Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:49 14.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Ти еб*ваш ли се с нас или да?нови [re: justuser]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано23.08.08 09:00



justuser ако не си забелязал от години в тоя форум влизат основно перснала на интернет доставчиците с цел да си ги мерят. тук клиенти като теб почти няма. дори анонимните в повечето случи са нечии провокатори като пусналия съседната тема. така че не се учудвай, аз се сдържам да пиша извън собствения си форум но понякога се налага за да се поразсеят някой заблуди



Тема Re: Ти еб*ваш ли се с нас или да?нови [re: RazoR]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано23.08.08 13:12



Клиента не го интересува по какво му идва нета. Интересува го едно основно нещо: да е евтин, второ основно нещо: да спира възможно най-малко и трето основно нещо: да точи яко филми.
Ето как с 1 изречение ме убеди, че не съм "достоен" за ваш клиент...не се вписвам в профила


Моите приоритети са:
1. Стабилна връзка (не непременно супербърза, но непрекъсваема и с малки флуктуации на скоростта по признаци "времеви пояс" и "маймунки на клона").
2. Надежден съпорт (техника е все пак).
3. Цена (не точно 15 лв....знаем за триците и маймуните, но адекватна).



Тема Re: Ти еб*ваш ли се с нас или да?нови [re: Cтepн™]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано23.08.08 16:05



Говорех за изискванията на масовия клиент, не за това каква услуга предлагаме. Което и изследване да погледнеш по точка 1 и точка 2 нямаме конкуреция и това е пределно ясно на всички в тоя бизнес. Но предполагам да не коментираме повече услугата на дадена фирма - всички си имаме форуми в които можем да отговаряме на всякакви въпроси, клиентите и без това не влизат тук за да четат.



Тема Re: Ти еб*ваш ли се с нас или да?нови [re: RazoR]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано23.08.08 17:15



Не се коси, беше просто намигване


Не съм от София и няма как да пробвам услугата ви



Тема Re: Ти еб*ваш ли се с нас или да?нови [re: Cтepн™]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано23.08.08 17:57



Винаги приемам лично нещата, тия които ме познават го знаят. Ма са мисля да си поръчам онова зеленикавото в бутилката от подписа ти че е събота все пак



Тема Re: Ти еб*ваш ли се с нас или да?нови [re: RazoR]  
Автор Defekta (ефект)
Публикувано26.08.08 23:16



Кажете нещо за провинцията след колко години ще видем и ние ПОН и кои са играчите извън столицата?



Тема Re: Ти еб*ваш ли се с нас или да?нови [re: Defekta]  
Автор teou (новак)
Публикувано27.08.08 13:09



Имаме си много хубав форум.


Всичко, което те интересува - там. Има далеч по-компетентни от мен.

Това тука май само аз го чета.... отвреме навреме.

Конкретно за въпроса - на кое викаш провинция - за големите 3-4 градове бъдещето е обозримо. Варна примерно би следвало да тръгне до месеци (под 1 година).

Оптика до дома в БГ предлага и ИТД само в Пловдив в момента. Не е пон, а аон но това са детайли. Други няма.

http://vilamalina.hit.bg/

Редактирано от teou на 27.08.08 13:10.



Тема Re: Ти еб*ваш ли се с нас или да?нови [re: GhostlnNet]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано27.08.08 14:29



Моля я пак?
Снимчици от оборудването вкъщи ли искаш?
Логовете на рутерчето не показват срив от последния път когато го рестартирах.
Самия рутер е твърде нисък клас и не пропуска повече от 22 Мб... но тия 22 си ги имам (20 навън ги държи).
Един ЮПС на активното се каня да сложа, с лаптопа ще си имам нет и ако енергото се изгаврят с квартала


Приятно кесене на медните жички

Welcome to the real world!



Тема Re: Ти еб*ваш ли се с нас или да?нови [re: RazoR]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано27.08.08 14:39



Май аз съм един от малкото... все още с нет разпространение не съм се хващал



Welcome to the real world!



Тема Re: Ти еб*ваш ли се с нас или да?нови [re: RazoR]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано27.08.08 14:53



Клиента не го интересува по какво му идва нета. Интересува го едно основно нещо: да е евтин, второ основно нещо: да спира възможно най-малко и трето основно нещо: да точи яко филми. Ако цената е от порядъка на 15 лв на месец спиранията могат да се преглътнат особено ако фактора свалени филми за единица време е достатъчно висок.

Стига бе... като му гръмне дъното няколко пъти ще му запука по какво му возят нета


Филми ли каза, какво беше това? Хайде не осреднявайте толкова елементарно.
15 лева, ама после какво стана - за толкова пари, толкова нет а
(Писнало ми е хора чийто системи поддържам да се фукат колко ефтинко са минали и после да ми реват - ти защо не каза по-рано... какво да кажа, освен поредното за толкова пари, толкоз услуга).
Да не намесвам онлайн игрите, онлайн приложенията и сие - че целия усреднен клиентски профил отиде на вятъра

Welcome to the real world!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.