Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:28 09.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Поздравления за Lulin NET  
Автор Hecepuo3Ha_ ()
Публикувано31.05.08 19:40



Това е перфектния доставчик, в момента дори има готина промоция. Жалко, че е предимно за западната част на София. От 3 месеца съм към тях, нет не съм имала около 2-3 пъти по 3 мин. Скоростта е перфектна, при бури и др подобни нета НЕ спира (ползват подземен ЛАН). Просто са страхотни!!!



Тема Re: Поздравления за Lulin NETнови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор justuser (Пич)
Публикувано31.05.08 20:08



След тая реклама сега ще се образува опашка пред всичките им каси... Ако до там опирате, да се рекламирате по тоя евтин и жалък начин, ясно що за доставчик сте.



Тема Re: Поздравления за Lulin NETнови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор Tpoйчo (Topпeдoтo) (Тактик)
Публикувано31.05.08 21:42



хехехе
Смях!



Тема Ехо, олигофренчетата!нови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор Hecepuo3Ha_ ()
Публикувано31.05.08 22:04



Слушайте кво, МЕГАЛАН е също толко добра фирма, вс се дължи на това, че кабелите им са ПОД земята, приятелката ми е към МЕГАЛАН. Аз също щях да съм, ако бях видяла по-рано. А тея от Люлин НЕТ просто ме очароваха. Била съм още към НетИсСат, БМК, ХоумЛан, ЛозенецЛан - пълна скръб!!! Освен това НИКОГА НЕ съм бачкала нещо свързано с компове и нет. Моите съболезнования за Вашите доставчици



<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Hecepuo3Ha_ на 31.05.08 22:06.</EM></FONT></P>

Редактирано от Hecepuo3Ha_ на 31.05.08 22:07.



Тема Re: Ехо, олигофренчетата!нови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор Tpoйчo (Topпeдoтo) (Тактик)
Публикувано31.05.08 22:54



хехе и по една случайност с Люлин нет са едно а ???
Аре покривай се



Тема Re: Ехо, олигофренчетата!нови [re: Tpoйчo (Topпeдoтo)]  
Автор Hecepuo3Ha_ ()
Публикувано31.05.08 23:15



Да ве, ти не знаеше ли, че напр М-Тел и ВиваТел са едно, Мерцедес и Лада също са едно? Верно ли не знаеше?



Тема Re: Поздравления за Lulin NETнови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано31.05.08 23:18



Подземен, ама ЛАН, вземи си протектор ама читав и жълто хъбче след него преди компа.
Че "много преди тебе вече плакаха"



Welcome to the real world!



Тема Re: Ехо, олигофренчетата!нови [re: Tpoйчo (Topпeдoтo)]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано31.05.08 23:29



Аре само некой да каже кой пусна слуха че сме купили Люлин.нет...
Те са достатъчно голяма фирма че да го пише по вестниците ако подобна сделка стане. Ама явно колегите в бизнеса гледат да си чешат езиците вместо да работят.



Тема Re: Поздравления за Lulin NETнови [re: Mopфиyc]  
Автор Hecepuo3Ha_ ()
Публикувано01.06.08 10:08



Аз също мислех, че ще плача, ам - засега вс е ОК, наистина. Но не ми трябва кой знае колко стабилен нет, затва не мисля да се оборудвам допълнително. Иначе мерси за идеята.



Тема Re: Поздравления за Lulin NETнови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор justuser (Пич)
Публикувано01.06.08 20:36



Несериозна_, на всички им стана ясно, че правиш реклама в момента. Без значение за коя фирма е меко казано нагло по такъв начин да ни представяш тук перфектната фирма (за backup си дала още една), в предна тема фирмата със скапан нет. Млъкни и се сври в миша дупка при мишока, дето ти плаща за подобна реклама. И дето не само за клип по Канал 1 и/или БТВ му се свиди да извади пари, но и за един банер в тоя сайт. (Сега някой да не си помисли, че аз пък го рекламирам него).

В предната тема не можа един аргумент да посочиш, въпреки че и там те настъпих. А на обикновенния user като мен му е омръзнало да чете писания от клеветници и евтина и жалка реклама.



Тема Re: Поздравления за Lulin NETнови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор ‡ KAKTYC ‡ (минаващ)
Публикувано02.06.08 17:51



реклама или не факт е, че са наистина стабилни! ползвам ги от януари (2 месеца в Люлин 5 и до момента в Люлин 2) и прекъсвания е имало 4 пъти общо за не по-дълго от 1 час.
Преди някой да се изцепи, че и аз съм служител там да поясня: работя в друг лан доставчик, който е значително по-голям от Люлин Нет (и споменаван в съседните теми от форума), но не мога да си кривя душата и да не похваля конкуренцията!!

Не е задължително да си луд, но така по-лесно се живее!


Тема Re: Поздравления за Lulin NETнови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано03.06.08 10:13



Моме бъркаш идеята, айде рекламата ти едно на ръка - ама това дето ти го споменавам служи да пази железарията ти от неприятности.

Welcome to the real world!




Тема Трай, пиленови [re: ‡ KAKTYC ‡]  
Автор Hecepuo3Ha_ ()
Публикувано04.06.08 20:45



Трай си, душице, тея и без тва надали имат нет тия дни, че мн гърми и нали се сещаш... суичовете, вятъра обрулил кабеляците... ммм, на теб колко ти платиха да рекламираш тук? На мен ми се отблагодариха... в натура... Ко да се праи като съм тъпа рекламаторка, перхидрола още не ми е изветрял от тиквата





Тема Re: Трай, пиленови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор justuser (Пич)
Публикувано06.06.08 05:52



Моя нет не спира и не зависи от времето, но за разлика от теб няма да обяснявам кой ми е доставчика. Това да си прави рекламата е негово, не мое задължение.



Тема Хахаханови [re: justuser]  
Автор Hecepuo3Ha_ ()
Публикувано06.06.08 21:23



ОК, дай пример как да пишем в тази тема. Бтв, ако изровиш архивите, 100 % ще намериш мои оплаквания от вс. предишни доставчици ))). Темата не е ЗА или ПРОТИВ, просто е за доставчиците, няма смисъл да пишем за тях, ако не споменаваме имената им. Явно мн ме бива по литература, щото в една тема в един др форум описвах новия си телефон, понеже се оказа по-страхотен, отколкото си го представях и... там също решиха, че правя реклама )))



Тема Искате оплаквания?нови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор Hecepuo3Ha_ ()
Публикувано10.06.08 23:45



Ето едно - понеже ползвах промоцията, та от 3 месеца не съм плащала нет и днес вече трябваше, ама... Касата уж бачкаше до 9 вечерта, ама се оказа, че вече само до 6



Редактирано от Hecepuo3Ha_ на 10.06.08 23:46.



Тема Re: Искате оплаквания?нови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор justuser (Пич)
Публикувано26.06.08 21:51



Една голяма молба: като отидеш пред огледалото после да не почнеш да спамиш тук как изведнъж си се оказала много по-красива от колкото си мислела, че си. :)
Или по-умна, защото ТУК ВЕЧЕ НЯМА ДА ТИ ПОВЯРВАМ.



Тема Ъ-ъ-ънови [re: justuser]  
Автор Hecepuo3Ha_ ()
Публикувано26.06.08 23:12



нещо по темата? Иначе си се аресвам!





Тема Re: Ъ-ъ-ънови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор ewto (непознат )
Публикувано22.08.08 16:57



Значи нямаш огледало. МАЛИИИИИИИИИИ УЖАС.



Тема Re: Поздравления за Lulin NETнови [re: justuser]  
Автор !HASAPA (непознат )
Публикувано12.10.08 13:04



Нещо май не си е*ал скоро, затова дрьнкаш глупости на поразия, нали?! За твое сведение сьм абонат на Люлин нет от 5 години, и сьм нямал нет само по време на профилактиките(2 пьти годишно по 1 час) и като минаха на оптика. Сега си имаме оптична точка до всеки блок, всичко е подземно, FTP-то е само от оптиката в мазето до нас(през един суич) и то е вкарано по щранговете в стените на коридорите, няма бури, няма урагани нета винаги е пушка, а скоростта на най-ниската тарифа 15лв., надвишава няколко пьти обявената и е непосилна за конкуренцията на територията на Люлин, така че мога само да ви сьжалявам всички от другите квартали кьдето перфектния доставчик няма покритие. Работил сьм като лан техник кьм БГ Мрежа и поназнайвам туй онуй и да ви кажа от сьрце, не се врьзвайте кьм тях, ама за нищо на света!



Тема Re: Поздравления за Lulin NETнови [re: !HASAPA]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано12.10.08 20:34



Регистрация за реклама, много оригинално


И на фона на оптичния кабел във стаята ми седнал да се хвали с оптики до блока... айде нема нужда.

Welcome to the real world!



Тема Re: Поздравления за Lulin NETнови [re: !HASAPA]  
Автор teou (форумна калинка)
Публикувано12.10.08 21:55



И какво? Да не мислиш, че моя нет е по-различен? А на фона на оптиката ВКЪЩИ мисля че няма какво да си приказваме - Морфиус ти е казал.

Ама простено ти е. Бил си в БГмрежа. Това води до трайни изкривявания и у персонал и у клиенти. Аз успях да се махна от "услугите" им преди да изперкам съвсем.



Тема Re: Поздравления за Lulin NETнови [re: !HASAPA]  
Автор dragozow (майор)
Публикувано13.10.08 08:20



Какво ФТП бе друже, нормалните доставчици отдавна нямат такова защото предлагат скорости при които всичко все едно е ФТП.



Тема Re: Поздравления за Lulin NETнови [re: dragozow]  
Автор teou (форумна калинка)
Публикувано13.10.08 08:52



Той типа лан кабел има предвид че е от мазето до апартамента. Не си допрочел.
Лошо няма. Ама това си е стандарт за всеки по-сериозен лан доставчик така че не е новина. Макар че за мен истината е в пона.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.