Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:34 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Докторе, докторе ...нови  
Автор S!vanova (непознат)
Публикувано28.01.08 10:26



Докторе, присъствала съм на твои лекции по информационна сигурност ( ФМИ ) - VoIP, сигурност на Windows OS ,social engineering и какво ли не.
Който се интересува може да ги намери в мрежата и да те види и в друга светлина.Не знам на какво се дължи враждата ти с техническия директор на Мегалан (дали е на професионална или на лична основа), но дали тук е мястото на сблъсък.Искам да те попитам не смяташ ли, че държанието ти във форума прави единствено черен PR на съпорт бг и Асоциацията за информационна сигурност?

С най-добри чувства
Силвия



Тема Re: Докторе, докторе ...нови [re: S!vanova]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано28.01.08 21:24



"враждата ти с техническия директор на Мегалан" se dalzi na tova che se opitva da me pravi na idiot. tuk izraziavam lichnoto si mnenie. ne govoria ot imeto na firmite koito predstavliavam. naistina ne mi haresva kak se darza no kakvoto povikalo takova se obadilo.

Дишайте лепило - хиляди Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: Докторе, докторе ...нови [re: DrFrancky]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано29.01.08 10:10



Решението е лесно, спираш с нападките защото всички знаят че ти винаги нападаш някой и повече няма да те е срам от поведението ти. Не съм аз тоя който пуска теми с цел да предизвика конфликти. А ако много държиш - може да си спретнеме едно форумче и да го даваме на най-близките си хора който да ни четат мъдростите но не е нужно да ангажираме вниманието на всички с простоии



Тема Re: Докторе, докторе ...нови [re: RazoR]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано29.01.08 14:36



ok, spiram

Дишайте лепило - хиляди Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: Докторе, докторе ... [re: DrFrancky]  
Автор S!vanova (непознат)
Публикувано29.01.08 20:49



Напълно си прав, каквото повикало такова се обадило.Не смяташ ли, че един отговор от твоя страна като дифейс на megalan.bg или DoS на мрежата би бил по-практичен от тези дискусии (все пак сме IT форум) . Говоря за професионален сблъсък, това кой е селянин кой гражданин или кой каква кола кара е малко несериозно.Доста съм слушала за Мегалан-не била тяхна фирмата, били подставени лица на незнам си кой.Всичко това за крайният клиент няма никакво значение, той дава пари и иска качествена услуга.Без да съм била клиентка на Мегалан мога да кажа, че отзивите за тях са доста добри - предполагам са в TOP 3 за София.
Не смяташ ли,че сериозна заслуга за това има и техническият им директор?



Тема Re: Докторе, докторе ...нови [re: S!vanova]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано29.01.08 21:08



С франки се разбрахме, мисля че няма смисъл да продължаваме темата. И той е избухлив и аз не падам по долу така че това породи конфликтите.
А относно слуховете за нашата фирма... някой искрено ме веселят, но както казваш клиента това не го интересува, важното е услугата да му харесва.



Тема Re: Докторе, докторе ...нови [re: S!vanova]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано29.01.08 21:44



/*
че един отговор от твоя страна като дифейс на megalan.bg или DoS на мрежата би бил по-практичен от тези дискусии
*/
1. Ne napadam megalan kato firma. napadam Razor kato lichnost.
2. ne sam haker

/*
Не смяташ ли,че сериозна заслуга за това има и техническият им директор?
*/
smiatam. no tova ne prechi da sam prav za niakoi nesta.

Дишайте лепило - хиляди Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: Докторе, докторе ...нови [re: RazoR]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано29.01.08 21:46



temata i za men e izcherpana. razbrahme se.

Дишайте лепило - хиляди Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: Докторе, докторе ...нови [re: S!vanova]  
Автор ^] (escapist...)
Публикувано30.01.08 10:42



deface, DDoS... това са силно тийнейджърски изпълнения.

Някак си не се връзва с това което написа по-горе че си била по лекциите за мрежова сигурност. Би трябвало да си разбрала повече от тези лекции, ама нейсе.

Лично на мен проблема с мегалан ми е в това как точно приемат някои аспекти от работата си. Прохождах в ISP бизнеса 99-та, с 10 сапунерки, карта cyclades и free radius. Вярвай ми, оттогава колкото и да се е променила техниката която се ползва, принципите по които се работи са едни и същи.
Те са ясно дефинирани, но за мое огромно съжаление почти няма българска фирма която предоставя интернет по лан кабел която дори да е чувала за тях.
Не споря, че са една от най-големите фирми в София, нито че клиентите им масово са доволни от тях. Точно това ги задължава още повече да бъдат перфекционисти. Абсолютно неприемливо е такава фирма да не знае как се реагира в дадени ситуации.

Когато отстранят тези пречещи им детайли - да, ще станат internet service provider. Дотогава, колкото и рейзъра да се дразни ще си бъдат ланаджии и ще се заяждам :)



Тема Re: Докторе, докторе ...нови [re: ^]]  
Автор S!vanova (непознат)
Публикувано30.01.08 15:28



Здрасти ^], по повод тийнейджърските изпълнения си много прав (тийнейджърка съм все още макар и на финала

). За това колко съм разбрала от ликциите по мрежова - пак ще се съглася (със сигурност има доста хора които са научили повече от мен), а и това едва ли има значение за разговора ни.Но, би ми било приятно да прочета по-подробно къде ти (човекът които от близо 10 години се занимаваш с този бизнес ) поставяш разделителната линия между ISP и ланаджиите.Моля, опиши принципите на работа които според теб би трябвало да се спазват.

Благодаря предварително!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.