Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:08 26.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема доставчик в кв. Илинденнови  
Автор hri (непознат )
Публикувано21.11.07 10:20



Здравейте!
Препоъчайте ми доставчик в квартала,,до сега съм към Юнайтеднет,но периодично ми късат нервите,мисля че дойде време да ги сменя...



Тема Re: доставчик в кв. Илинденнови [re: hri]  
Автор ombreto (konseliero)
Публикувано13.02.08 23:34



За съжаление в кв. Илинден няма читав доставчик. speedy.net са най-големите палячовци. За bgmreja и bol.bg чета потресаващи работи и не мога да се престраша да ги тествам а другите дори не си заслужава да ги коментира човек. Очаквам Мегалан или някой друг истински доставчик, но за сега не се появява такъв само смешни фирми.



Тема Re: доставчик в кв. Илинденнови [re: ombreto]  
Автор justuser (Пич)
Публикувано14.02.08 11:04



Виж дали има там NetWLan. Чувал съм добри отзиви за тях.



Тема Re: доставчик в кв. Илинденнови [re: justuser]  
Автор ombreto (konseliero)
Публикувано15.02.08 14:33



Тези за пръв път ги чувам и със сигурност не съм ги срещал в квартала.



Тема Re: доставчик в кв. Илинденнови [re: hri]  
Автор alexbg67 (Moderate)
Публикувано15.02.08 19:23




Бягай и от еърбайтите... Успех!!!




Тема Re: доставчик в кв. Илинденнови [re: alexbg67]  
Автор ombreto (konseliero)
Публикувано16.02.08 21:18



Всичките тия ги знам няма никой стабилен доставчик както съм писал по-горе. Понеже при speedy вече не се издържа колебая се между bol.bg които купиха linkos в квартала и БТК ADSL



Тема Re: доставчик в кв. Илинденнови [re: ombreto]  
Автор justuser (Пич)
Публикувано16.02.08 22:53



Обади се на 489 04 08 и питай за NetWLan. За ръчичка ли да те заведа до там?...



Тема Re: доставчик в кв. Илинден [re: ombreto]  
Автор alexbg67 (Moderate)
Публикувано17.02.08 00:50



Когато "мигрирах" от въздушните битчета към бързите мрежи имах чувство, че ме изстреляха в спейса... Но от повече от месец нещата са равними на от преди 4 години, когато Бали опипваха кварталната почва, а Бол надменно я прескачаха...





Тема Re: доставчик в кв. Илинденнови [re: justuser]  
Автор ombreto (konseliero)
Публикувано17.02.08 16:07



Няма нужда да ме водиш за ръчичка бе пич щом съм я игнорирал тази възможност значи нямат покритие NetWLan в квартала някъде декември месец очаквали да стигнат при нас. За това се колебая коя е по-малката злина бол.бг или БТК



Тема Re: доставчик в кв. Илинденнови [re: ombreto]  
Автор SissyLiubenova (Слънчево дете )
Публикувано28.02.08 17:05



Само, че тези "палячовци" в момента имат най-добрата техника предлагана на пазара от Cisco. Тази техника прави чудеса и разкрива огромни възможности пред потребителите сами да разпределят услугата която им се предлага спрямо желанията и нуждите си. В много кратък период всички ще разберат прекалено ясно за какво се говори в този пост и всеки един ще запее друга песен за интернет доставчика Спиди нет.

Чрез опита си, ние откриваме краткия път след дълги скитания.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.