано28.05.11 18:29



Много недоволни от Евроком, май. Ами аз съм на нет1, вече 1 година. Нямам забележки. С малки изключения е имало проблеми, което си е в реда на нещата. Няма го това рязане на кабели както при повечето ланки. Обикновенно прекъсвания идват от спиране на тока. И телевизията разбрах, че е добра, жената вече започна много да напира да си пуснем.



Тема Re: Net1нови [re: Toдopчeв]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано06.06.11 12:02



Ползвам ТВ им, колеги ползват интернета... за момента сериозни оплаквания няма.
Интересното е, че все още ако ТВ приемник поддържа DVB-C директно по антенен вход, може да се гледа цифрова ТВ безплатно, плаща се само ако се ползва конвертор.

Welcome to the real world!




Тема Re: Net1нови [re: nickolass]  
Автор pavel dimkov (непознат )
Публикувано07.06.11 15:34



Да не бъркате НЕТ1 с някой друг доставчик?! Аз съм на НЕТ 1 и живеем в цетъра, но се абонирах по съвет на мой приятел от младост, който е и технически доста грамотен - работи в тази сфера. До сега не сме имали никакви проблеми, както с Тв, така и с нета. Преди бяхме на Близуу и О, ужас! Нищо общо м-у НЕТ и Близуу. Моят приятел ми каза, че НЕТ 1 имали изградена оптична мрежа до самата сграда, което явно е важно, а не били до квартала и от там с някакъв друг кабел до сградата, и после с друг до апартамента. Също и не компресирали сигнала, каквото и да значи това. Качеството на ТВ е мн добро, е, сигурно има значение и телевизора.. За Интернет мога само да кажа, че никога не сме сваляли толкова бързо филми от торенти. Ако имате проблеми - званнете им да ги питате - отзивчиви са, поне при мен. На слука!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.