Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:09 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Писна ми от Спектрум Нетнови  
Автор madamata (непознат )
Публикувано07.05.08 12:03



Писна ми от тези смешници Спектър Нет.Повече няма да им търпя простотиите и новите технологии! ! ! Пак проблемът бил при мен и незнам си какво.Не се лъжете да се включвате при тях.От днес аз вече се махам от тия подобия на Интернет и си пускам временно БТК докато намеря друг свестен доставчик.Само сладки приказки по телефона,как проблема бил при мен.Да ама НЕ.Айде със здраве и се пазете от мошеници с гръмки имена като тия жалки хорица,които незнаят въобще за какво взимат парите на хората.Но ние сме си виновни,че ги търпим.Аз вече НЕ.Пазете се от тях. и Бог да пази България от Спектрум НЕТ.



Тема Re: Писна ми от Спектрум Нетнови [re: madamata]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано07.05.08 13:26



бТк също си имат трески за дялане... да не ти се налага да опираш до съпорта им



Welcome to the real world!



Тема Re: Писна ми от Спектрум Нетнови [re: Mopфиyc]  
Автор justuser (Пич)
Публикувано07.05.08 21:15



Мадамата, много тъпо си описала проблема си. Доставчика ти си има форум и меко казано е малоумно да пишеш тук, преди с тях да си се разбрала там...



Тема Re: Писна ми от Спектрум Нетнови [re: justuser]  
Автор Teoдop 3axoв ()
Публикувано07.05.08 21:28



То "madamata" е позната още като farmacefta, ntuser, Agent Goce, ext3 и кой знае колко други анонимни ника тук. Пише само глупости и дори не се опитва да измисли нещо ново. Та това е всъщност едно леке, което изобщо не ни е клиент, а просто смърди защото го уволнихме по некадърност миналата година. Яка шизофрения го гони, а и като гледам отвсякъде са го изхвърлили...



Тема Re: Писна ми от Спектрум Нетнови [re: madamata]  
Автор dragozow (майор)
Публикувано07.05.08 21:45



Що така бе Миме? Я виж тука:


Има логове и по 20 дена. Какъв е конкретно проблема?



Тема Re: Писна ми от Спектрум Нетнови [re: madamata]  
Автор mahbul (непознат)
Публикувано13.05.08 13:14



Ако изнамериш начин за ВРЕМЕННО пускане към БТК ?!?!?! молим ти се, светни ме и мен.


Не че мисля да си сменям доставчика, но това ще си е топ-новина.



Тема Re: Писна ми от Спектрум Нетнови [re: mahbul]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано13.05.08 15:28



То си има начин - плащаш повече


Цени (с включен ДДС)
12 месечен договор 25 лв.
6 месечен договор 31 лв.

Та 6 месеца са си достатъчно временно ...
И това в бТк е от край време ... само дето преди това се плащаше двойно ако не искаш едногодишен/двугодишен договор.

Welcome to the real world!



Тема Re: Писна ми от Спектрум Нетнови [re: Mopфиyc]  
Автор teou (непознат)
Публикувано13.05.08 19:39



Хайде стига сме вдигали темата от праха, няма смисъл. Мадамата се покри естествено.. Има 1 пост само и оттогава не е писала не само тук, а и в целия Дир. Бре че изненада



Мадамата, ако все пак прочетеш това, ще повторя предложението от една друга тема - дай си усернейма и веднага ще ти се намери трабъл тикета ако има такъв. Да си говорим с факти все пак.

http://vilamalina.hit.bg/

Тема Re: Писна ми от Спектрум Нетнови [re: teou]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано13.05.08 21:15



Сорка, ама писалия по-горе е в такова дълбоко заблуждение, че не се сдържах.

Welcome to the real world!




Тема Re: Писна ми от Спектрум Нетнови [re: dragozow]  
Автор Defekta (ефект)
Публикувано16.05.08 22:01



dragozow какво искаш да кажеш? Аз имам бтк модем + рутер + юпс . Модема не е на юпс-а ъптайма ми на Local Area e 17дена пък модема съм го рестартирвал поне 30 пъти . :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.