Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:55 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Поздравления за Lulin NET  
Автор Hecepuo3Ha_ ()
Публикувано31.05.08 19:40



Това е перфектния доставчик, в момента дори има готина промоция. Жалко, че е предимно за западната част на София. От 3 месеца съм към тях, нет не съм имала около 2-3 пъти по 3 мин. Скоростта е перфектна, при бури и др подобни нета НЕ спира (ползват подземен ЛАН). Просто са страхотни!!!



Тема Re: Поздравления за Lulin NETнови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор justuser (Пич)
Публикувано31.05.08 20:08



След тая реклама сега ще се образува опашка пред всичките им каси... Ако до там опирате, да се рекламирате по тоя евтин и жалък начин, ясно що за доставчик сте.



Тема Re: Поздравления за Lulin NETнови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор Tpoйчo (Topпeдoтo) (Тактик)
Публикувано31.05.08 21:42



хехехе
Смях!



Тема Ехо, олигофренчетата!нови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор Hecepuo3Ha_ ()
Публикувано31.05.08 22:04



Слушайте кво, МЕГАЛАН е също толко добра фирма, вс се дължи на това, че кабелите им са ПОД земята, приятелката ми е към МЕГАЛАН. Аз също щях да съм, ако бях видяла по-рано. А тея от Люлин НЕТ просто ме очароваха. Била съм още към НетИсСат, БМК, ХоумЛан, ЛозенецЛан - пълна скръб!!! Освен това НИКОГА НЕ съм бачкала нещо свързано с компове и нет. Моите съболезнования за Вашите доставчици



<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Hecepuo3Ha_ на 31.05.08 22:06.</EM></FONT></P>

Редактирано от Hecepuo3Ha_ на 31.05.08 22:07.



Тема Re: Ехо, олигофренчетата!нови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор Tpoйчo (Topпeдoтo) (Тактик)
Публикувано31.05.08 22:54



хехе и по една случайност с Люлин нет са едно а ???
Аре покривай се



Тема Re: Ехо, олигофренчетата!нови [re: Tpoйчo (Topпeдoтo)]  
Автор Hecepuo3Ha_ ()
Публикувано31.05.08 23:15



Да ве, ти не знаеше ли, че напр М-Тел и ВиваТел са едно, Мерцедес и Лада също са едно? Верно ли не знаеше?



Тема Re: Поздравления за Lulin NETнови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано31.05.08 23:18



Подземен, ама ЛАН, вземи си протектор ама читав и жълто хъбче след него преди компа.
Че "много преди тебе вече плакаха"



Welcome to the real world!



Тема Re: Ехо, олигофренчетата!нови [re: Tpoйчo (Topпeдoтo)]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано31.05.08 23:29



Аре само некой да каже кой пусна слуха че сме купили Люлин.нет...
Те са достатъчно голяма фирма че да го пише по вестниците ако подобна сделка стане. Ама явно колегите в бизнеса гледат да си чешат езиците вместо да работят.



Тема Re: Поздравления за Lulin NETнови [re: Mopфиyc]  
Автор Hecepuo3Ha_ ()
Публикувано01.06.08 10:08



Аз също мислех, че ще плача, ам - засега вс е ОК, наистина. Но не ми трябва кой знае колко стабилен нет, затва не мисля да се оборудвам допълнително. Иначе мерси за идеята.



Тема Re: Поздравления за Lulin NETнови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор justuser (Пич)
Публикувано01.06.08 20:36



Несериозна_, на всички им стана ясно, че правиш реклама в момента. Без значение за коя фирма е меко казано нагло по такъв начин да ни представяш тук перфектната фирма (за backup си дала още една), в предна тема фирмата със скапан нет. Млъкни и се сври в миша дупка при мишока, дето ти плаща за подобна реклама. И дето не само за клип по Канал 1 и/или БТВ му се свиди да извади пари, но и за един банер в тоя сайт. (Сега някой да не си помисли, че аз пък го рекламирам него).

В предната тема не можа един аргумент да посочиш, въпреки че и там те настъпих. А на обикновенния user като мен му е омръзнало да чете писания от клеветници и евтина и жалка реклама.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.