Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:51 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Писна ми от Спектрум Нетнови [re: kwadrat]  
Автор justuser (Пич)
Публикувано31.08.08 10:21



Вече си имам кордичка! :)
И от доста време нямаше земна сила, която да може да ме отлепи от компютъра в полза на телевизора. Сега все по-често засядам да гледам филмче на телевизора. На голям екран качеството си личи! (Имам друго STB в нас на друг доставчик).
Стига толко реклама!

Редактирано от justuser на 31.08.08 10:30.



Тема Re: Ти еб*ваш ли се с нас или да?нови [re: dragozow]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано31.08.08 11:11



А откъде знаеш че е невъзможно при нас. Я сподели. Колко пъти си ползвал нашите услуги? В офиса ти компютърната мрежа на оптика ли е или на мед? Прекъсва ли? ЩЕ прекъсва ако е некадърно направена. Ама по цял свят офисите са с мед и няма проблеми. Каква е разликата между една офисна мрежа и нашия ЛАН, би ли ми казал?
И не се впрягай, жал ми е за теб че толко време си бил на калпави доставчици и сега си видял нещо по добро и си мислиш че си хванал бога за шлифера.

Сравнявай услугата само с тези които си ползвал щото си ползвал лана на спектър и знаеш че е на светлинни години след нашия. Ако ще сравняваш ПОНа го сравнявай спрямо техния ЛАН, не спрямо нашия.



Тема Re: Ти еб*ваш ли се с нас или да?нови [re: RazoR]  
Автор dragozow (майор)
Публикувано31.08.08 18:00



На мед е в офиса. Прекъсва та се къса(Бол.бг). Разликата между офисната мрежа и вашия лан е че първата е много по-малка. По принцип компютрите на кабел в нашата мрежа намаляват за сметка на WI-FI. Вашия лан е като този на Спектър, не ми обяснявай сега колко ти е добър съпорта. За какви светлинни години ми говориш не разбирам. Абе ти наистина си много дебелоглав и завистлив. Ако не забелязваш не аз съм в темата на Мегалан, а ти си в темата за Спектър и ми говориш за преимуществото на медните жици?!? Що не си гледаш в паничката и да си развиваш мрежата, пази я от гръмотевици защото тогава ще имате много работа.



Тема Re: Ти еб*ваш ли се с нас или да?нови [re: dragozow]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано31.08.08 23:42



Аха, и темата се казва "писна ми от Спектър" и ти си един от 3мата клакьори сложени да оправят имиджа на фирмата по форумите. Немам повече коментари, хората сами си правят изводите като видят мненията ти.
А за това кой го е страх от бурите - справка Варна, лято 2008





Тема Re: Ти еб*ваш ли се с нас или да?нови [re: RazoR]  
Автор lyuboz (непознат )
Публикувано01.09.08 00:39



Здравей,

Работих в "Мегалан" 6 месеца и не мога да си изкривя душата - още преди 2 години съпортът беше на много високо ниво за България, за типа услуга която се предлагаше. (Поздрави на Венци и Jacket-a, Сашо, ако още са при теб). Надявам се да продължавате в същия дух.

На Спектър съм клиент от началото на 2008. Става дума за кв. Лозенец. Закачен съм на най-скъпата домашна тарифа. (не знам как се води по име в ценовата листа, 55лв./месец е). Момчетата имаха проблем със скоростите първия месец, после всичко заспа. От тогава насам интернетът прекъсва 1 (един) път за половин ден, имаше ел. авария в целия квартал. Искам още да спомена, че от различни квартали в София слушах противоречиви неща за услугата на Спектър за крайни клиенти (разбирай LAN). 99% съм сигурен, че и добрите и лошите мнение са просто от изкупените квартални мрежички за времето преди те да бъдат преработени...

Всичко най-добро...



Тема Re: Ти еб*ваш ли се с нас или да?нови [re: RazoR]  
Автор dragozow (майор)
Публикувано01.09.08 07:28



Позна, мен са ме сложили да защитавам Спектър по форумите. Всеки месец ми запълват банковата сметка :)
Ще си отвориш ли очите да погледнеш и другия човек над моя пост какво пише. Или и той е клакьор и позьор. Май само си лаеш защото чувстваш заплаха някаква? Да си видял някой от Спектър да плюе по мрежата ти? Няма и да видиш защото явно не са толкова завистливи и злобни като теб. Не мога да разбера сега какво искаш, да ми докажеш че мрежата на Спектър не струва след като не си се докосвал пряко, а аз го правя всеки ден. Е не се получава някак май.



Тема Re: Ти еб*ваш ли се с нас или да?нови [re: RazoR]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано01.09.08 09:33



Аз отговорих ли ти или не, хм... та за преносната среда:
3 неща - окабеляване, електроснабдяване, галванична връзка... стигат ли?

Welcome to the real world!




Тема Re: Ти еб*ваш ли се с нас или да?нови [re: dragozow]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано01.09.08 10:06



Човека горе (здрасти любчо) хвали и вас и нас. Аз не казвам че пона е лош, не казвам че услугата ви не става, но не може да се биевте в гърдите че имате най-добрата услуга. По какво я мерите че е най добрата? Че ако ми изкарате 100 доволни клиента аз ще ви изкарам 10 000. Правете си реклама но не сравнявайки услуга която не познавате. Аз не съм си позволил да пиша в нито един пост където някой пита към кой доставчик да се включи - не е и нужно, хората сами преценяват, вие го правите, ок, правете го, при нас е забранено служителите да рекламират услугата ни в интернет пространството. Ама да излезеш и да кажеш - включи се там и там - най-доброто на пазара е смешно.
Ако си разбрал кво искам да кажа предлагам да прекратим спора. Но бъди сигурен че ще реагирам така на всяко мнение в което се опитваш да докажеш че ПОНа е най-доброто.



Тема Re: Ти еб*ваш ли се с нас или да?нови [re: RazoR]  
Автор dragozow (майор)
Публикувано01.09.08 11:09



Че е най-добрата мисля че е повече от ясно поради споменатите причини. Малко е грозно да си правиш реклама по този начин.



Тема Re: Ти еб*ваш ли се с нас или да?нови [re: dragozow]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано01.09.08 13:55



Абе кво ви става бе, хора? Що се сядохте така?
Виждали ли сте плитка шахта пълна с оплетени оптики и как техник на ХХмрежа скача вътре? Знаете ли какво става с голите неармирани оптички и на Спектър и на Нет1 и на който и да е? - Макарони.
А подземен FTP-кабел (черен, истински) изгризан изцяло по протежение на въвода в мазето на блока, защото им е пречел на плъшоците да минат? Само чифтовете със захранването оставят гадините.
Та, мисълта ми е, че проблеми винаги има, важно е как и колко бързо се отстраняват.

П. п.

Едно нещо още ме озадачава - teou "доволен клиент" ли е, служител в Спектър или това е партизанското име на Теодор Захов?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.